“Το καλύτερο Burger”
Κριτική για: Brothers In Law

Brothers In Law
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Συνεχίζοντας την επιτυχημένη πορεία του από το 2008, το Brothers in Law αλλάζει στέκι και φιλοσοφία. Στο νέο μας χώρο, στην Παύλου Μελά 30, θα βρείτε ζουμερά και πεντανόστιμα burgers, κρέατα αλλά και wraps.
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Το καλύτερο Burger στην πόλη γευστικά με διαφορά απο τα άλλα. Λίγο με τις τιμές ρε παιδιά θα πρέπει να τις ρίξετε και εσείς όπως όλη η αγορά...

Ευχαριστούμε, George K
Ο/η Nikos_P1, Social Media Manager του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Απριλίου 2018

Καλησπερα σας.
Ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας.
Σεβομαστε την προσωπικη σας αποψη, ομως σας διαβεβαιωνουμε οτι η τιμολογηση ολων των προιοντων μας εχει γινει με απεριοριστο σεβασμο στο κοινο καθως ομως και στις πρωτες υλες που χρησιμοποιουμε και ειναι παντα κορυφαιας ποιοτητας.
Τα ψωμακια μας ειναι φρεσκα,χειροποιητα και ψηνονται καθημερινα στον φουρνο μας.
Τα μπιφτεκια μας αποτελουνται απο 100% μοσχαρισιο κρεας, ειναι χειροποιητα και πλαθονται και ζυμωνονται καθημερινα στο παρασκευαστηριο μας.Επισης, θα θελαμε να σας ενημερωσουμε οτι οι πατατες μας ειναι φρεσκιες, κομμενες καθημερινα στο χερι απο τους εργαζομενους μας στο παρασκευαστηριο μας.
Κλεινοντας,για εμας το burger δεν ειναι απλα burger οπως ισως για καποιους αλλους, και για αυτο το λογο επιλεγουμε παντα την καλυτερη ποιοτητα πρωτων υλων, καθως και την καλυτερη δυνατη εξυπηρετηση απο ολους τους εργαζομενους μας,ετσι ωστε να προσφερουμε το καλυτερο δυνατο σε ολους μας τους πελατες, με μια γκαμα τιμων που ξεκιναει απο 2,3 ευρω.
Ευχαριστουμε πολυ.

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Νομίζω ότι είναι πολύ ακριβό γι αυτό που προσφέρει...μέτρια burger, συνηθισμένες γεύσεις, μέτριο service...όλα μέτρια ρε παιδιά, τίοπτα που να αξίζει να ξαναπάς, λυπάμαι

Ευχαριστούμε, panagiotispyrido2017

Καλησπερα σας.
Ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας.
Ευχαριστουμε πολυ.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν σας αρέσουν τα μπέργκερ τότε σίγουρα είναι ιδανικό! Πολύ νόστιμα πιατα και επισης διατίθεται ακόμη μπέργκερ λαχανικών για χορτοφάγους αλλά και πιο light επιλογές όπως και πολλά ορεκτικά μεταξύ άλλων tacos,nachos κτλ. Αξίζει μια επίσκεψη!

Ευχαριστούμε, Martha D
Ο/η Nikos_P1, Social Media Manager του Brothers In Law, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Λόγω της φήμης του συγκεκριμένου μαγαζιού, επιλέξαμε να το επισκεφτούμε και να δοκιμάσουμε τα burger του.Εντυπωσιαστήκαμε με τα πρωτότυπα υλικά που χρησιμοποιούν και το υπέροχο πάντρεμα που κάνουν.Οι γεύσεις ήταν μοναδικές.Το μπιφτέκι ψημένο όσο έπρεπε,το ψωμάκι πεντανόστιμο και όλη η μπουκιά ήταν μια μοναδική εμπειρία.Οι τιμές πολύ λογικές!!Θα το επισκεφθούμε ξανά σίγουρα!!!

1  Ευχαριστούμε, Alexandra G

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια.

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Πεντανόστιμο, χορταστικό. Ποικιλία γεύσεων, λίγο όμως τσιμπημένα. Κακό επίσης το πόσο αργούν να στα φέρουν αλλά και για να πληρώσεις στο τέλος. Προτείνω το Onassis, 7€ βέβαια, αλλά αξίζει!

Ευχαριστούμε, Penia I

Καλημέρα σας,

Σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια. Σας διαβεβαιωνουμε οτι η τιμολογηση ολων των προιοντων μας εχει γινει με απεριοριστο σεβασμο στο κοινο καθως ομως και στις πρωτες υλες που χρησιμοποιουμε και ειναι παντα κορυφαιας ποιοτητας.

Ευχαριστουμε πολυ..

Brothers In Law: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιοχή Θεσσαλονίκης, Μακεδονία
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Brothers In Law: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!