Makedonia Palace
Προβολή τιμών
Σας αρέσει να εξοικονομείτε χρήματα; Ψάχνουμε σε έως και 200 ιστότοπους για να βρούμε τις χαμηλότερες τιμές
Ξενοδοχείο Queen Olga(Θεσσαλονίκη)
Hotel Luxembourg(Θεσσαλονίκη)
Andromeda Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
The Excelsior(Θεσσαλονίκη)
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ανακαινισμένο ξενοδοχείο είναι ένα αριστούργημα
Τέλεια θέα το καλύτερο πρωινό στην Ελλάδα και τέλειο φαγητό
Ο νέος Σεφ είναι υπέροχος
Είσαι πάνω στο νερό και από το μπαλκόνι έχεις εξαιρετική θέα στα δωμάτια με θέα θάλασσα

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ria T
Ο/η AS_General_Manager, Γενικός Διευθυντής του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Απριλίου 2018

Αγαπητή Ria T,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Ελπίζουμε ότι είχατε την ευκαιρία να γνωρίσετε τους ανανεωμένους χώρους και υπηρεσίες μας και να απολαύσατε τη διαμονή σας σε ένα από τα πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια του ξενοδοχείου.

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τους ανακαινισμένους χώρους του Makedonia Palace, την τέλεια θέα, το καλύτερο πρωινό και φαγητό του Chef μας, Σωτήρη Ευαγγέλου, καθώς και την εξαιρετική θέα των δωματίων προς την θάλασσα.

Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace.

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

καταπληκτικο ξενοδοχειο που ξερει να σεβεται τον πελατη,αξεπεραστη κ διαχρονικη αξια στην πολη της Θεσσαλονικης, με προσωπικο που φερεταια ψογα,φιλοξενια υψηλων προδιαγραφων που απευθυνεται σε ποιοτικους ανθρωπους!!!

Συμβουλή: τα δωματια μπροστα στην παραλια κ οσο γινεται πιο ψηλα
  • Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, arnaxeno75

Αγαπητέ arnaxeno75,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης καθώς και για τον χρόνο που διαθέσατε για την δημοσίευση των σχολίων σας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που διαβάζουμε τα θετικά σας σχόλια για το Makedonia Palace καθώς και για το προσωπικό του ξενοδοχείου που έχει ως στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών.

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Η ανακαίνιση πολύ επιτυχημένη. Το δωμάτιο έχει άλλον αέρα πλέον. μεγάλα κρεβάτια, ωραία στρώματα, πολύ όμορφα μπάνια. το πρωινό με εξαιρετικό μπουφέ. η εξυπηρέτηση του προσωπικού πολύ καλή. Η θέση του προνομιακή

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, cutdog1

Αγαπητέ cutdog1,

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την επιτυχημένη ανακαίνιση του ξενοδοχείου μας, τα δωμάτια με τα μεγάλα κρεβάτια και τα ωραία στρώματα καθώς και το όμορφο μπάνιο. Είναι τιμή μας να γνωρίζουμε ότι βρήκατε εξαιρετικό τον μπουφέ μας και πως μείνατε ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Μετά την ανακαίνιση επανήλθε η παλιά του αίγλη Είναι περιποιημένο και καθαρό με μοναδική θέα στον Θερμαϊκό, απο τα πιο πολλά δωμάτια ευγενέστατο προσωπικό και εύκολη πρόσβαση στο κέντρο και την παραλία της πόλης..

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Θεοδωρος Ν

Αγαπητέ Θεόδωρος Ν,

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας ύστερα από την πρόσφατη διαμονή σας στο Makedonia Palace.

Είναι χαρά μας να διαβάζουμε τα θετικά σας σχόλια για το Makedonia Palace, καθώς και για το ευγενέστατο προσωπικό του ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική διαμονή.
Η τελευταία ανακαίνιση έχει δώσει τεράστια ώθηση στο στολίδι της παραλίας Θεσσαλονίκης.
Εξαιρετικά δωμάτια.
Φοβερή εξυπηρέτησή.
Φαγητό προχωρημένο με πολλές εναλλακτικές προτάσεις.
Σίγουρα must κάποια στιγμή για όσους θέλουν να νιώσουν το κάτι διαφορετικό.
Σίγουρα θα το ξαναεπιλεξω σε άλλο επαγγελματικό ταξίδι της εταιρείας μου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Luciano G

Αγαπητέ Luciano G,

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τα εξαιρετικά δωμάτια του ξενοδοχείου μας, την φοβερή εξυπηρέτηση, το φαγητό που προσφέρει το εστιατόριο μας καθώς και τις πολλές εναλλακτικές προτάσεις που διαθέτουμε.