Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οτι ποιο ομορφο μετα απο 5 χρονια που πηγαινω απο ηρακλειο θεσσαλονικη να σου δινουν το ιδιο δωματιο!!Φοβερο προσωπικο απο το καφε και το εστιατοριο τη ρεσεψιον και τα κοριτσια που καθαριζουν τα δωματια!!Να εισαστε παιδια παντα καλα και ετσι οπως εισαστε καθε φορα που σας βλεπω!Αντωνης ηρακλειο κρητης δωματιο 404!! Υ.γ Ο γιαννης το παιδι απο τη ρεσεψιον ειναι πραγματικα ο ανθρωπος που θα σε κανει να νιωσεις σαν το σπιτι σου!!Καρντασακο μου να εισαι καλα!!Σ ευχαριστω για ολα οσα εκανες για μενα και τη γυναικα μου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Toni K
Ο/η EGNATIA H, Διευθυντής Πωλήσεων του Egnatia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2018

Η διεύθυνση και το προσωπικό του Egnatia Hotel, σας ευχαριστούν ιδιαιτέρως για την κριτική σας. Όπως πάντα σας περιμένουμε στην επόμενη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη.

Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2018

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό στη reception τόσο στην πρωινή οσο και στη βραδινή βάρδια καθώς και στο μπαρ του πρωινού!
Ωστόσο, το πρωινό θα μπορούσε να είναι πιο ενισχυμένο!
Καθαρό δωμάτιο και άνετο, μα οι πόρτες χρειάζονται οπωσδήποτε αλλαγή...δεν δίνουν αίσθηση ασφάλειας και δεν ηχομονωνουν καλά το δωμάτιο!
Είναι αξιοπρεπες για ένα δύο βράδια!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Sofoushka
Ο/η EGNATIA H, Διευθυντής Πωλήσεων του Egnatia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας! Τα ξενοδοχεία μας ανανεώνονται διαρκώς, και ως εκ τούτου, για τις επόμενες αλλαγές οι υποδείξεις σας είναι κάτι παραπάνω από χρήσιμες.

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο προσφέρει υπηρεσίες που αντιπροσωπεύουν 5αστερα.
Τέλειο σημείο, πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, πάρα πολύ ζεστό δωμάτιο.
Γενικά σχέση ποιότητας, υπηρεσιών και τιμής, άριστη.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, John L
Ο/η EGNATIA H, Διευθυντής Πωλήσεων του Egnatia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα εξαιρετικά σας λόγια για τη διαμονή και το προσωπικό του ξενοδοχείου μας. Αυτή είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλους εμάς.

Εις το επανειδείν λοιπόν, περιμένοντας να σας φιλοξενήσουμε και την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε την πόλη μας.

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 2 βράδια στο ξενοδοχείο. Το δωμάτιο ήταν ότι πρέπει για ένα άτομο. Η καμαριερα εκτός από την αλλαγή πετσετων έκανε και αλλαγή στα σεντόνια παρόλο που ήταν μόνο μετά από το πρώτο βράδυ. Προσεγμένα δωμάτια και πολύ καθαρά. το πρωινό ικανοποιητικό με τα βασικά πράγματα. Αν και θα μπορούσαν να αφαιρέσουν τα τυποποιημένα τυροπιτακια και γλυκά. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο σε όλα τα πόστα. συγχαρητήρια.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Angel-vls
Ο/η EGNATIA H, Διευθυντής Πωλήσεων του Egnatia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Δεκεμβρίου 2017

Αξιότιμη κυρία,

οι ευχάριστες εντυπώσεις που αποκομίσατε και τα εξαιρετικά σας λόγια για τη διαμονή και το προσωπικό του ξενοδοχείου μας, είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλους εμάς. Οι υποδείξεις σας πολύτιμος σύμβουλος για τη συνέχιση της προσπάθειάς μας.

Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2017

Ικανοποιητικό μέτριο-καλό ξενοδοχείο, χωρίς ιδιαίτερες ανέσεις, που προσωπικά μου είναι αδιάφορες, άριστη χωροταξική θέση, καλό πρωινό, καθαρό, με καλή σχέση ποιότητας τιμής. Αυτό που κάνει τη διαφορά ωστόσο, είναι το προσωπικό. Ευγενέστατοι, εξυπηρετικοί, ανθρώπινοι και ζεστοί, ανεβάζουν κατηγορία το ξενοδοχείο. Την επόμενη φορά που θα πάω, θα ήθελα να δω καινούργιες ηχομονωτικές πόρτες στα δωμάτια! Το parking στο κέντρο της Θεσσαλονίκης είναι έτσι κι αλλοιώς μια πονεμένη ιστορία, δεν μπορεί να αλλάξει δυστυχώς, παρά μόνο όταν κάποτε ολοκληρωθεί το metro της Νύμφης του Θερμαϊκού.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 335_2013
Ο/η EGNATIA H, Διευθυντής Πωλήσεων του Egnatia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Νοεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας, περιμένουμε να σας καλοσωρίσουμε στο ξενοδοχείο μας στην επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη μας.