“.... ”

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενική υποδοχή κ γενικότερα ευγενικό προσοσωπικο, απλά διαπιστώσαμε μια κολυσιεργεια χωρίς λόγο διότι όταν κάθισαμε το μαγαζί δεν ήταν γεμάτο. Άργησαν αρκετά να έρθουν να μα αφήσουν καταλόγους, κ αφού διαλεξαμε ενημερώσαμε ότι είμαστε έτοιμοι πάλι μια αργοπορία στο να έρθουν να πάρουν μια παραγγελία... Το μαγαζί είναι όμορφο και cozy αλλά το προσωπικό θα πρπει να γίνει πιο σβέλτο. Οι πίτσες που παράγγειλαμε τίποτα το ιδιαίτερο κ η φιάλη κρασιού που είχαμε ζητήσει ήρθε αφού μας έφεραν τις πίτσες...Κ όλα αυτά not definitely value for money.

Ευχαριστούμε, luchrist7

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Κάποτε ήταν ένα από τα πιο ωραία εστιατόρια, ήξερες ότι θα έχει μια ποιότητα ένα προσεγμένο καλό μαγαζί.. αυτό το canteen που θυμάμαι αποτελεί μακρινή ανάμνηση. Πήγαμε τις γιορτινές μέρες μας, η πρώτη φράση του σερβιτόρου που μας υποδεχθηκε ήταν: «είστε για φαΐ;!;» Οι φίλοι μου όντας επισκέπτες και πρώτη φορά στο μαγαζί αναρωτήθηκαν αλλά αυτό ήταν μονάχα η αρχή.. στη συνέχεια περιμέναμε 20’ μέχρι να μας φέρουν τα αναψυκτικά και 60’ για να μας φέρουν το φαγητό .. ναι μεν το μαγαζί ήταν γεμάτο αλλά σε αυτές τος περιπτώσεις έχεις μια άλλη διαχείρηση/ ενημέρωση του κοινού. Ποιότητα vs τιμή; Απλά γελοίο για εξυπηρέτηση επιπέδου fast food. Ύφος μπλαζέ και μια αδιαφορία που σπάνια συναντάς σε μαγαζιά ..Το αποκορύφωμα ήταν όταν στο τέλος ο ίδιος σερβιτόρος πριν φύγουμε μάζεψε όλα τα ποτήρια, όταν τον ρώτησα αν μπορεί να το κάνει μόλις σηκωθούμε μου απάντησε ότι είχε πολύ κόσμο και οτι είχε εντολή να μαζέψει το τραπέζι. Κύριοι ιδιοκτήτες υπεύθυνοι αναλογιστείτε τι προσφέρετε και που απευθύνεστε και πράξτε τα δέοντα. Φιλικά, Ένας φανατικός πρώην πελάτης ..σας.

Ευχαριστούμε, Margale11
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ακριβό για μέτριο φαγητό. Η εξυπηρέτηση είναι κακή. Το φαγητό άργησε πάνω από 30 λεπτά, δεν ήρθαν όλα τα κυρίως μαζί, σίγουρα δεν θα ξαναπάω!!! Το μόνο θετικό η τοποθεσία

2  Ευχαριστούμε, thesalon1k1
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2022

Ενώ είχαμε κλείσει τραπέζι 7 άτομα, 4 ενήλικες και 3 παιδιά μας έβαλαν σε δύο ξεχωριστά τραπέζια.
Βάλαμε λοιπόν τα παιδιά μας στο διπλανό τραπέζι και κάθισαν ησυχα χωρίς να ενοχλούν κανέναν και ζωγράφιζαν, μέχρι να έρθει το φαγητό τους.
Ξαφνικά ήρθε ενας υπάλληλος του καταστήματος και μας είπε , ότι πρέπει να σταματήσουν να ζωγραφίζουν γιατί δεν είναι ωραίο και χαλάει την εικόνα του μαγαζιού!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, alexandros k
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος. Παρόλο όμως που πήγαμε για brunch στις 12:30, με ενημέρωση ότι η κουζίνα (για άλλου είδους παραγγελία) ανοίγει στη μία, μετά από πολλές υπενθυμίσεις το brunch ήρθε στο τραπέζι μας στις 13:35. Ελπίζω ότι ήταν ένα τυχαίο γεγονός, ότι απλά ξεχάστηκε η παραγγελία. Θα είχαμε εκτιμήσει την αλήθεια από μέρους του καταστήματος ή τουλάχιστον μία "συγνώμη". Πρώτη φορά δεν πρόλαβα να απολαύσω το brunch.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, elenimou21

Canteen: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Canteen: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!