“Θα έβαζα 5...αλλα”
Κριτική για: Enjoy Creperie Food Bar

Enjoy Creperie Food Bar
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021

Το μαγαζί είναι για 5. Εξαιρετική κρέπα! Η καλύτερη της Θεσσαλονίκης!Ποιοτική, γευστική, πολύ καλή ποσότητα αλλά είναι τέρμα αγενείς! Ειδικά ένας πιτσιρικάς σηκώνει και τηλέφωνα είναι απαράδεκτος... Πολλές φορές είπα δεν θα πάρω γιατί είναι εκείνος! Κρίμα να χάνει ένα τόσο καλό μαγαζί από συμπεριφορές υπαλλήλων του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Monitsi19

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

1.5 ώρα για να μας φέρουν δύο βαλσαμωμενες κρέπες(θα τις κρατήσω για κειμήλιο) σε απόσταση αστεία από το μαγαζί, οι τύποι είναι αχρείαστοι, ο ντελιβερας με είπε θα αλλάξω επάγγελμα, ο άνθρωπος δεν φταίει, άλλος πρέπει να αλλάξει επάγγελμα. Μετά μας φταίει ο κορονοϊος, οι τουρίστες που δεν ήρθαν και το κακό συναπάντημα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, 955steliosp
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2019

Ο φαλακρός κύριος που ετοιμάζει τις κρέπες είναι από τους πιο αγενείς ανθρώπους που έχω συναντήσει! Ειρωνεία στη παραγγελία, άρνηση στη παρασκευή της,χαμογελάκι με μισό βλέμμα και στο τέλος είπε και όχι δεν τη κάνω, 《είναι πολιτική του μαγαζιού》. Λες και θα μου πει αυτός πως θα φάω τη κρέπα μου. Εμείς ανα τονίσω του μιλήσαμε από την αρχή πάρα πολύ ευγενικά. Φυσικά μετά φύγαμε. Κρίμα, χαλάει όλο το μαγαζί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Pashalis N
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2018

Έκανα το λάθος να παραγγείλω κρέπα. Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια εικόνα. Η ζύμη κρύα και μπαγιάτικη μαζί με τις τηγανιτές πατάτες που δεν ξέρω πόσες ώρες περίμεναν στο ταψί. Κυριολεκτικά δεν τρωγότανε. Δεν την πήγα πίσω να τους τη δείξω. Προτίμησα να τους διαφημίσω όπως τους πρέπει. Αυτό που με θλίβει είναι η υποτίμηση του πελάτη. Τους βάζω Χ και θα αποτελώ ζωντανή δυσφήμιση. Κρίμα τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, pyxida
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η ποιότητα είναι μέτρια σε σχέση με τα προϊόντα. Έχει όμως μεγάλη ποικιλία και έτσι ισοφαρίζει. Γρήγορο σέρβις και ντελιβερι. Θα μπορούσε και καλύτερα στην ποιότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Mike H

Enjoy Creperie Food Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Enjoy Creperie Food Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!