Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο ξενοδοχειο απο καθε αποψη:τοποθεσια στρατηγικη,προσωπικο ευγενεστατο και προθυμο να εξυπηρετησει κ να πραγματοποιησει οποιαδηποτε επιθυμια ή αναγκη.Το πρωινο χαρμα οφθαλμων κ γευσης,το ιδιο ισχυει κ για το μεσημεριανο κ το δειπνο.Ο σεφ Ευαγγελου μεγαλουργει!!Και τα δωματια ομως δεν υστερουν,πεντακαθαρα ,ησυχα και ευχαριστα να μενεις!Συνιστουμε το Μakedonia Palace ανεπιφυλακτα!

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Dimitra S
Ο/η AP_Marketing_Manager, Γενικός Διευθυντής του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και ειναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς να διαβάζουμε οτι απολαύσατε την διαμονή σας και τις προσφερόμενες υπηρεσίες μας, τα πεντακάθαρα δωμάτια μας, την τοποθεσία μας, το φαγητό του ξενοδοχείου μας υπο την καθοδήγηση του βραβευμένου μας σεφ κύριου Ευαγγέλου και φυσικά το ευγενέστατο προσωπικό μας.

Αλκιβιάδης Σωτηρίου
General Manager

Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2017

Minimal...ζεστό και φιλόξενο. Μετά την ανακαίνιση αναδείχθηκε ακόμα περισσότερο όλο το πακέτο..
Αξίζει το ξενοδοχείο, η τοποθεσία αλλά και το εστιατόριο..
Ένα spa λείπει να συμπληρώσει την όλη εικόνα του..

Συμβουλή: Οι γωνιακές σουίτες αξίζουν. Υπέροχη θεά, σε ψηλότερο όροφο..
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Κάλλια Κ
Ο/η AP_Marketing_Manager, General Manager του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Ελπίζουμε ότι είχατε την ευκαιρία να γνωρίσετε τους ανανεωμένους χώρους και υπηρεσίες μας και να απολαύσατε τη διαμονή σας σε ένα από τα πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια του ξενοδοχείου. Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τους ανακαινισμένους μας χώρους, το εστιατόριο αλλά και την μοναδική τοποθεσία. Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace. Με εκτίμηση, Αλκιβιάδης Σωτηρίου General Manager

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2017

Μετα την ανακαινιση του το ξενοδοχειο εμβλημα για την συμπρωτευουσα απεκτησε minimal πλην ομως πολυτελη αισθητικη που σε κανει να εξοικιωθεις αμεσως με το περιβαλλον.Ανετο parking, ιδανικη τοποθεσια μπροστα στην παραλια που οργανωθηκε τοσο ωραια με ποδηλατοδρομο,χωρους αναψυχης και περπατηματος.Υπερπλουσιο πρωινο,ευγενεστατο προσωπικο,ανετοι και πολυ ομορφοι κοινοχρηστοι χωροι. Τηλεοραση με συνδρομητικα καναλια,που δεν βρισκεις ευκολα σε ξενοδοχεια.Εξαιρετικο!

Συμβουλή: Εξαρταται απο το βαλαντιο του καθενος....
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, nilefka
Ο/η AP_Marketing_Manager, General Manager του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Ελπίζουμε ότι είχατε την ευκαιρία να γνωρίσετε τους ανανεωμένους χώρους και υπηρεσίες μας και να απολαύσατε τη διαμονή σας σε ένα από τα πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια του ξενοδοχείου. Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τους ανακαινισμένους μας χώρους, το ευγενικό προσωπικό και φυσικά το πλούσιο πρωινό. Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace. Με εκτίμηση, Αλκιβιάδης Σωτηρίου General Manager

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2017

Έχω την τύχη να επισκέπτομαι τακτικά αυτό το δεσποτικό ξενοδοχείο .Είναι σημείο κατατεθέν της Θεσσαλονίκης και ιδίως με την πρόσφατη ανακαίνιση μπορεί να θεωρηθεί χωρίς δισταγμό,στολίδι αυτού του τόπου. Καταπληκτικά τα νέα μοντέρνου σχεδιασμού δωμάτια,καθώς και ένα εντυπωσιακό καθιστικό στο lobby που σε καθηλώνει.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Dimitris_LD

Αγαπητέ πελάτη, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Ελπίζουμε ότι είχατε την ευκαιρία να γνωρίσετε τους ανανεωμένους χώρους και υπηρεσίες μας και να απολαύσατε τη διαμονή σας σε ένα από τα πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια του ξενοδοχείου. Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τη νέα διακόσμηση των χώρων και φυσικά το πλούσιο πρωινό. Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace. Με εκτίμηση, Αλκιβιάδης Σωτηρίου General Manager

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2017

Το ξενοδοχείο έχει μεταμορφωθεί μετά την ανακαίνιση. Λειτουργικό, όμορφο, ζεστό και λιτό σου δημιουργεί οικειότητα χωρίς να χάνει από την πολυτέλεια του! Το προσωπικό εξαιρετικό, η θέα από το δωμάτιο ( επιλέξτε τη θέα στο Θερμαϊκό) μοναδική!!! Λάτρεψα τον πρωϊνό μπουφέ που είχε τόσες επιλογές για όλα τα γούστα, ειδικά αν είσαι βίγκαν , ή εγώ που προτιμώ την υγιεινή διατροφή έμεινα σούπερ ικανοποιημένη!! Ρώτησα διστακτικά αν έχουν γάλα αμυγδάλου ή σόγιας και η απάντηση ήταν "έχουμε γάλα αμυγδάλου, γάλα σόγιας και ρυζιού. Ολα από το πρωινό μέχρι τις ετικέτες κρασιών υπάρχει ολόκληρη φιλοσοφία, αυτό σου δείχνουν όλα μέσα στο ξενοδοχείο: Τίποτα δεν είναι τυχαίο και όλα είναι επιμελώς μελετημένα!!! Ενα μεγάλο μπράβο!

Συμβουλή: Τα δωμάτια που βλέπουν στο Θερμαϊκό και στην Παραλία είναι μοναδικά!!!
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Connie B
Ο/η AP_Marketing_Manager, General Manager του Makedonia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Makedonia Palace για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Ελπίζουμε ότι είχατε την ευκαιρία να γνωρίσετε τους ανανεωμένους χώρους και υπηρεσίες μας και να απολαύσατε τη διαμονή σας σε ένα από τα πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια του ξενοδοχείου. Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας, τη νέα διακόσμηση των χώρων,το πλούσιο πρωινό, το ευγενικό και φιλικό προσωπικό και φυσικά τη μοναδικη θέα. Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Makedonia Palace. Με εκτίμηση, Αλκιβιάδης Σωτηρίου General Manager