Tripadvisor
Θεσσαλονίκη

“Καταπληκτικό”
Κριτική για: Brothers In Law

Brothers In Law
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Συνεχίζοντας την επιτυχημένη πορεία του από το 2008, το Brothers in Law αλλάζει στέκι και φιλοσοφία. Στο νέο μας χώρο, στην Παύλου Μελά 30, θα βρείτε ζουμερά και πεντανόστιμα burgers, κρέατα αλλά και wraps.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για ένα ποιοτικό burger, εξαιρετική ποικιλία και γεύσεις. Πρέπει να διορθώσουνε τις τηγανίτες πατατες να γίνουν πιο αφράτες και μαλακές και όχι σκληρές στο στόμα. Σαλάτες γευστικές, service καλό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Skafidis
Ο/η brothersinlaw, Ιδιοκτήτης του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς & θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ακούγοντας χρόνια για το "καταπληκτικοτερο" burger που μπορεί να δοκιμάσει κάποιος και καθώς ο χαρακτηρισμός σχεδόν πάντα ήταν ακολουθουμενος από επιφωνήματα θαυμασμού και ανάλογους μορφασμούς, αποφασίσαμε να το επισκεφθούμε. Αρχικά είναι δύσκολο να βρεις τον χώρο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης εάν δεν το έχεις ξαναεπισκεφθει. Εμείς τυχαία το βρήκαμε από τα μηχανάκια του ντελιβερι που ήταν παρκαρισμένα και είχαν την ονομασία του μαγαζιού.. Δεύτερον, ο χώρος εσωτερικα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.. είμασταν τυχεροί και την ώρα που πήγαμε το μισό μαγαζί ήταν άδειο. Σε ένα μισάωρο ήταν τόσο γεμάτο που ο κόσμος περίμενε στην πόρτα (!) για να αδειάσει κάποιο τραπέζι. Κρίμα.. παραγγείλαμε 2 burger και πατάτες έξτρα (είμασταν 2 ατομα) και 1 cola+ 1μπυρα. Οι πατάτες (french fries) ήταν οι χειρότερες που έχω δοκιμασει. Ή ηταν παλιες ή το λάδι στο οποίο της τηγάνισαν ήθελε αλλαγή. Απαίσιο. Το κρέας των burger πολύ ωραίο, και η ιδέα του συνδυασμού υλικών αν και θα ήταν καλυτερο να βάζουν λιγότερη ποσότητα υλικών. Η μισή γέμιση μένει στο πιάτο και άλλοι πελάτες όπως παρατηρησαμε την άφηναν ανέγγιχτη. Μια καλή ιδέα θα ήταν όσοι επιθυμούν και μπορουν να καταναλώσουν αυτή την ποσότητα να ζητάν ένα μεγάλο μέγεθος burger ενώ η κανονική ποσότητα να μειωθεί. Επίσης οι τιμές των αναψυκτικών είναι τσιμπημενες. Προτιμήσαμε φεύγοντας να πάρουμε μια δεύτερη coal από το περίπτερο. Αν ήταν κατά 1/3 η τιμή χαμηλότερη, θα περνάμε και δεύτερη εντός του καταστήματος. Ευχαριστούμε πάρα πολύ την κοπέλα που μας σέρβιρε και μας πρόσεχε κατά την παραμονή μας! Θα έβαζα 2/5 αστέρια, αλλά λογο του ανθρώπινου παράγοντα θα βάλω 3/5!

1  Ευχαριστούμε, miss_ekaterina92
Ο/η brothersinlaw, Διευθυντής του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2020

Καλησπέρα σας,

Αυτό που μας χαρακτηρίζει και μας κάνει να ξεχωρίζουμε από τα υπόλοιπα καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος είναι η ανώτερη ποιότητα πρώτων υλών και υλικών που χρησιμοποιούμε, τα οποία συνοδεύονται από πιστοποιητικά ποιότητας.
Σε αντίθεση με αντίστοιχα μαγαζιά υγειονομικού ενδιαφέροντος, έχουμε επιλέξει να χρησιμοποιούμε μόνο φρέσκιες πρώτες ύλες με ότι αυτό μπορεί να συνεπάγεται, όπως πχ εποχικότητα λαχανικών, πατάτας κτλ.
Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστούμε για το σχόλιό σας και σας διαβεβαιώνουμε οτι αποτελεί βασική μας προτεραιότητα η καθημερινή μας βελτίωση σε όλους τους τομείς!

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Υπέροχη γεύση. Από τα πιο χορταστικά burger που έχουμε φάει. Τρως κρέας και το καταλαβαίνεις. Ξεχωριστή νοστιμιά. Μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Elsa S

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Ίσως το μαγαζί που γνώρισε και έκανε τάση το burger στην Θεσσαλονίκη!! Μαγαζί σε αμερικάνικα πρότυπα. Καλό προσωπικό και ωραίο outfit! Πολύ ωραίες επιλογές και συνδυασμοί στα Burgers! Εξαιρετική ποιότητα στο burger τους!

Ευχαριστούμε, _V11HK
Ο/η brothersinlaw, Γενικός Διευθυντής του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2020

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά.
Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας λόγια.
Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε ανήμερα των Χριστουγέννων, από τα ελάχιστα φαγαδικα που βρήκαμε ανοιχτά αν όχι το μοναδικό!
Είχε ουρά για τραπέζι (λογικό)...
Η αναμονή μας ήταν κάτι λιγότερο από 5 λεπτά και ενώ ήταν φουλ το φαγητό ήρθε πολύ γρήγορα!
Πεντανόστιμο burger σε πολύ καλή τιμή!
Μπράβο σας!

Ευχαριστούμε, George S
Ο/η brothersinlaw, Manager του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιανουαρίου 2020

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά!
Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Brothers In Law: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Brothers In Law: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!