“Οχι....”
Κριτική για: Plaisir

Plaisir
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Συνδυάσαμε σε ένα φιλόξενο, φωτεινό χώρο τις γλυκές δημιουργίες Plaisir με εκλεκτές γεύσεις ελληνικής κουζίνας, καφέ και ποτό. Γνωρίστε μας.
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Οσες φορές πήρα κατι δεν ηταν φρέσκο και ηταν μπαγιάτικο. Δυστυχώς θα πρέπει να τα εχετε ολα φρέσκα ......

1  Ευχαριστούμε, Fotis P
Ο/η Plaisir B, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Plaisir, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Μαρτίου 2018

Αγαπητές μας φίλες, αγαπητοί μας φίλοι,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τις παρατηρήσεις σας σχετικά με το εστιατόριο μας.

Να σας ενημερώσουμε πως όλα μας τα προϊόντα είναι ημέρας, και ζητάμε συγγνώμη αν δεν σας ικανοποιήσαμε.

Για εμάς η ποιότητα των προϊόντων, η ευχαριστη ατμόσφαιρα, αλλά και η ασφάλεια των προσωπικών σας αντικειμένων αποτελούν προτεραιότητα και προς αυτές τις κατευθύνσεις στρέφουμε την προσοχή μας.

Ελπίζουμε στο μέλλον να ανταποκριθούμε σε όλες τις προσδοκίες σας και να συναντιόμαστε συχνά στο χώρο του Plaisir.

Να είστε καλά

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρασκευή πρωί ήταν η καλύτερη επιλογή για το πρωινό μας.Ποιοτικα πολύ καλός καφές με γευστικά συνοδευτικά.Το μαγαζί είναι μη καπνιζόντων κάτι π εκτίμησα.
Θα το ξαναεπισκεφτω στο μέλλον.

Ευχαριστούμε, zak r

Αγαπητές μας φίλες, αγαπητοί μας φίλοι,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια αλλά και τις παρατηρήσεις σας σχετικά με το εστιατόριο μας.

Να είστε καλά

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

ευχαριστο περιβαλλον καλο σερβις, ο καφες πολυ καλος και τα γλυκα του επισης νοστιμα.Ιδανικο στεκι για καφε μετα την αγορά ή ωρες που εχει κλείσει η αγορα.

Ευχαριστούμε, salonikia81
Ο/η Plaisir B, Διευθυντής του Plaisir, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέρος για όλες τις ώρες της μέρας όπου μπορείς να απολαύσεις το καφέ και το φαγητό με απόλυτη χαλάρωση .Υπεροχες γεύσεις,άψογη εξυπηρέτηση και πάνω από όλα πεντακάθαρο.

Ευχαριστούμε, Sofia S
Ο/η Plaisir B, Διευθυντής του Plaisir, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Ιανουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Αυτη η καφετερια που διαθετει και φαγητο ειναι μια ευχάριστη έκπληξη το επισκεπτομε κάθε εβδομάδα και μου αρέσει πολύ .Ειναι λιγο στριμωχτά μέσα αλλα εξω τα τραπεζια είναι άνετα .

Ευχαριστούμε, Vivi S
Ο/η Plaisir B, Διευθυντής του Plaisir, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιανουαρίου 2018

Να είστε καλά,

Plaisir: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Plaisir: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!