“Καλό!”
Κριτική για: Takadum

Takadum
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: ειμαστε μια οικογενειακη επιχειρηση πολλων χρονων που προσπαθουμε παντα να γινομαστε καλυτεροι.Ο μπαμπας διακοσμει τον χωρο με δικες του δημιουργιες, βαζει την τελευταια πινελια στα φαγητα, η μαμα σερβιρει και παιρνει παραγγελιες φλυαρωντας με τον κοσμο και οι τρεις γιοι εναλλασονται για να μας βοηθανε.
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Καλό φαγητό, και τιμές σχετικά καλές. Εξυπηρέτηση καλή. Η διακόσμηση λίγο "υπερβολική". Μαζεύει αρκετό κόσμο γενικά.

Ευχαριστούμε, kostasgrn

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οτι πιο όμορφο στην πόλη μας. Υπεροχή διακόσμηση και πεντανοστημες γεύσεις. Πηγα και θα πηγαίνω συνεχεια.

Ευχαριστούμε, dimiso13
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μου αρεςει πολύ γιατι εχει παρα πολύ ωραιο σκηνικό καλούς μεζέδες,κρασάκι τσίπουρο ρακί χύμα και μονο ελληνικές μπυρες.το γλυκάκι στο τέλος κερασμένο και καταπληκτικό.

Ευχαριστούμε, Αποστόλης Π
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε χθες με παρέα και μας σέρβιραν ωμά κοτοκριτσίνια,τα γυρίσαμε πίσω ευγενικά και μας ξανασέρβιραν τα ίδια που είχαμε κόψει για να δούμε αν όλα ήταν ωμά (απαράδεκτο και καθόλου επαγγελματικό).Επίσης τα μινι-σουτζουκάκια ήρθαν μετά από 2 ώρες και ενώ τους το είχαμε αναφέρει 3 φορές ότι δεν έχουν έρθει με τα υπόλοιπα κρεατικά.Ελλιπής εξαερισμός και πολύς καπνός . Απόδειξη μας έδωσαν,ύστερα από παράκληση δική μας.Φαγητό μέτριο,σίγουρα δε θα το ξαναπροτιμήσουμε με την παρέα μου.

2  Ευχαριστούμε, Lina L
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

πολυ ομορφο μαγαζι ζεστος χωρος με εξαιρετικο φαγητο και γλυκο γρηγορο service με ευγενικοτητα και χαμογελο...το καταλληλο μερος για να περασεις υπεροχα και ευχαριστα με την παρεα σου ακομα και για ζευγαρια με καραοκε και παρτυ,αξιζει να το επισκεφτειτε .

Ευχαριστούμε, Χαρης Δ

Takadum: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Takadum: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!