eDreams
ZenHotels.com
Trip.com
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο δωμάτιο πολύ καθαρό και όμορφα διακοσμημένο ! Ζέστη ατμόσφαιρα , καλό πρωινό ! Το προσωπικό συμπαθητικό και διαφορετικό μεταξύ τους . Κεντρικό και πολύ βολικό για τις μετακινήσεις μέσα στην πόλη αλλά ωστόσο και πολύ ήσυχο ! Θα ξαναπηγαίναμε χωφις δεύτερη σκέψη .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Veta K
Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2016

σε μια πολύ όμορφη και βολική γειτονιά της Θεσσαλονίκης! Το πολύ φιλικό κι εξυπηρετικό το προσωπικό του Egnatia Hotel και ένα αρκετά καλό πρωινό έκαναν τη διαμονή μας κάτι παραπάνω από ευχάριστη. Πάντα ήθελα να μείνω σ' ένα κτίσμα της δεκαετίας του 1930 (δεν είμαι πού σίγουρη για την χρονολογία...) σ' ένα κτίσμα από τα τόσα πολλά και τόσο αρχοντικά που στολίζουν τη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει δικό του πάρκινγκ (όπως τα περισσότερα στην πόλη) αλλά υπάρχει κάποιο κλειστό εκεί κοντά. Όμως δεν μας χρειάστηκε αφού ο πολύ φιλικός υπάλληλος μας βοήθησε να παρκάρουμε ακριβώς εκεί μπροστά. Πολύ κοντά στο ξενοδοχείο βρίσκονται η ανακαινισμένη πλατεία Χρηματιστηρίου, η Βαλαωρίτου με τα μπαράκια της και φυσικά τα Λαδάδικα (μια μικρή βόλτα πιο κάτω). Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Το δωμάτιο ευρύχωρο (πλήρως ανακαινισμένο) με μεγάλα παράθυρα. Ο κλιματισμός λειτουργούσε καλά, αλλά δεν τον χρειαστήκαμε συνεχώς. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Paraskevi C
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο για τις τιμες του στο κεντρο της πολης πεντακαθαρο ξενοδοχειο και πολυ καλο σερβις.
Σωστες παροχες με free internet και στο δωματειο πραγμα που δεν το βρισκεις σε Μεγαλα ξενοδοχεια πχ.
Προσβαση ευκολη και ανετη για τα αξιοθεατα της πολης.
Θα ξαναπαμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, piratiko72
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2016

Στο κέντρο της πόλης,εύκολη πρόσβαση με τα πόδια σε πολούς προορισμούς εντός πόλης,τίμιο όσον αφορά τη σχέση τιμής παροχών,θα ξαναπήγαινα για επαγγελματικό ταξίδι μικρής διαμονής.Η καθαριότητα ήταν άριστη και το δωμάτιο αν και ιδιαίτερα μικρό,ήταν πρακτικό και προσεγμένο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Kostas i
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στο ξενοδοχειο το 3ημερο των χριστουγεννων. Ειχαμε κλεισει ενα 3κλινο. Ανετη διαμονη. Τις μερες που μειναμε καθαριζαν καθε μερα το δωματιο και εβαζαν καθαρες πετσετες. Το πρωινο ηταν ικανοποιητικο. Αν ηθελες κατι αλλο στο εφτιαχναν. Για την τιμη του και τις παροχες του ηταν πολυ καλο

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, andromaxiz