StayForLong
getaroom.com115 $
ZenHotels.com95 $
Trip.com106 $
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική και ιδανική για μένα γιατί μπορούσα να επισκευτώ όλα τα κεντρικά μέρη της πόλης που με ενδιέφεραν χωρίς να χρειαστεί να πάρω συγκοινωνία. Παράλληλα είχα την ευκαιριά να ξαναζήσω τα φοιτητικά μου χρόνια και να ταξιδέψω στο παρελθόν με νοσταλγία. Το δωμάτιο βέβαια θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερο και να διαθέτει και σεσουάρ για τα μαλλιά. Είχα πάρει μονόκλινο.
Το καλό είναι ότι διέθετε και ευρύχωρο μπαλκόνι, όπου χάζευα την πόλη από τον έβδομο όροφο.

2  Ευχαριστούμε, AnnaG10585
Ο/η SOPHIE BROVA, General Manager του Hotel ABC, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας και τις υπηρεσίες μας. Η αλήθεια είναι ότι η κεντρική τοποθεσία του ξενοδοχείου προσφέρεται για να εξερευνήσετε εύκολα το κέντρο της όμορφης πόλης μας. Να αναφέρουμε μόνο ότι όλα μας τα δωμάτια διαθέτουν στεγνωτήρες μαλλιών (σεσουάρ) που βρίσκονται στο μπάνιο ή στο συρτάρι του γραφείου σας. Σε κάθε περίπτωση, το Τμήμα Υποδοχής λειτουργεί επί 24ωρου βάσεως και είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία .
Θα είναι τιμή μας να μας επιλέξετε και σε επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη μας.
Με τιμή, Hotel abc

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία, είσαι ακριβώς στο κέντρο της πόλης. Στο δωμάτιο όλα καθαρά. Το πρωινό νόστιμο με μεγάλη ποικιλία. Το μεσημεριανό που δοκίμασα επίσης νόστιμο και μεγάλη μερίδα. Το προσωπικό ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, nklsgr
Ο/η SOPHIEB1412, Manager του Hotel ABC, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2020

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση και την αποστολή της θετικής σας αξιολόγησης. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και θα είναι τιμή μας να μας επιλέξετε και σε επόμενη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη.
Με εκτίμηση, Η Διεύθυνση και το Προσωπικό του ABC

Η κριτική έγινε: 29 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ όμορφο δωμάτιο, καθημερινή καθαριότητα, ευγενεστατο προσωπικό! Η τοποθεσία του τέλεια για όσους ενδιαφέρονται να είναι κοντά στην ΔΕΘ. Πρωινό επαρκές και νόστιμο! Υπερεκτιμημένο όσον αφορά την τιμή του! Νομίζω πως πληρώνεις ξεκάθαρα τοποθεσία.

Ευχαριστούμε, RafaelaSimeo
Ο/η SOPHIEB1412, Manager του Hotel ABC, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαρτίου 2020

Χαιρόμαστε που η τοποθεσία του ξενοδοχείου σας εξυπηρέτησε ενώ οι παροχές μας κάλυψαν τις απαιτήσεις σας.
Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας και επωφεληθείτε των ειδικών προσφορών μας. Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε σύντομα και πάλι στην όμορφη πόλη μας.
Η Διεύθυνση και το Προσωπικό του ABC

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2020

Το μονόκλινο δωμάτιο που είχα είχε ένα μόνο κρεβάτι που το φάρδος του ίσα που που χωρούσε τα μαξιλάρια... ξενοδοχείο μιας άλλης εποχής που χρειάζεται μια τεράστια ανακαίνιση . Μέτριο πρωινό, καλή τοποθεσία, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο με laminate πάτωμα και όχι με μοκέτα... αποφύγετε το μονόκλινο..
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, nikosa192
Ο/η SOPHIEB1412, Manager του Hotel ABC, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Φεβρουαρίου 2020

Χαιρόμαστε που η τοποθεσία και το ανθρώπινο δυναμικό μας κέρδισαν τις εντυπώσεις σας.
Η γνώμη σας είναι για εμάς πολύ σημαντική και σημειώνουμε με προσοχή τις επισημάνσεις σας με στόχο την αναβάθμιση των υπηρεσιών μας.
Το πρόγραμμα ανακαινίσεων του ξενοδοχείου μας βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη και θα χαρούμε πολύ, σε επόμενη επίσκεψή σας, να σας παρουσιάσουμε και άλλους τύπους δωματίων ώστε να σας προσφέρουμε μία θετική εμπειρία σε όλους τους τομείς υπηρεσιών.
Με εκτίμηση, η Διεύθυνση και το Προσωπικό του ABC

Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020

Πλεονεκτήματα:
Καθαρό δωμάτιο και εξυπηρετική τοποθεσία.
Μειονεκτήματα:
Στην-"τσιμπημένη-τιμή δεν συμπεριλαμβανόταν πρωινό.
Δωμάτιο πολύ μικρό που με την προσθήκη των βαλιτσών, μίκραινε σε βαθμό δυσαρέσκειας. Συμβαδίζει με το προφίλ του ξενοδοχείου: πολύ στενοί ανελκυστήρες και μία πολύ μικρή, στενή και καλά κρυμμένη υποδοχή.
Στρώματα μάλλον σκληρά και κρεβάτι που οριακά χωρούσε έναν άνθρωπο μεσαίων διαστάσεων.
Ενήλικας άνω του 1,85 σίγουρα θα "περισσεύει".
Τουαλέτα επίσης πολύ μικρή με ντουζιέρα και νεροχύτη να ασφυκτιούν.
2 μικροσκοπικά σαπουνακια που χανόντουσαν στην παλάμη και 2 πολύ μικρά αφρόλουτρα ίσα ίσα για να λέμε ότι υπάρχει αφρολουτρο στο ξενοδοχείο.
Προμηθευτείτε οπωσδήποτε σαμπουάν-αφρολουτρα και σαπούνια.
Ευτυχώς είχε χαρτί τουαλέτας.
Προσωπικό αδιάφορο.
Αν δεν χαιρετούσε μπαίνοντας ο πελάτης, δεν υπήρχε απόκριση.
Υπάρχουν πολύ καλύτερα και οικονομικότερα.

1  Ευχαριστούμε, kpag_11

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και για την αποστολή της πολύτιμης αξιολόγησής σας. Χαιρόμαστε που η τοποθεσία και η καθαριότητα των χώρων κέρδισαν τις εντυπώσεις σας.
Οι τιμές μας είναι αναρτημένες στην ιστοσελίδα μας και υπάρχει η δυνατότητα επιλογής διανυκτέρευσης με ή χωρίς πρωινό (η επιβάρυνση του πρωινού είναι 3 € / άτομο ).
Το ξενοδοχείο μας, πιστοποιημένο στην κατηγορία των 3 αστέρων, τηρεί όλους τους όρους και τις προϋποθέσεις της κατηγορίας (τετραγωνικά μέτρα δωματίων, μεγέθη στρωμάτων κ.α) και η υποδοχή βρίσκεται ακριβώς απέναντι από την κεντρική είσοδο.
Τα είδη προσωπικής φροντίδας αναπληρώνονται καθημερινά, ενώ αν επιθυμείτε επιπλέον προσθήκη ειδών παρέχονται χωρίς καμία επιβάρυνση (αναφέρεται στον οδηγό υπηρεσιών που βρίσκεται στο δωμάτιό σας).
Σημειώνουμε με προσοχή τις προτιμήσεις σας και τις επισημάνσεις σας με στόχο την αναβάθμιση των υπηρεσιών μας. Θα χαρούμε πολύ σε επόμενη επίσκεψή σας να σας παρουσιάσουμε και άλλους τύπους δωματίων ώστε να σας προσφέρουμε μία απόλυτα θετική εμπειρία.
Σας ευχαριστούμε,
Με εκτίμηση, η Διεύθυνση και το Προσωπικό του ABC