Agoda.com
Expedia.com97 $
Travelocity97 $
Hurb106 $
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2022

Βρεθήκαμε εκτάκτως στην πολη και μετά από αρκετή ταλαιπωρία βγήκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο! Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό κι ευγενικό, το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο, παρέχει μεγάλη ασφάλεια με κλείδωμα της κεντρικής πορτας στις 12 και πρόσβαση με προσωπικό pin που αντιστοιχεί σε κάθε δωμάτιο ενώ βρήκαμε κσι εύκολα χώρο στάθμευσης! Βρίσκεται επάνω ακριβώς από την πλατεία Αριστοτέλους και η πρόσβαση σε όλα τα αξιοθέατα είναι πραγματικά πολύ εύκολη με τα πόδια ακόμη και για εμένα, ούσα εγκυμονουσα στον 7ο!Το μη ικανοποιητικό γταν το πολύ μικρό δωμάτιο σε χωρητικότητα, χωρίς ωστόσο να αποτελεί πρόβλημα! Η κράτηση έγινε μια ώρα πριν φτάσουμε στην πόλη και πραγματικά μας εξυπηρέτησαν!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Ελένη Σ
Η κριτική έγινε: 23 Απριλίου 2022

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο μαζι με τον σύζυγό μου και το 2 μηνών μωρο μας μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι τόσο από την παροχή υπηρεσιών εστίαση /υποδοχή όσο και από την προσωπική και επαγγελματική συμπεριφορά των εργαζομένων. Αισθανθήκαμε σαν στο σπίτι μας! Τηρούνται όλα τα μέτρα για τον covid 19 και η τοποθεσία του ξενοδοχείου ειναι πολυ καλη.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Lena-Papak
Ο/η Evelyn Christopoulou, Owner του Domotel Olympia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Μαΐου 2022

Αγαπητή Lena-Papak,

σας ευχαριστούμε θερμότατα τόσο για την επιλογή του Domotel Olympia, για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη, όσο και για την εξαιρετική σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο όμορφο boutique ξενοδοχείο μας, σας άφησε πλήρως ικανοποιημένη και σας έκανε να αισθανθείτε σαν στο σπίτι σας. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε περίπτωση που έρθετε στην όμορφη πόλη μας. Μένουμε Υγιείς, Μένουμε Ασφαλείς. Με εκτίμηση, Βασίλης Θ. Χριστόπουλος, Hotel Manager.

Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφο κ κομψό. Καθαροί χώροι. Μοντέρνα μινιμαλ διακόσμηση. Έχουν όλες τις απαραίτητες παροχές. Μας έφεραν κρασί κ φρούτα για καλωσόρισμα. Πολυ καλό το πρωινό, με ολα τα βασικά σε πολυ καλές ποιότητες. Η μπουγάτσα υπέροχη!! Το μόνο αρνητικό το μικρό μπάνιο με την τζαμενια πορτα(έλλειψη ηχομόνωσης).

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, catherinek518
Ο/η Evelyn Christopoulou, Owner του Domotel Olympia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Catherine K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την καλή σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Domotel Olympia ήταν θετική. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε περίπτωση που έρθετε στην Θεσσαλονίκη. Μένουμε υγιείς, Μένουμε Ασφαλείς. Με εκτίμηση, Βασίλης Θ. Χριστόπουλος Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2022

Πρόκειται για ένα πολύ καλό και καθαρό ξενοδοχείο.
Ωραίο πρωινό,καθαρό δωμάτιο.
Τηρούνται όλα τα μέτρα για τον covid19, ειδικα στο πρωινό το ότι σου δίνουν γάντια για να πας είναι πολύ σωστό.
Το μόνο αρνητικό για μένα ήταν πως το δίκλινο που είχα κλείσει μέσω booking ήταν πολύ μικρό για δύο άτομα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Zoipis

Αγαπητέ zoipis,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την καλή σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο όμορφο boutique ξενοδοχείο μας ήταν θετική. Όσον αφορά το μέγεθος του δωματίου, αυτό περιγράφεται ξεκάθαρα στο διαδίκτυο, συμπεριλαμβανομένης και της booking.com. Σας κάνουμε, επίσης, γνωστό ότι το Ξενοδοχείο μας διαθέτει και μεγαλύτερα δωμάτια απο αυτό που διαμέινατε, στην περίπτωση που επιθυμείτε να μας επισκεφθείτε και πάλι, κάτι που θα μας δώσει μεγάλη χαρά. Μένουμε υγιείς, Μένουμε ασφαλείς. Με εκτίμηση, Βασίλης Θ. Χριστόπουλος Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2022

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας.Καθαρά δωμάτια ευρύχωρα. Κρεβάτια με ωραίο στρώμα.
Το πρωινό πλούσιο με πολλές επιλογές
Το προσωπικό ευγενέστατο. Βρίσκετε κοντά στο κέντρο και δεν χρειάστηκε να μετακινηθούμε με αυτοκίνητο και να ψάχνουμε για Parking

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Amy-Bill-Leo
Ο/η Evelyn Christopoulou, Owner του Domotel Olympia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητή Amy,

σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Domotel Olympia, σας άφησε με πλήρη ικανοποίηση. Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας είχαμε κοντά μας κι ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε περίπτωση που έρθετε στην Θεσσαλονίκη.

Μένουμε Υγιείς, Μένουμε Ασφαλείς.