Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com129 $
Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2021

Ανεπανάληπτα σύγχρονο ξενοδοχείο με φοβερή , ευχάριστη αύρα από την μοντέρνα διακόσμηση και το εξυπηρετικότατο προσωπικό !!! Πεντακάθαρα δωμάτια με διαφορετικό στυλ που σίγουρα δεν θα βαρεθείς !!! Η επίσκεψη στο μπαρ του ξενοδοχείου είναι απαραίτητη καθώς οι baristas ξέρουν πως να χτυπούν ένα κοκτέιλ για κάθε γούστο !

Ευχαριστούμε, Giannisame_94
Ο/η ONOMA Hotel, Μάρκετινγκ του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Μαΐου 2021

Aγαπημένε μας κ. Γιάννη,

με το σχόλιο σας φαίνεται πως περάσατε όμορφα ανακαλύπτοντας το ΟΝΟΜΑ και αυτό μας κάνει ιδιαίτερα χαρούμενους.

Next time σας περιμένουμε για cocktails στο bar σαν αυτά που περιγράφετε ή να φτιάξετε εξ ολοκλήρου το δικό σας με την βοήθεια του bartender μας και να του δώσετε το όνομα που σας αρέσει.

Yours always,
ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2021

Ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο,πολύ ευγενικό, εξυπηρετικό προσωπικό ,νεανικό στυλ, άνετα , σύγχρονα δωμάτια,ωραίο πρωινό.πολυ καλή τοποθεσία επίσης,διπλα στον σιδηροδρομικό Σταθμό και κοντά στο κέντρο της πόλης.συχνες οι επισκέψεις μου λόγω εργασίας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!!!

Ευχαριστούμε, Mrtred13

Αγαπημένε μας ταξιδιώτη,

χαιρόμαστε τόσο πολύ που με ένα τρόπο αποτελούμε σπίτι για τις μέρες που βρίσκεστε μακριά από αυτό!

Πάντα θα σας περιμένουμε!

Yours always,
ONOMA team

Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2021

Απίστευτο ξενοδοχείο με πολύ ωραία high tech αισθητική!
Τα δωμάτια είναι τέλεια.
Τα παιδιά στην ρεσεψιόν πάρα πολύ εξυπηρετικά!
Το πρωινό πολύ γευστικό και πλούσιο!
Αξίζει να το επισκεφτείτε και είμαι σίγουρος θα το απολαύσετε!

Ευχαριστούμε, StefanosLA7

Aγαπημένε μας κ. Στέφανε,

το σχόλιο σας είναι εξίσου απίστευτο.Σας ευχαριστούμε που περιγράφετε τόσο απολαυστικά τις μέρες που μοιραστήκαμε. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα πίσω να απολαμβάνετε το πρωινό του ΟΝΟΜΑ αλλά και την παρέα μας.

Με αγάπη, ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2021

Πολύ όμορφη και άνετη διαμονή και για οικογένεια με μωρά. Πανέμορφο δωμάτιο με όλες τις σύγχρονες ανέσεις. Φυσικά πρέπει να αναφέρω και το προσωπικό το οποίο είναι ευγενέστατο και πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε κάθε ανάγκη σου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, apostolosp320
Ο/η ONOMA Hotel, Μάρκετινγκ του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Μαΐου 2021

Aγαπημένε μας κ. Απόστολε,

το σχόλιο σας μας κάνει πραγματικά χαρούμενους. Τόσο χαρούμενους μας έκαναν φυσικά και οι μέρες που μοιραστήκαμε μαζί μας. Ελπίζουμε ως οικογένεια να νιώσατε το ίδιο οικογενειακό και το περιβάλλον στο ΟΝΟΜΑ, άλλωστε αυτός είναι πάντα ο στόχο, "home away from home".

Aνυπομονούμε και για άλλες κοινές όμορφες μέρες στο ΟΝΟΜΑ.

Με αγάπη,
ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2021

Πρωτότυπος και μοντέρνος χώρος, με μοντέρνα χρώματα και ιδέες. Πράγματα που συνήθως δεν περιμένεις να βρεις σε ένα ξενοδοχείο. Από την μηχανή του Nespresso στο δωμάτιο, μέχρι ηχείο bluetooth. Μεγάλη TV με δυνατότητα να μοιράσεις την οθόνη του κινητού σου. Αλλά όλα αυτά είναι λίγα μπροστά στην ευγένεια, διάθεση και διαθεσιμότητα του προσωπικού. Για να είμαι ειλικρινής όντας παλιός πελάτης του ομίλου, πήγα στα σίγουρα καθώς δεν περίμενα τίποτα λιγότερο!!!
Πάντα έτσι. Μπράβο σε όλους !!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Curiosity531452
Ο/η ONOMA Hotel, Γενικός Διευθυντής του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Απριλίου 2021

Aγαπητέ κ. Διονύση,

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για αυτό το υπέροχο feedback που λαμβάνουμε.

Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που βιώσατε τόσο όμορφα την εμπειρία σας στο ΟΝΟΜΑ, διότι ο στόχος μας παραμένει πάντα ο ίδιος.
Το γεγονός ότι συνεχίζετε να μας εμπιστεύεστε καθώς μεγαλώνουμε ως όμιλος είναι ακόμη πιο τιμητικό.
Μεγαλώνουμε μαζί και ταξιδεύουμε μαζί.

forever yours,
ONOMA team