Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι στο κέντρο, πολύ κοντα στην Αριστοτέλους.Μπορείς με τα πόδια να πας για φαγητό ποτό ή ψώνια.Θεματικά δωμάτια, άνετο στρώμα!Σε γενικές γραμμές καθαρό.
Το πρωϊνό του δεν θα το πρότεινα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Katerina P
Ο/η AndromedaHotel2014, Διευθυντής του Andromeda Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Απριλίου 2018

Αγαπητή Katerina P,
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα η κριτική σας! Σας ευχαριστούμε πολύ!
Να είστε σίγουρη ότι θα μεταφέρουμε τα σχόλιά σας στην ομάδα μας.
Ανυπομονούμε πάρα πολύ να σας δούμε και πάλι ξανά στο Andromeda Hotel!
Ναταλία Σολομάχα

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο για κάποιον που θέλει να μείνει κοντά στο κέντρο ... αλλαααα .. για δυο άτομα είχαν μόνο δυο πετσέτες μικρές .. το δωμάτιο για. junior suite μικρό ... καθαρό γενικά .. αλλά σεντόνια και παπλώματα λεκιασμένα .. στο μπάνιο δεν είχε τυποτα ούτε σαμπουάν ούτε μαλακτική κρέμα ούτε μπατονετες ούτε σχεδόν τυποτα ... βλέπετε φωτογραφίες
Τα παπλώματα μύριζαν ... δεν ήταν καθαρά ......

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, dinos s

Αγαπητέ dinos s,
Σας ευχαριστούμε για την χρήσιμη και λεπτομερή κριτική σας! Λυπούμαστε που δεν μείνατε ευχαριστημένοι κατά της διάρκεια της διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας. Έχουμε λάβει υπόψιν τα παράπονά σας και θα κάνουμε τα πάντα από την πλευρά μας για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, σε όλα τα επίπεδα.
Θα χαρούμε πολύ να έχουμε μια άλλη ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον στο Andromeda Hotel!
Με Εκτίμηση,
Natalia Solomakha

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Το δωμάτιο είναι καθαρό με μια ιδιαίτερη διακόσμηση, όπως μαρτυρούν και οι φωτογραφίες από το δωμάτιο που μείναμε εμείς. Ωστόσο, τα έπιπλα και γενικότερα η διακόσμηση προσδίδουν την αίσθηση του παλιού στο χώρο. Το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι τόσο το κεντρικό σημείο που βρίσκεται το ξενοδοχείο, κοντά στην πλατεία Αριστοτέλους, σε συνδυασμό με την τιμή του. Εμείς το "κλείσαμε" με 60 ευρώ + 3 ευρώ κρατικός φόρος, μια καλή, σχετικά, τιμή για την τοποθεσία στην οποία βρίσκεται.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, milton1963
Ο/η AndromedaHotel2014, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Andromeda Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ milton1963
Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για τα σχόλια . Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι τα σχόλια σας λαμβάνονται σοβαρά υπόψη και θα προσπαθήσουμε στο μέλλον να ανταποκριθούμε καλύτερα στις ανάγκες σας. Σας ευχαριστούμε πολύ που προτιμήσατε το Αdromeda Hotel Thessaloniki και ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.
Με ιδιαίτερη εκτίμηση,
Motra Christie

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλα διακοσμημενο ξενοδοχείο εχει πολλα δωματια με θέματα για καθε γούστο. Προπληρωνεις το δωμάτιο, δεν εχω κανενα θεμα αλλα η ρεσεψιονιστ θα μπορουσε να ήταν πιο ευγενική. Δεν δεχοταν την καρτα μου και ευτυχώς που ειχα άλλη θα μπορουσα να μην ημουν σε θεση να προπληρωσω καν το δωματιο δεν ξερω τι θα γινοταν μετά απλα ηρθα σε αβολη θεση. Το δωμάτιο δεν λεει και πολλά απο κοντά για την τιμή του, μικρό και σκοτεινό, αντιθέτως το μπάνιο άνετο και φωτεινό με πετσέτες κλπ. Πολυ κακή ηχομόνωση. Για ενα βράδυ ειναι Σχετικά Καλό, οχι για παραπάνω σίγουρα

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
2  Ευχαριστούμε, Andreas D
Ο/η AndromedaHotel2014, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Andromeda Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Andreas D,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη.
Oι περισσότεροι πελάτες μας όντως συμφωνούν πως η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας είναι ιδανική, καθώς βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης, αλλά ταυτόχρονα όσο μακρυά χρειάζεται ώστε να μην υπάρχει ενόχληση από τους θορύβους του κέντρου.
Σκοπός μας είναι η πλήρης ικανοποίηση των πελατών μας και η άνετη διαμονή τους μαζί μας. Λυπάμαι πολύ για την εικόνα που λάβατε από τα δωμάτια του ξενοδοχείου μας, τον εξοπλισμό μας και τις υπηρεσίες μας. Να είστε βέβαιος, ότι οι παρατηρήσεις σας θα μεταφερθούν στη διεύθυνση και την ιδιοκτησία του ξενοδοχείου μας και θα προχωρήσουμε σε τυχόν βελτιώσεις όπου κριθεί απαραίτητο.
Μotra Christie
PR Manager
info@andromeda-hotel.gr

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2017

Καθαρό και σχετικά προσεγμένο, διακόσμηση με καθρέφτες εντός του δωματίου. Γυαλινή πόρτα στο μπάνιο. Προπληρώνεις το δωμάτιο. Ήχοι απο τα γύρω δωμάτια απο ζευγάρια. Θα το συνιστούσα για ολιγόωρη διαμονή.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Panagiotis A

Αγαπητέ Panagiotis A,
Σας ευχαριστούμε που μας χαρίσατε αυτήν την εξαιρετικά εποικοδομητική κριτική, που αφορά την πρόσφατη διαμονή σας στο Andromeda Hotel! Βρήκα όλες τις παρατηρήσεις σας να είναι πολύ λογικές, εύστοχες και, το σημαντικότερο, πολύ χρήσιμες για την επιχείρησή μας.
Θα είναι μεγάλη χαρά για όλο το Andromeda Team να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον!
Με Εκτίμηση,
Motra Christie