Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com85 $
Priceline85 $
getaroom.com89 $
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα κεντρικότατο ξενοδοχείο, πλήρως ανακαινισμένο, με πολύ καλό service και ευγενικό προσωπικό. Το πρωινό είναι πληρέστατο και η καθαριότητα παντού είναι το χαρακτηριστικό του ξενοδοχείου ! Οι χώροι πάρκιγκ όμως σε σχέση με τον όγκο των πελατών του και σε συνδιασμό του κεντρικού του σημείου που βρίσκεται στην πόλη είναι ένα σοβαρό μείον. Εντούτοις θα το ξαναεπισκευτώ. Ελπίζω να λειθεί μέχρι τότε το θέμα πάρκιγκ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Deutsche Telekom
Ευχαριστούμε, 7anthonya1
Ο/η HOThessaloniki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Olympia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2017

Ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας, καθώς και για τα πολύ καλά σας λόγια. Το εκτιμούμε!

Προσπαθούμε πάντα να γινόμαστε καλύτεροι, λαμβάνοντας υπόψη τις πολύτιμες κριτικές και τη γνώμη των πελατών μας.

Το Hotel Olympia παρέχει δωρεάν στους ενοίκους του ένα συγκεκριμένο αριθμό θέσεων πάρκινγκ, μπροστά ακριβώς από την είσοδο του ξενοδοχείου.
Οι θέσεις καταλαμβάνονται κατά προτεραιότητα άφιξης, χωρίς τη δυνατότητα κράτησης.
Παρόλα αυτά, υπάρχει η δυνατότητα πάρκινγκ σε συνεργαζόμενο γκαράζ, με χρέωση €8/ημέρα.

Και πάλι ευχαριστούμε, ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

- Hotel Olympia Digital Team

Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλο επίπεδο δωματίου και μπάνιου. Καθαριότητα , καλο πρωινό , ευγενικό προςωπικο , πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης. Πολύ λογικές τιμές.
Το έχω επισκεφθεί για δουλειές στη Θεσσαλονίκη αλλα και επίσκεψη στη πόλη. Πάντα σταθερή ποιότητα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, pantkoukos

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας, αλλά κυρίως για την πολύ καλή σας κριτική!
Τα καλά σας λόγια μας δίνουν δύναμη για να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 2 βράδια. Ηταν καλύτερο από ότι περίμενα. Με μοντερνα επιπλωση δωμάτια και μπανιο, φιλικό προσωπικό και WiFi να πιάνει παντού. Η τοποθεσία του ειναι πλεονεκτική, καθώς μπορείτε να κινηθείτε χωρίς αυτοκίνητο στο κέντρο. Με δεδομένο το τραγικό πρόβλημα παρκινγκ της Θεσσαλονίκης το παραπάνω είναι μεγάλο ατού.
Μονο μειονέκτημα που βρήκα είναι ο σχετικα περιορισμένος χώρος πρωινού.
Πάντως σίγουρα οταν ξαναπάω Θεσσαλονίκη σε αυτό θα μείνω.

Ευχαριστούμε, gepans

Τα καλά σας λόγια μας δίνουν δύναμη για να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

+ Καταπληκτικό πρωινό, ευγενικό προσωπικό, καλή τοποθεσία, άνετο διπλό κρεβάτι.
- Μικρά δωμάτια (τουλάχιστον αυτά που μείναμε), πρόβλημα στο πάρκιγκ τις ώρες αιχμής - το ξενοδοχείο όμως συνεργάζεται με γκαράζ σε κοντινή απόσταση με καλή τιμή -.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μάλλον την επόμενη φορά θα προτιμούσα δωμάτιο με μπαλκόνι.
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μ

Εκτιμούμε τα καλά σας λόγια που μας δίνουν δύναμη για να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Οι θέσεις καταλαμβάνονται κατά προτεραιότητα άφιξης χωρίς την δυνατότητα κρατήσεων.
Παρόλα αυτά, υπάρχει πάντα η δυνατότητα πάρκινγκ σε συνεργαζόμενο γκαράζ, με χρέωση €8/ημέρα.

Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καλή επιλογή για επαγγελματικά ταξίδια! Ανακαινισμένο πλήρως με όμορφα και λειτουργικά δωμάτια και πολύ καλό πρωινό. Στα θετικά το εστιατόριο που προσφέρει μεσημεριανό, βραδυνό και διάφορα σνακ! Μοναδικό ίσως αρνητικό η έλλειψη πάρκινγκ.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο στη γωνία
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Georgiou50

Εκτιμούμε τα καλά σας λόγια, τα οποία μας δίνουν δύναμη για να βελτιωνόμαστε συνεχώς.