Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους

Ολοκαίνουργιο ξενοδοχείο,πολύ ευγενικό, εξυπηρετικό προσωπικό ,νεανικό στυλ, άνετα , σύγχρονα δωμάτια,ωραίο πρωινό.πολυ καλή τοποθεσία επίσης,διπλα στον σιδηροδρομικό Σταθμό και κοντά στο κέντρο της πόλης.συχνες οι επισκέψεις μου λόγω εργασίας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!!!

Ευχαριστούμε, Mrtred13
Ο/η ONOMA Hotel, Μάρκετινγκ του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπημένε μας ταξιδιώτη,

χαιρόμαστε τόσο πολύ που με ένα τρόπο αποτελούμε σπίτι για τις μέρες που βρίσκεστε μακριά από αυτό!

Πάντα θα σας περιμένουμε!

Yours always,
ONOMA team

Απίστευτο ξενοδοχείο με πολύ ωραία high tech αισθητική!
Τα δωμάτια είναι τέλεια.
Τα παιδιά στην ρεσεψιόν πάρα πολύ εξυπηρετικά!
Το πρωινό πολύ γευστικό και πλούσιο!
Αξίζει να το επισκεφτείτε και είμαι σίγουρος θα το απολαύσετε!

Ευχαριστούμε, StefanosLA7

Aγαπημένε μας κ. Στέφανε,

το σχόλιο σας είναι εξίσου απίστευτο.Σας ευχαριστούμε που περιγράφετε τόσο απολαυστικά τις μέρες που μοιραστήκαμε. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα πίσω να απολαμβάνετε το πρωινό του ΟΝΟΜΑ αλλά και την παρέα μας.

Με αγάπη, ΟΝΟΜΑ team

Πολύ όμορφη και άνετη διαμονή και για οικογένεια με μωρά. Πανέμορφο δωμάτιο με όλες τις σύγχρονες ανέσεις. Φυσικά πρέπει να αναφέρω και το προσωπικό το οποίο είναι ευγενέστατο και πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε κάθε ανάγκη σου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, apostolosp320
Ο/η ONOMA Hotel, Μάρκετινγκ του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Aγαπημένε μας κ. Απόστολε,

το σχόλιο σας μας κάνει πραγματικά χαρούμενους. Τόσο χαρούμενους μας έκαναν φυσικά και οι μέρες που μοιραστήκαμε μαζί μας. Ελπίζουμε ως οικογένεια να νιώσατε το ίδιο οικογενειακό και το περιβάλλον στο ΟΝΟΜΑ, άλλωστε αυτός είναι πάντα ο στόχο, "home away from home".

Aνυπομονούμε και για άλλες κοινές όμορφες μέρες στο ΟΝΟΜΑ.

Με αγάπη,
ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2021

Πρωτότυπος και μοντέρνος χώρος, με μοντέρνα χρώματα και ιδέες. Πράγματα που συνήθως δεν περιμένεις να βρεις σε ένα ξενοδοχείο. Από την μηχανή του Nespresso στο δωμάτιο, μέχρι ηχείο bluetooth. Μεγάλη TV με δυνατότητα να μοιράσεις την οθόνη του κινητού σου. Αλλά όλα αυτά είναι λίγα μπροστά στην ευγένεια, διάθεση και διαθεσιμότητα του προσωπικού. Για να είμαι ειλικρινής όντας παλιός πελάτης του ομίλου, πήγα στα σίγουρα καθώς δεν περίμενα τίποτα λιγότερο!!!
Πάντα έτσι. Μπράβο σε όλους !!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Curiosity531452
Ο/η ONOMA Hotel, Γενικός Διευθυντής του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Απριλίου 2021

Aγαπητέ κ. Διονύση,

Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε για αυτό το υπέροχο feedback που λαμβάνουμε.

Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που βιώσατε τόσο όμορφα την εμπειρία σας στο ΟΝΟΜΑ, διότι ο στόχος μας παραμένει πάντα ο ίδιος.
Το γεγονός ότι συνεχίζετε να μας εμπιστεύεστε καθώς μεγαλώνουμε ως όμιλος είναι ακόμη πιο τιμητικό.
Μεγαλώνουμε μαζί και ταξιδεύουμε μαζί.

forever yours,
ONOMA team

Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν και για μόνο ενα βράδυ δυστυχώς,η διαμονή μας ηταν φανταστική!Όμορφο περιβάλλον,ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό,υπέροχα δωματια!Πολύ ευχαριστημένοι και απο την εστίαση.Νοστιμο φαγητό και εξαιρετικά κοκτείλ!Θα το προτιμήσουμε και πάλι σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Ioalaska
Ο/η ONOMA Hotel, Γενικός Διευθυντής του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ κ. Ιωάννη,
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το feedback σας! Ευχόμαστε την επόμενη φορά να μας δωθεί περισσότερος χρόνο, περισσότερο φαγητό και περισσότερα δροσερά κοκτέιλ.

Ελπίζουμε ο δρόμος σας να σας βγάλει σύντομα στο ONOMA.

Να μας σκέφτεστε,
ΟΝΟΜΑ team