“Κακό”
Κριτική για: Odos Oneiron

Odos Oneiron
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο όνομα πιασάρικο αλλά μέχρις εκεί..
Σε καμία περίπτωση αντάξιο των προσδοκιών, κακό φαΐ,κακό σέρβις!! Μόνο και μόνο για μια ποικιλία για 4 άτομα και 1κιλο κρασί πληρώσαμε 50 ευρώ απλά τραγελαφικό!! Στην Εκάλη να πας στην Αθήνα λιγότερα θα δώσεις..το πιο άσχημο μαγαζί στα Λαδάδικα!!! Μόνο η κοκκινομάλλα τραγουδίστρια άξιζε

1  Ευχαριστούμε, Άρης Κ

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαίσιο μαγαζί, από πού να αρχίσω: α) φαγητό χάλια μόνο για τα σκυλιά. β)  το κρασί  για το νεροχύτη έκανε και όταν το είπαμε στον υπεύθυνο να μας φέρει άλλο μας λέει αυτό ήταν στην συμφωνία μας.γ) σέρβις περιμέναμε μια ώρα να μας φέρουν το κυρίως πιάτο μετά το ορεκτικό.δ) συμπεριφορά: η αγένεια στο φόρτε της ένας σερβιτόρος σέρβιρε μασουλόντας σαν γίδι.ε) τιμή. Κλέφτες παρά πολύ ακριβά για αυτά πού προσφέρει.στ) το μέρος καπνιστήριο και μάλιστα από ανηλίκους είχε γύρο στους 100 ίσος κ περισσότερα παιδιά προφανώς από κάποιο γυμνάσιο ή λυκείο που κάπνιζαν σχεδόν όλοι κ έπιναν όλοι αλκοόλ κάτι που απαγορεύεται από το νόμο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα: μακριά από τέτοια τρογλη!

1  Ευχαριστούμε, Christos C
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 2 ατομα και περιμέναμε αλλά 4 . Είχαμε παραγγείλει για αρχή κρασί και δν μπορούσαμε να πάρουμε φαγητό γιατί δν μαζευόταν αρκετός ο λογαριασμός μας είπαν. Αφού μαζευτήκαμε και οι υπόλοιποι το κατάστημα απαιτούσε να παραγγείλουμε τουλάχιστον μια μερίδα ο καθένας ώστε να συμπληρωθεί το ποσό που αυτοί επιθυμούσαν. Πανάκριβο μαγαζι, κακη εξυπηρέτηση, κακη συμπεριφορά από τους υπαλλήλους. ΔΝ το συστήνω! Κρίμα φεύγοντας να έχουμε αυτή την ανάμνηση από τη Θεσσαλονίκη!

Ευχαριστούμε, Ελευθερία Α
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο ηταν ανοστο, απαισιο, προτηγανισμενο και κυριως βρωμαγε οποτε ηταν για τα σκουπιδια. Η ταμπελα ειναι λανθασμενη καθως γραφει "ταβερνα οδος ονειρων" η σωστη ταμπελα ειναι "ζωοτροφες οδος ονειρων"(για το "ονειρων" ας μην μιλησω)
Τα κεφτεδακια σκυλοβρωμαγαν σαν ψωφιος αρουραιος, το ρολο ηταν σαν τσερλιο και ξερατο μαζι, και η μπριζολα αγευστη σκληρη και σαν να τρωω γομολαστιχο. Η ατμοσφαιρα ηταν αγχοτικη και το service αγενεστατο και τσιγκουνευτηκαν ενα ακομη ποτηρι να μας φερουν. Το κτηριο ηταν μια τρογλη. Εμοιαζε σαν μπουντρουμι του μεσαιωνα. Οι πατατες ηταν προτηγανισμενες και μυριζε το λαδι, πολλες απο αυτες ηταν αψητες και ηταν σαν να ετρωγα ληγμενη φρουτοκρεμα

1  Ευχαριστούμε, jimmy132015
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2017

Μεγαλος χωρος που θυμιζει εστιατοριο του 1970,(αιθουσες εκδηλωσεων)μουσικη ζωντανη με ρεπερτοριο αναλογα με τα κεφια του καθε θαμωνα,ουτε ρεμπεταδικο ουτε σκυλαδικο .φαγητο μετριο και τιμες αναλογες πληρωσαμε 15 ευρω το ατομο για μια σαλατα ,μια φετα ,και μια μπριζολα χοιρινη .η ποιοτητα απουσα απο ολα.

Ευχαριστούμε, Μαργαριτα Κ

Odos Oneiron: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Odos Oneiron: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!