Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκαμε με τους φίλους μου Τρίτη και Τετάρτη..έκπληκτικο ξενοδοχείο στο κέντρο της πολης με ευγενέστατο προσωπικό κ άμεση πρόσβαση σε όλα τα κεντρικά σημεία.θα ξαναπηγαινα σίγουρα!!Εσωτερικα τα Δωματια ήταν νεοκλασσικα και ο χώρος πεντακάθαρος..μπραβο στους ιδιοκτήτες για την προσεκτική δουλειά τους!!ο υπάλληλος στην ρεσεψιόν ευγενέστατος και ευδιάθετος ν μας εξυπηρετησει άμεσα!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Xrhstos P
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ καλη τοποθεσια βρισκεται πολυ κοντα στην πλατεια Αριστοτελους.απεναντι ακριβως εχει σταση λεωφορειου για το αεροδρομιο. Πολυ καθαρο. Το προσωπικο πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο. Το πρωινο ειναι οικανοποιητικο εχει ολα τα απαραιτητα και πολυ καθαρο.ολα ηταν τελεια!!

Συμβουλή: Λιγι μικρο αλλα ολα τελεια!!
Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Χαράλαμπος Θ
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018

Κεντρικό δίπλα στην πλατεία Αριστοτέλους , καθαρό με πολύ καλό πρωινό εξυπηρετικό προσωπικό και λογική τιμή .θα το επισκεφθώ ξανά .Και πάρα πολύ ήσυχο δωμάτιο .πολύ καλή και η μπουγάτσα με τυρί και η μπουγάτσα με κρέμα που υπήρχε στο πρωινό

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Takis D
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018

Ενα ξενοδοχειο απο το 1920 που ομως προσφερει ανετη διαμονη και σε ταξιδευει στο παρελθον,μεσα σ'ενα περιβαλλον γεματο νοσταλγια!....
Εξυπηρετηση,ευγενεια και καθαριοτητα...
Πρωινο που σε καλυπτει και ολα αυτα μεσα στη καρδια της πολης....

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, lamiatoxotis
Ο/η vasilis m, General Manager του Tourist Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπορεία σας στην ιστοσελίδα του Tripadvisor.
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια τα οποία μας ενθαρρύνουν ακόμη περισσότερο για συνεχίσουμε την προσπάθεια που κάνουμε για να προσφέρουμε όσο το δυνατόν καλύτερες υπηρεσίες και διαμονή σε όλους τους επισκέπτες μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Βασίλης Μαργαριτόπουλος

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018

Το μόνο που επιδέχεται βελτίωση είναι το πρωινό,το βρήκα κάπως "φτωχικό¨".Κατά τα άλλα όλα πολύ καλά.Το δωμάτιο άνετο καθαριότητα καθημερινά και το ξενοδοχείο σε κεντρικότατο σημείο,παντού πας με τα πόδια.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Λ

Αξιότιμε κύριε Γιώργο,
Καλημέρα σας από την ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη και από την ομάδα του Ξενοδοχείο μας.
Σας ευχαριστούμε θερμά για την πρόσφατη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την προσωπική σας εμπειρία διαμονής στην ιστοσελίδα του Tripadvisor,
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε καθαρό και άνετο το δωμάτιο σας καθώς και για τα καλά σας λόγια για την πολύ κεντρική τοποθεσία του Ξενοδοχείου μας.
Σχετικά με το πρωινό γνωρίζοντας και από άλλους επισκέπτες προσπαθούμε ιδιαίτερα να το εμπλουτίσουμε κάνοντας διάφορες αλλαγές καθημερινά.

Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο Ξενοδοχείο μας.

Βασίλης Μαργαριτόπουλος