Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό κομψό ξενοδοχείο σε πολύ καλό σημείο, ένα στενό από την παραλία. Μεγάλα άνετα δωμάτια. Όμορφα κλασσικά έπιπλα στους χώρους του ξενοδοχείου. Πλούσιο σερβιριστό πρωινό και το βασικότερο όλων, το εξαιρετικό προσωπικό που σε κάνει να αισθάνεσαι σαν φιλοξενούμενος!!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, OLGA M
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ κεντρικό σημείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο, από τους ανθρώπους στην ρεσεψιόν μέχρι τις καμαριέρες. Συννενοήσιμοι σε όλα τα επίπεδα, πράγμα δύσκολο στις μέρες μας. Εκεί που 'χάνει' το ξενοδοχείο για μένα, είναι στην διακόσμησή του. Τα δωμάτια είναι αρκετά ευρύχωρα αλλά όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες, η επίπλωση και η διακόσμηση εν γένει είναι παλιά (εποχής). Για μένα χρειάζεται ένα πολύ καλό φρεσκάρισμα. Το μπάνιο μύριζε λίγο περίεργα αλλά ήταν πολύ καθαρό. Το internet ήταν πάρα πολύ καλό και χωρίς διακοπές.

Συμβουλή: Κάποια δωμάτια δεν διαθέτουν πρίζες δίπλα στο κρεβάτι και άλλα βλέπουν στο εσωτερικό του ξενοδοχείου. Αν θέλετε φως, να τα αποφύγετε.
Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, sofia s
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για ενα βραδυ με την οικογένεια μου.
Μείναμε έκπληκτοι απο το άριστουργημα που αντικρίσαμε !
Απο την άψογη συμπεριφορά του προσωπικού
Απο παρα πολυ μεγάλα και πεντακάθαρα δωμάτια
Και βεβαίως απο το πρωινό που ηταν η μαγαλη μας έκπληξη !!!!!!!!!
Δεν ηταν ενα συνηθισμένο πρωινό σε μπουφέ
Αλλα σερβιριστο και με πολυ μεγάλη ποικιλία
Και με σπιτικές μαρμελάδες !
Το ξενοδοχείο αυτο εχει τον χαρακτήρα του boutique hotel !!!!!
Εχει τον δικο του ίδια οτι χαρακτήρα του παλιού αρχοντικού !
Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!!!!!!!!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, Aggelika2013
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Το ξενοδοχείο έχει έναν ιδιαίτερο χαρακτήρα. Βρίσκεται στα Λαδάδικα απ΄όπου έχεις πρόσβαση με τα πόδια στο κέντρο της πόλης.
Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, αλλά χρειάζονται κάποια ανακαίνιση.
Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό.
Πολύ καλό πρωινό.
Αξίζει να επισκεφθείτε το μπαρ του ξενοδοχείου (Le Baronne), όπου γίνονται κάποιες ημέρες μουσικές εκδηλώσεις.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, George P
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο με το σύζυγό μου τον Οκτώβριο του 2016.
Το ότι βγαίνεις στο μπαλκόνι του ξενοδοχείου και έχεις στα πόδια σου τα Λαδάδικα με τα καφέ τα μπαράκια και τα εστιατόρια είναι το κάτι άλλο!!!
Είναι η τρίτη φορά που επισκεφτόμαστε την πόλη και επιλέξαμε αυτή τη φορά τη διαμονή μας σε ένα boutique hotel στο κέντρο της πόλης ,χωρίς προβλήματα μετακίνησης.
Εξαιρετική τοποθεσία ευγενικό προσωπικό ωραίος χώρος αλλά η μυρωδιά στο δωμάτιο από την υγρασία ήταν υπερβολική όταν ανοιγες την πόρτα για να μπεις στο δωμάτιο.
Ένα μικρό λίφτινγκ στο μπάνιο το χρειάζεται σίγουρα!!!
Ωραίο πρωινό κι ακόμη καλύτερη η βόλτα με τα ποδήλατα του ξενοδοχειου στην όμορφη παραλία της πόλης.
Θα ξανά εμένα σε αυτό το ξενοδοχείο σε κάποιο άλλο δωμάτιο όμως!

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, elina I