“Abbshehe”
Κριτική για: Brothers In Law

Brothers In Law
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Συνεχίζοντας την επιτυχημένη πορεία του από το 2008, το Brothers in Law αλλάζει στέκι και φιλοσοφία. Στο νέο μας χώρο, στην Παύλου Μελά 30, θα βρείτε ζουμερά και πεντανόστιμα burgers, κρέατα αλλά και wraps.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το μπέργκερ που πείρα εγώ ( the boss) ήτανε πολύ νόστιμο και αρκετά χορταστικό ωστόσο μέσα όλα τα ήταν κρύα .. οι τιμές αρκετά ανεβασμενες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Cosmopolitan827443

Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ως ποιότητα είναι νορμάλ για ένα φαστφουντάδικο. Είναι γευστικό και έχει σχετική ποικιλία και σχετικά ευφάνταστα πιάτα. Εκεί που βρίσκεται το πρόβλημα είναι η τιμή. Προφανώς έχει κάνει ένα καλό μάρκετιγκ για να έχει την μεγάλη πελατεία στην πόλη, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι δεν δικαιολογούν την ποιότητα ή την ποσότητα. Θα ήθελα να πέσουν οι τιμές για να βάλω 4 ή 5 αστέρια καθώς τότε θα μιλούσαμε για ένα καλό μαγαζί στο είδος του... Για του λόγου το αληθές στις φωτό βλέπουμε μια μερίδα από τις πατάτες του (το έξτρα στο μπέργκερ). Στην αρχή νόμιζα ότι το αγόρι μου μού πήρε μονόπετρο αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν ήταν ήταν οι πατάτες του brothers in law

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, MariaGrammnu
Ο/η Brothers in Law burgers & more, Ιδιοκτήτης του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Απριλίου 2021

Καλησπέρα σας και σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως,
Αυτό που μας χαρακτηρίζει και μας κάνει να ξεχωρίζουμε από τα υπόλοιπα καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος είναι η ανώτερη ποιότητα πρώτων υλών και υλικών που χρησιμοποιούμε, τα οποία συνοδεύονται από πιστοποιητικά ποιότητας.
Άλλωστε στο μενού μας, δεν υπάρχει τίποτα κατεψυγμένο και τυποποιημένο σύμφωνα με την αυστηρή πολιτική που ακολουθούμε.
Σε αντίθεση με αντίστοιχα μαγαζιά υγειονομικού ενδιαφέροντος, έχουμε επιλέξει να χρησιμοποιούμε μόνο φρέσκιες πρώτες ύλες, με ότι αυτό μπορεί να συνεπάγεται, και αυτή μας η επιλογή είναι που μας δίνει το συγκριτικό πλεονέκτημα και έχει τόσο μεγάλη απήχηση στο κοινό των πόλεων που βρισκόμαστε.
Υ.γ ευχόμαστε σύντομα με μονόπετρο & καλά στέφανα

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Για να φτιάξεις ένα premium Burger θέλει σκληρή δουλειά και πολλές ώρες εκπαίδευση!!! Κακή σχέση ποιότητας τιμής

1  Ευχαριστούμε, Giannisrotrek

Καλησπέρα σας,

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα από εφαρμογή ντελιβερι. Απαράδεκτο το γεγονός ότι στο μενού γράφει για τις κροκέτες ότι αποτελούνται από μείγμα τυριού και μπέικον. Αντ αυτου είχε κυρίως μακαρόνια μέσα. Τουλάχιστον να το έγραφε ο κατάλογος. Κοροϊδία.

2  Ευχαριστούμε, _A4381XT
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2021

Παραγγείλαμε 2 σιζαρς σαλάτες και είχαν τα ακόλουθα συστατικά : μαρούλι κρουτόν παρμεζάνα ...... ήταν χορτοφαγικες καθώς έλειπε το κοτόπουλο , το μπέικον( και το καλαμπόκι).

Ευχαριστούμε, 123miraz

Brothers In Law: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Brothers In Law: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!