“Υπέροχη θέα !”

Αγιολί
Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις, Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό εστιατόριο με υπέροχη θέα του παραλιακού μετώπου της Θεσσαλονίκης, Καλή εξυπηρέτηση και το φαγητό αρκετά καλό.

Ευχαριστούμε, Michael M

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο ρε παιδιά ειλικρινά είναι ότι καλύτερο tapas έχω φάει..Είμαι φαν αυτών των μαγαζιών εστίασης αλλά εσείς κάνετε τη διαφορά..

Ευχαριστούμε, Τάσος Γ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Μέτριο φαγητό και service!! Ακριβό γι΄αυτό που προσφέρει. Καπνιστές και μη καπνιστές είναι μαζί στον ίδιο χώρο! Μόνο η θέα αξίζει....

2  Ευχαριστούμε, 31Elenaki
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο δεν σε ξετρελενει , αλλα ειναι σε καλα επιπεδα. Οι τιμες ειναι αρκετα ακριβες!!! Η θεα ειναι πολυ ωραια, ομως δεν φτανει αυτο για να σε κανει να το επιλεξεις για φαγητο , για καφε ναι , αλλα για φαγητο νομιζω οτι θελει δουλεια ακομη η κουζινα τους , πρεπει να ειναι πιο δεμενα τα φαγητα και οχι με τοσο λαδι !

Ευχαριστούμε, Emmanuel S
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Επισκέφθηκα για δεύτερη φορά το εστιατόριο, μόνη μου, για ένα ελαφρύ δείπνο πριν το ταξίδι μου προς Αθήνα.
Το φαγητό ικανοποιητικό (αν και δοκίμασα μία σαλάτα και μανιτάρια σωτέ).
Η συμπεριφορά του προσωπικού μέτρια προς κακή. Κάθισα για το δείπνο μου αρχικά στον ημιυπαίθριο, ωστόσο επειδή θα παρέμενα και για καφέ και στο σημείο που βρισκόμουν έκανε κρύο, ζήτησα να μετακινηθώ στον επάνω όροφο ή μέσα.
Μου αρνήθηκαν αρχικά να καθίσω στον επάνω όροφο με την αιτιολογία ότι εκεί δεν σερβίρουν καφέ (φυσικά είχα ήδη δειπνήσει στο ίδιο εστιατόριο πριν λίγα λεπτά). Το προσωπικό δεν ήταν ιδιαίτερα γρήγορο στην ανταπόκρισή του και οι περισσότεροι καθόλου φιλικοί ενώ φαίνονταν μάλλον να δυσανασχετούν με την παρουσία των λιγοστών πελατών στο κατάστημά τους. Οι τουαλέτες και στους δύο ορόφους βρώμικες (παρά την απουσία πελατών εκείνη τη στιγμή).

1  Ευχαριστούμε, iRENENIS

Αγιολί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Αγιολί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!