“Αγένεια.”

Κουζίνες: Ελληνική, Μεσογειακή, Γκριλ
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021

Κάλεσα 2 εβδομάδες πριν την 28η Οκτωβρίου, για να κλείσω τραπέζι για 6 άτομα. Μου είπε με απότομο σχετικά τρόπο στο τηλέφωνο, ότι δεν κάνουν κρατήσεις και να έρθουμε από νωρίς, ώστε να βρούμε τραπέζι. Μόλις πήγαμε εκεί εκείνη τη μέρα και τον ρώτησα αν υπάρχει τραπέζι (ήταν ο ίδιος που μου μίλησε στο τηλέφωνο), μού είπε ότι όλα είναι κρατημένα, ενώ στο τηλ είχε πει δεν κάνουν κρατήσεις. Είχε αγενέστατο τρόπο και του είπα πως μου είχε πει πως δεν κάνουν κρατήσεις και άρχισε να χάνει τα λόγια του και να λέει ότι κάνουν κρατήσεις μόνο για 3-4 τραπέζια. Καμια λογική. Δεν πρόκειται να ξανά πατήσουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Mariakelp26

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020

Η παραφωνία σε μια περιοχή με πολύ καλά (σε γενικές γραμμές) εστιατόρια: Άνοστα/κακοψημένα κρέατα, σαλάτες "πνιγμένες" σε ένα μέτριο λάδι, προτηγανισμένες πατάτες, ψάρια τηγανισμένα σε λάδι αμφίβολης ποιότητας....

Ευχαριστούμε, kostisliolios
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο υπάρχει από πλευράς εξυπηρέτησης στο κέντρο. Κρίμα και άδικο να βγάζετε έστω κι έτσι λεφτά. Ο επιχειρηματίας είναι για φυλακή. Καλύτερα να γίνει τσονπανης. Λυπάμαι. Ότι χειρότερο υπάρχει. Πρωτοφανής καθυστέρηση σε όλα. Κλείστε το

2  Ευχαριστούμε, AntonisMan
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Να πω οτι ήταν μια ημέρα δύσκολη για τα καταστήματα εστίασης γιατι πηγαμε ημέρα Τσικνοπέμπτη αλλα σαν επαγγελματίας οφείλεις να είσαι έτοιμος
Ενα ατομο απο το προσωπικό αδιάφορο και φανερά εκνευρισμένος με το ζόρι μας μίλησε οταν ρωτησαμε για τραπέζι τα επόμενα τρία άτομα που μας εξυπηρέτησαν ηταν χαμογελαστά και άψογα (κέρδισαν το φιλοδώρημα τους)
Τα πιάτα οχι κατι ιδιαίτερο τα πανσετακια απαράδεκτα όπως και τα χοιρινά σουβλάκια
Η σαλάτα που είχε το όνομα του μαγαζιού εξαιρετική
Οι τιμές καλές αλλα δεν θα πήγαινα ξανά θα δοκίμαζα κάτι άλλο

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Savvas2310
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2020

Απαίσια ποιότητα φαγητού και εκτός από αυτό βρέθηκε μέσα στις πατάτες μας γόπα από τσιγάρο κολλημένη πάνω στην πατάτα. Υπερβολικά υψηλές τιμές που δεν αξίζουν καθόλου για την ποιότητα και την ποσότητα του φαγητού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, pitsinh

Μπουκιά Μπουκιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μπουκιά Μπουκιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!