Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com128 $
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν και για μόνο ενα βράδυ δυστυχώς,η διαμονή μας ηταν φανταστική!Όμορφο περιβάλλον,ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό,υπέροχα δωματια!Πολύ ευχαριστημένοι και απο την εστίαση.Νοστιμο φαγητό και εξαιρετικά κοκτείλ!Θα το προτιμήσουμε και πάλι σιγουρα!

Ευχαριστούμε, Ioalaska
Ο/η ONOMA Hotel, Γενικός Διευθυντής του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαρτίου 2021

Αγαπητέ κ. Ιωάννη,
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για το feedback σας! Ευχόμαστε την επόμενη φορά να μας δωθεί περισσότερος χρόνο, περισσότερο φαγητό και περισσότερα δροσερά κοκτέιλ.

Ελπίζουμε ο δρόμος σας να σας βγάλει σύντομα στο ONOMA.

Να μας σκέφτεστε,
ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2021

Μοντερνο, Πεντακαθαρο , Πανέμορφο ξενοδοχείο ολοκαίνουργιο με πολλούς όμορφους χώρους γεμάτους χρώματα και εικόνες. Τα δωματια μεγαλα και φωτεινα. Αλλά το καλύτερο απ ολα ειναι το ευγενέστατο προσωπικό γεματο χαμογελα που ήταν δίπλα σου σε ότι χρειαζόσουν απ την πρωτη στιγμη. Πολλα μπράβο σε όλους ευχαριστούμε για την απίστευτη διαμονή!!!

Ευχαριστούμε, Anastasios320

Aγαπημένε μας κ. Αναστάση,
Νιώθουμε όλοι μας απερίγραπτη χαρά που βίωσες την διαμονή σου εδώ με τόσο ωραίο τρόπο όσο περιγράφεις.
Είσαι ένας από εμάς πια ❤️

Ανυπομονούμε για την επόμενη μας συνάντηση, μέχρι τότε ευχόμαστε να συναντάς και άλλους ανθρώπους με χαμόγελα!

ΟΝΟΜΑ team

Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2021

Άψογη φιλοξενία. Ιδιαίτερα φιλικό και ευγενικό το προσωπικό. Καταπληκτικόι μοντέρνοι χώροι!τις καλύτερες εντυπώσεις σε όλα τα επίπεδα!
Με διαφορα κερδίζει τις εντυπώσεις από όπολλά που έχω επισκεφτεί!

Ευχαριστούμε, D6419SF_

Αγαπητέ ταξιδιωτικέ μας φίλε, δεν έχουμε λόγια να σε ευχαριστήσουμε για το σχόλιο σου, το οποίο το βρίσκουμε εξίσου καταπληκτικό όσο εσύ.
Σε περιμένουμε σύντομα πίσω❤️

ONOMA team

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2021

Η πιο σύγχρονη και απόλυτα fun επιλογή που η Θεσσαλονίκη έχει να προσφέρει! Πολύ όμορφα και λειτουργικά δωμάτια με θέα την πόλη, εξοπλισμένα με τα τελειότερα ηχεία για τους μουσικόφιλους! Χορταστικές συζητήσεις στο εστιατόριο και δροσερές νύχτες στο μπαρ ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Azar-alsi
Ο/η ONOMA Hotel, Γενικός Διευθυντής του Onoma Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαρτίου 2021

Αγαπητή κ. Azar,
Είμαστε απόλυτα χαρούμενοι που η διαμονή σου στο ΟΝΟΜΑ ήταν τόσο fun, μουσική και χορταστική, άλλωστε αυτός ήταν ο στόχος μας απο πρώτη στιγμή και το απολαύσαμε τόσο όσο εσύ. Σε περιμένουμε σύντομα πίσω για να το επαναλάβουμε.

Let the music play,
ONOMA team