Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com88 $
Priceline88 $
getaroom.com118 $
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικό σημείο της πόλης οπου πας οπουδήποτε θελησεις με τα πόδια ειτε για ξενάγηση είτε για διασκεδαση.Ομορφο καθαρό δωματιο,ευγενικο προσωπικό και τέλειο πλούσιο πρωινό!!!

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χ
Ο/η HOThessaloniki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Hotel Olympia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας, αλλά κυρίως για την πολύ καλή σας κριτική!

Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρετικό προσωπικό, πλούσιο πρωινο, καθαρό δωμάτιο αλλά μικρο σε σχέση με το ότι ήταν exclusive , κακή ηχομόνωση, σε όχι τόσο καλή γειτονιά αλλά κοντά στο κέντρο. . Γενικά θα μπορούσε να ήταν και φθηνότερο!

Ευχαριστούμε, Paratrooper309

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη!

Φροντίζουμε πάντα να γνωστοποιούμε τόσο τα τετραγωνικά μέτρα των δωματίων μας όσο και όλες τις υπόλοιπες υπηρεσίες του ξενοδοχείου, ώστε να υπάρχει πάντα ολοκληρωμένη ενημέρωση για τις συνθήκες διαμονής του Hotel Olympia.

Με ιστορία μεγαλύτερη του μισού αιώνα, το πρόσφατα ανακαινισμένο Hotel Olympia κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια να προσφέρει ένα κατάλυμα τριών αστέρων που να δικαιολογεί τα χρήματα της διαμονής σας - σε ένα από τα κεντρικότερα σημεία της Θεσσαλονίκης.

Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

- Hotel Olympia Digital Team

Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο bussiness ξενοδοχείο.
Πολύ καλό δωμάτιο, στο ύφος που πρέπει, καινούριο και πεντακάθαρο.
+ Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
+ Βρίσκεται στα κεντρικότερα σημεία της Θεσσαλονίκης. Πρόσβαση στην Αριστοτέλους και την παραλία, με τα πόδια.
- Όντως λίγο μικρή η τουαλέτα ωστόσο βολεύεται, αλλά πεντακάθαρη.
- Λίγο πρόβλημα το parking, επίσης μας εξυπηρέτησαν ΑΨΟΓΑ, παρκάροντας υπάλληλος το αυτοκίνητό μας.
ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ, για το κέντρο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ !

Ευχαριστούμε, George_Houtas

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

Η επιλογή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου αποδείχτηκε εξαιρετική. Εκτός των υπηρεσιών που προσφέρονται, όπως το πολύ καθαρό και όμορφο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις, το πλούσιο πρωινό αλλά και το εξυπηρετικό προσωπικό, το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο αυτής της θαυμάσιας πόλης, της Θεσσαλονίκης.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Stelios_Lilimpakis

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είχα μείνει πρώτη φορά το 2008, όταν η ανακαίνιση ήταν πρόσφατη. Έχω μείνει έκτοτε μερικές φορές. Βρίσκεται σε στρατηγικό σημείο, σε ωραία γειτονιά. Καλό πρωινό και ευγενικό προσωπικό. Στα μείον το μικρό μέγεθος των δωματίων, ο θόρυβος στους χαμηλούς ορόφους και η κατάσταση ορισμένων επίπλων. Θεωρώ ότι παρέχει καλή σχέση παροχών προς την τιμή του δωματίου.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, NikosGeorgouleas

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας, καθώς και για τα καλά σας λόγια που μας δίνουν δύναμη να προσπαθούμε συνεχώς για το καλύτερο.

Στόχος μας στο Hotel Olympia είναι να παραμένουμε ανταγωνιστικοί στις χρεώσεις, παρέχοντας συγχρόνως όλο και περισσότερες ποιοτικές υπηρεσίες.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα :)