Daios Luxury Living(Θεσσαλονίκη)
  • Πισίνα
Hotel Olympia(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
  • Δωρεάν στάθμευση
Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
Priceline
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2018

Δυστυχως εμεινα δυο φορες αλλα και τις δυο φορες παρατηρησα οτι στα δωματια δεν υπαρχουν κουρινες σκιασης σε ικανοποιητικο μακρος, ειναι κοντες και το πρωι αναγκαστικα ξυπνας απο το φως του ηλιου κατι πολυ ενοχλητικο. σαν χωρος ειναι αριστος και νεος.επισης ειναι απαραδεκτο να μενεις εκει το μαρτιο να σου δεσμευουν τα χρηματα απο την πιστωτικη και να τα παιρνουν μετα απο 3μηνες!!!!!!!!!!!! και να αναρωτιεσαι βλεποντας το λογαριασμο σου τι χρηματα ειναι αυτα που χρεωνονται. ΜΗ επαγγελματισμος.Τη δευτερη φορα ζητησα σαν genius πελατης late check out και δεν δεχτηκαν μου το χρεωσαν.

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Alexandros K
Ο/η Paphotels S, Guest Relations Manager του Astoria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ Αλέξανδρε, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλια κάθε επισκέπτη μας είναι πολύτιμα για εμάς, καθώς μας βοηθούν να προσφέρουμε κορυφαίας ποιότητας υπηρεσίες φιλοξενίας ώστε καθένας από εσάς να νιώθει σαν στο σπίτι του. Θα θέλαμε να γνωρίζετε πως το προσωπικό μας βρίσκεται στη διάθεσή σας 24 ώρες το 24ωρο, έτοιμο να σας εξυπηρετήσει και να τακτοποιήσει κάθε ζήτημα που μπορεί να προκύψει κατά τη διάρκεια της διαμονής σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι free late check out φυσικά προσφέρεται στους genius (και όχι μόνο) φιλοξενουμένους μας, εφόσον υπάρχει η απαραίτητη διαθεσιμότητα. Σε διαφορετική περίπτωση, η δέσμευση του δωματίου προϋποθέτει μια μικρή χρέωση. Εκτιμούμε απεριόριστα τα σχόλιά σας και μέσω αυτών, δεσμευόμαστε για να εξασφαλίζουμε θετικό αντίκτυπο στην ποιότητα των υπηρεσιών μας. Σας ευχαριστούμε για άλλη μια φορά και ελπίζουμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επερχόμενο ταξίδι σας στην όμορφη πόλη μας, δίνοντάς μας έτσι την ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια υπέροχη διαμονή, από κάθε άποψη. Με φιλικούς χαιρετισμούς, Λήδα Κουτσούμη - Guest Relations Manager, Astoria Hotel Thessaloniki

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε μείνει αρκετές φορές στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο!!! Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό με το χαμόγελο... το δωμάτιο καθαρό κ άνετο!!! Χρώματα που δεν σε κουράζουν. Πάρκιν βρήκαμε εύκολα στην γύρω περιοχή!!! Θα το ξανά προτιμήσουμε!!!

Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Panos Z
Ο/η Paphotels S, Guest Relations Manager του Astoria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ Panos Z, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια, από κάθε άποψη, ευχάριστη διαμονή. Σας περιμένουμε ξανά στην όμορφη πόλη μας, να σας υποδεχθούμε με χαμόγελο και να σας προσφέρουμε κορυφαίας ποιότητας φιλοξενία. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Με φιλικούς χαιρετισμούς, Λήδα Κουτσούμη - Guest Relations Manager, Astoria Hotel Thessaloniki

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2018

Παρόλο που φέρεται να είναι 3 αστέρων, μας εντυπωσιάζει η καθαριότητα του, η ευγένεια του προσωπικού του και το πλούσιο και προσεγμένο πρωινό του. Βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο της πόλης, πολύ κοντά στην ονομαστή περιοχή ΛΑΔΑΔΙΚΑ και δυό βήματα από την ωραία παραλία της Θεσσαλονίκης,

Διαμονή: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Harris Z

Αγαπητή Harris Z, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλιά σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην προσπάθειά μας αυτή & θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επόμενο ταξίδι σας στην όμορφη Θεσσαλονίκη. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Μετά τιμής, Λήδα Κουτσούμη, Guest Relations Manager-Astoria Hotel Thessaloniki

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2018

Καταρχην μας εδωσαν αλλο δωματιο και οχι αυτο που ειχαμε δει στις φωτογραφιες, σκετη παραπλανηση, με δυο μονα κρεβατια και οχι ενα διπλο, χωρις μπαλκονι με δυο παραθυρα που εβλεπαν στον ακαλυπτο, και ενα μικρο καναπε, στο μπανιο δεν ειχε να ακουμπησεις τιποτα και το μονο που αξιζε ηταν η μπανιερα τους, τα μπουρνουζια τα ζητησαμε και μας τα εδωσαν σαν να μας εκαναν χαρη , ενω υπηρχαν στην περιγραφη του δωματιου που κλεισαμε , το προσωπικο παγερα ευγενικο και εξυπηρετικο, το πρωινο αρκετα καλο αλλα το προσωπικο θα μπορουσε την ωρα του πρωινου να εξυπηρετει τον κοσμο και οχι να μαθαινουμε ολη την επαγγελματικη τους πορεια απο την κουβεντα μεταξυ τους, ο καφες αθλιοςς!!!το μονο που αξιζει ειναι η τοποθεσια που βολευει για να κανεις πολλα πραγματα στο κεντρο, χωρις βεβαια αυτοκινητο διοτι δεν διαθετει παρκινγ!

Συμβουλή: Αν μπορειτε να διαλεξετε κατι αλλο καντε το!!!!
  • Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Xristina F
Ο/η Paphotels S, Guest Relations Manager του Astoria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Απριλίου 2018

Αγαπητή xristina338,
σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας. Εκτιμούμε απεριόριστα τα σχόλιά σας και είναι αυτά που συμβάλλουν στην συνεχή βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών για κάθε φιλοξενούμενό μας. Όλα όσα αναφέρετε έχουν ήδη προωθηθεί στη Διεύθυνση του Astoria. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην καθημερινή μας προσπάθεια για την παροχή άριστων υπηρεσιών φιλοξενίας στις καλύτερες τιμές. Θα είναι χαρά και τιμή μας να σας υποδεχθούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας, δίνοντάς μας έτσι την ευκαιρία να σας προσφέρουμε μια διαμονή υπέροχη, από κάθε άποψη. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο!
Λήδα Κουτσούμη, Guest Relations Manager - Astoria Hotel Thessaloniki

Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επιδει διάβασα και της άλλες κριτικές αυτά που γράφουν θέλω να σας πω ότι εμηνα στο δωμάτιο 306 και ήταν πολύ καθαρά και το κλιματιστικό δούλευε και και είχε από όλα το δωμάτιο εκτός και αν εξαιρέσουμε κάποιες λεπτομέρειες στο μπανιο π.χ η κουρτίνα του ντουζ δεν ήταν και στην καλύτερη του ! Στην ρεσεψιόν όταν φτάσαμε πολύ ευγενική και χαμογελαστή .και αυτό που δεν μαρεσε ήταν που πλήρωσα πρην καν μπω στο δωμάτιο !

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Tsaxidou M
Ο/η Paphotels S, Guest Relations Manager του Astoria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Απριλίου 2018

Αγαπητή Tsaxidou M, , σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλιά σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην προσπάθειά μας αυτή & θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επόμενο ταξίδι σας στην όμορφη Θεσσαλονίκη. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Μετά τιμής, Λήδα Κουτσούμη, Guest Relations Manager-Astoria Hotel Thessaloniki