“Το απολαύσαμε!”
Κριτική για: Plaisir

Plaisir
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Συνδυάσαμε σε ένα φιλόξενο, φωτεινό χώρο τις γλυκές δημιουργίες Plaisir με εκλεκτές γεύσεις ελληνικής κουζίνας, καφέ και ποτό. Γνωρίστε μας.
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Προσωπικό άψογο! Διακόσμηση Χριστουγεννιάτικη τέλεια! Ωραίος καφές με μπισκοτάκια - κεκάκια. Ωραία γλυκά. Ένας χώρος που σου προσφέρει τα πάντα, πρωινό, καφέ, παγωτό, δείπνο, να αγοράσεις από μια μεγάλη ποικιλία γλυκών. Θα ξαναπάμε να δοκιμάσουμε και την κουζίνα του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, miekbg
Ο/η Plaisir B, Διευθυντής του Plaisir, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητές μας φίλες, αγαπητοί μας φίλοι,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια αλλά και τις παρατηρήσεις σας σχετικά με το εστιατόριο μας.

Για εμάς η ποιότητα των προϊόντων, η ευχαριστη ατμόσφαιρα, αλλά και η ασφάλεια των προσωπικών σας αντικειμένων αποτελούν προτεραιότητα και προς αυτές τις κατευθύνσεις στρέφουμε την προσοχή μας.

Ελπίζουμε στο μέλλον να ανταποκριθούμε σε όλες τις προσδοκίες σας και να συναντιόμαστε συχνά στο χώρο του Plaisir.

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017

Επισκεπτόμαστε το συγκεκριμένο εστιατόριο κάθε φορά που πάμε Θεσσαλονίκη,αυτή την φορά πήγαμε βράδυ και είχαν τελειώσει τα περισσότερα από τα πιάτα,διαλέξαμε από τα εναπομείναντα και αν και ήταν ικανοποιητικά φύγαμε απογοητευμένοι

Ευχαριστούμε, nikos1894

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017

Πρωϊνό στις 8:30, εξαιρετικό. Πολύ καλή η ομελέτα, ενδιαφέρον το ζεστό σάντουιτς και τραγανά τα τυροπιτάκια. Ωραία τα pancakes και μία εξαιρετική βάφλα (από τις καλύτερες που έχουμε φάει). Πολύ καλός ο καφές φίλτρου.
Πριν από ένα χρόνο το είχαμε επισκεφθεί και η αλήθεια είναι ότι δε μας ικανοποίησε απόλυτα. Το τελευταίο διάστημα όμως κάθε επίσκεψη αφήνει πολύ καλές εντυπώσεις. Ελπίζουμε να συνεχίσει η βελτίωση.

Ευχαριστούμε, Olga A

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016

Σε πολύ ωραίο περιβάλλον είναι πολύ καλή επιλογή για φαγητό ή απλά για ένα καφέ. Η κουζίνα του είναι πολύ καλή και οι τιμές δεν είναι απαγορευτικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Plotterkos

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται πάνω στην πλατεία αριςτοτελους , εχει φανταστικό πρωινό και καφέ , πολυ ωραίο ντεκόρ , και άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση , αξίζει για μια στάση .

Ευχαριστούμε, _O5528PF

Να είστε καλά,

Plaisir: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Plaisir: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!