Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2017

Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης κοντά στα εμπορικά μαγαζιά για αγορές αλλά και κοντά σε πολλά καφέ και εστιατόρια. Τα λαδάδικα με τα πολλά μεζεδοπωλεία βρίσκονται σε μικρή απόσταση με τα πόδια. Το πρωινό είναι πλούσιο και καλής ποιότητας.Το προσωπικό εξυπηρετικό. Η θέα από το δωμάτιο και το roof garden είναι απολαυστική.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Yannis D
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική θέση, σουπερ roof restaurant με
θέα άπαιχτη εξαιρετικό πρωινό, δωμάτια με θέα στον Θερμαικό και πολύ καλό εξοπλισμό , ευγενικό και αποτελεσματικό προσωπικό . Η παράδοση στην φιλοξενία έχει σημασία τελικά.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017

Το δωμάτιο ήταν προσεγμένο στην κάθε του λεπτομέρεια, η καθαριότητα και οι υπηρεσίες δωματίου εξαιρετικές. Μας μετέφεραν τις βαλίτσες μας από το ταξί και ως αυτό και στην προσέλευση και στην αναχώρηση. Το πρωινό ήταν πλούσιο και καλής ποιότητας και το προσωπικό εξυπηρετικό. Η θέα από το δωμάτιο και το roof garden ήταν απολαυστική.

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Paschalia M
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το roof garden του ξενοδοχείου. Υπέροχος καφές κ εξαιρετική θέα της πλατειας Αριστοτέλους. Υπηρεσιες 5 αστερου ξενοδοχείου κ ευγενεστατο προσωπικο. Θεσσαλονίκη χωρίς καφέ στο Electra δεν λέει. ....

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, despinat79
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2017

Επισκεφθήκαμε στην οροφή του ξενοδοχείου το καφέ. Καλό ήταν...καλός καφές, απλά το προσωπικό δεν ήταν και τόσο ευδιάθετο. Βέβαια, η ημέρα του Νοεμβρίου ήταν ηλιόλουστη και ιδού η θέα που απολαύσαμε. Δηλαδή ανατολικά προς την πλατεία Αριστοτέλους.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, PanosVS
Ο/η Yiannis A, General Manager του Electra Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το Orizontes Roof Garden του ξενοδοχείου μας που λειτουργεί ως bar - restaurant και χαιρόμαστε που απολαύσατε τον καφέ και την εκπληκτική του θέα. Λυπούμαστε που στην επίσκεψή σας το προσωπικό μας δεν έδειξε τον επαγγελματισμό και την ευγένεια που μας χαρακτηρίζει και πραγματικά αποτελεί ένα από τα δυνατά μας σημεία. Σας ζητάμε συγνώμη και σας διαβεβαιώνουμε οτι θα γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις ώστε να δείχνουμε πάντα το καλό μας πρόσωπο.

Γιάννης Ανθουλίδης
General Manager