Trip.com
Hotels.com66 $
Priceline65 $
StayForLong70 $
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ευγενικό προσωπικό! Εξυπηρετικό Τατόι, πολύ φιλικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν τον επισκέπτη σε όλα! Με σκλάβωσαν! Ειδικά ο Νίκος στη ρεσεψιόν κιμαι η κοπέλα στο πρόγευμα, δέν το συζητώ!!! Οι καλύτεροι!!! Δεν το πίστευα ότι υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι ακόμα!!! Μπράβο στα παιδιά και μπράβο στον εργοδότη που έχει τέτοιο προσωπικό! Ελπίζω να τους εκτιμά! Εγώ πάντως θα το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους όσους ταξιδεύουν Θεσσαλονίκη!!! Ευχαριστώ για όλα παιδιά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, U2991QI_
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Καλό και καθαρό ξενοδοχείο. Επίσης το προσωπικό είναι άψογο και κυρίως ανθρώπινο να σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς. Βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, τα δωμάτια άνετα και κατάρα. Σας ευχαριστούμε πολύ!!

Ευχαριστούμε, stavrianac
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτα από όλα, το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κεντρικά στην πόλη, άρα η πρόσβαση στη Θεσσαλονίκη είναι πολύ εύκολη. Σαν ξενοδοχείο, τώρα, είναι πολύ καλό. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, άνετα, το προσωπικό συμπαθέστατο, και ο μπουφές είναι εκπληκτικός, γεμάτος με σπιτικά εδέσματα και επί τόπου μαγειρεμένα πιάτα. Το μόνο αρνητικό που θα σημείωμα ήταν η καθαριότητα και η κατάσταση του μπάνιου. Όταν πήγαμε, οι πετσέτες δεν ήταν πολύ καθαρές, και η μπανιερα είχε σκόνη, ενώ η κουρτίνα της ήταν σκισμένη και έπεφτε καθώς την ανοίγαμε. Πάντως, είναι εξαιρετικά ικανοποιητικό για μια άνετη και ευχάριστη διαμονή λίγων ημερών, με προσιτές τιμές φυσικά...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, RandomPoorGuest
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε πολύ κεντρικό σημείο από όπου μπορείς να κινηθείς και με τα πόδια και οικονομικά με ταξί. Οι συγκοινωνίες στην Θεσσαλονίκη είναι πολύ κακές. Το ξενοδοχείο είναι παλιό, ανακαινισμένο.
Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφο ή με πολύ γούστο. Έχει πολύ καλά κρεβάτια.
Είναι καθαρό και ήσυχο. Φιλικό προς οικογένειες και ζώα.
Έχει πολύ καλό πρωινό.
Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και ευγενικό.
Δεν έχει πάρκινγκ όποτε θα πρέπει να επιβαρυνθεί ρε και 13€ την ημέρα, αν έχετε αυτοκίνητο για πάρκινγκ εκεί κοντά. Επίσης μπροστά στο ξενοδοχείο δεν έχει χώρο αποβίβασης από ταξί θα πρέπει να επιβιβαστείτε απέναντι.
Το ασανσέρ είναι μικρό. Αν κινείστε με καροτσάκι ρωτήστε πριν κλείσετε
Τα μονόκλινα είναι πολύ ακριβά σχετικά με το τι προσφέρουν, στις οικογένειες η τιμή έρχεται πιο καλά.
Κατά την γνώμη μου αν πάτε για δουλειές ή θέλετε να περπατήσετε την Θεσσαλονίκη είναι καλή επιλογή, αν θέλετε να ξεκουραστείτε εντός ξενοδοχείου όχι πολύ καλή

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
5  Ευχαριστούμε, P5323DDmarial
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2020

Χριστούγεννα 2019 με οικογένεια και φίλους στη Θεσσαλονίκη.
Το ξενοδοχείο στο καλύτερο σημείο που θα μπορούσε να είναι. Πόλύ κοντά στην Πλατεία Αριστοτέλους, στα Λαδάδικα και φυσικά στην καρδιά των καταστημάτων!
Τα δωμάτια ήταν καθαρά και το πρωινό απίστευτο.
Αυτό που θα προτείναμε με πολύ αγάπη, είναι μια ανακαίνιση γενικά και ηχομόνωση λόγω του οτι βρίσκεται επάνω σε ένα πολύβουο δρόμο.
Φυσικά δεν θα μπορούσαμε να μην αναφερθούμε στο προσωπικό!
Ρίτα, Αντώνη, Δήμητρα και φυσικά και όλοι αυτοί που τα ονόματά τους δε θυμόμαστε αλλά μας έκαναν να νιώσουμε υπέροχα!!!! Σας ευχαριστούμε!
Σίγουρα όταν ξανάρθουμε Θεσσαλονίκη θα σας δούμε!
Με αγάπη απο Ρέθυμνο!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, FaniRethymno
Ο/η LePalace_ArtHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Le Palace Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή 1981fani,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Le Palace Art Hotel για τη διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη και για τον χρόνο που επενδύσατε για να μας παραθέσετε τα όμορφα σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας ικανοποίησαν τις προσδοκίες σας και είχατε μία απολαυστική διαμονή κοντά μας. Ακόμη,θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο μέλλον το ξενοδοχείο θα υποβληθεί σε ανακαίνιση.
Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Le Palace Art Hotel