Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλοι οι χώροι πεντακάθαροι και καλαίσθητοι. Το προσωπικό πραγματικό υπόδειγμα ευγένειας και εξυπηρέτησης. Η πισίνα λίγο μικρούλα αλλά ότι πρέπει για μια νότα δροσιάς. Το πρωινό από άλλο πλανήτη. Δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ που να μην υπάρχει στον μπουφέ. Όλα πολύ νόστιμα. Όλη η παραλία στα πόδια του επισκέπτη. Διαλέξτε δωμάτιο με θέα στη θάλασσα για το καλύτερο ηλιοβασίλεμα ever. Η καλύτερη επιλογή μακράν.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 1982Eve
Ο/η Alkis Sotiriou, General Manager του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 ημέρες

Αγαπητή 1982Eve,

Αρχικά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την επίσκεψη σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και τον επαγγελματισμό των συνεργατών μας, την καθαριότητα και την αρχιτεκτονική των χώρων μας, το πλούσιο πρωινό μας, καθώς και την μοναδική θέα στην θάλασσα που προσφέρει το ξενοδοχείο μας.

Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Ειμαι πολυ ευχαριστημένος απο την κρουαζιερα θα την προτείνω σιγουρα σε φιλους μου..απίστευτοι προορισμοί και θάλασσα στην λευκαδα..πολυ γελιο με τον κυριο κωστα καλος ανθρωπος με πολυ χιουμορ..επισης πολυ ωραια φαγητα στο πλοιο

Ευχαριστούμε, tomasmvrgns
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Πανέμορφο ξενοδοχείο, με άνετα δωμάτια και πολύ ωραία διακόσμηση στους κοινόχρηστους χώρους. Αξίζει να επιλέξετε δωμάτιο με θέα στη θάλασσα, όπου η αίσθηση γαλήνης που θα σας προσφέρει, θα σας αποζημειώσει. Εξαιρετική η συμπεριφορά του προσωπικού στα μέτρα ασφαλείας που πρέπει να εφαρμόζουν εξαιτίας της πανδημίας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε δωμάτιο με θέα στη θάλασσα.
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, vkarkatsoulis

Αγαπητέ vkarkatsoulis,

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και τον επαγγελματισμό των συνεργατών μας εν μέσω των ιδιαίτερα απαιτητικών συνθηκών που εφαρμόζονται λόγω της πανδημίας, την καθαριότητα και την διακόσμηση των χώρων μας, καθώς και την μοναδική θέα στην θάλασσα που προσφέρει το ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Επισκεφτηκα το ξενοδοχειο για μια διανυκτερευση λογω ιατρικου συνεδριου που ηθελα να παρακολουθησω. Συγχαρητηρια στο προσωπικο και ιδιαιτερως σε εναν κυριο στην υποδοχη (τον κυριο Παντελη) για την αμεση εξυπηρετηση του για ανευρεση δωματιου (τελευταια στιγμη) και τις πολυτιμες οδηγιες του για την περαιτερω παραμονη μας στη Θεσσαλονικη.
Ολγα

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _U933GO
Ο/η Alkis Sotiriou, Γενικός Διευθυντής του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2020

Αγαπητή _U933GO,

Αρχικά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη επίσκεψη σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και τον επαγγελματισμό των συνεργατών μας.

Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άλλη μια παραμονή σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ελλάδας και σίγουρα το καλύτερο της Θεσσαλονίκης. Απίστευτο location, φοβερά δωμάτια, ειδικά αυτά με τη θέα προς θάλασσα, φοβερό πρωινό με απίστευτη ποικιλία, full από Ελλάδα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ariska55

Αγαπητέ ariska55,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας.

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και ευγένεια του προσωπικού μας, την άνεση του δωαμτίου σας, το πλούσιο πρωινό μας, καθώς και την μοναδική τοποθεσία και θέα του Makedonia Palace.

Για όλους εμάς κάθε επισκέπτης είναι μοναδικός και τα θετικά σας σχόλια αποτελούν κίνητρο για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε τις μοναδικές υπηρεσίες μας.

Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε σύντομα και πάλι στο Makedonia Palace.