Electra Palace Thessaloniki
Αν σας αρέσει αυτό το ξενοδοχείο, ίσως σας ενδιαφέρουν και τα εξής:
Hotel Astoria(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
Holiday Inn Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
City Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Hotel Olympia(Θεσσαλονίκη)
  • Δωρεάν στάθμευση
Egnatia Hotel(Θεσσαλονίκη)
  • Υπηρεσία δωματίου
Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Δωρεάν στάθμευση
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Hotel Ilios(Θεσσαλονίκη)
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 28 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σημα κατατεθεν για την πλατεια Αριστοτελους,ισως στην καλυτερη θεση της πολης. Πολυ ωραια θεα κυριως απ του roof garden με τη μικρη πισινα.
Δωματια ευρυχωρα και καθαρα μεν χωρις ομως καποιο ιδιαιτερο design και καπως κουρασμενα στο χρόνο. Σχετικα καλο εστιατοριο,οχι ομως αψογο. Πρωινο επισης απλα καλο κι οχι εξαιρετικο.

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, funili1
Ο/η Yiannis A, General Manager του Electra Palace Thessaloniki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Χαιρόμαστε για τα θετικά σας σχόλια μετά την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε επίσης για τις παρατηρήσεις και τις επισημάνσεις σας και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι τις λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη και θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε.

Ελπίζουμε να μας δώσετε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι κοντά μας.

Γιάννης Ανθουλίδης
General Manager

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2017

Κακη θεα δωματιου, αυτο ηταν το μονο που δεν μου αρεσε. Ισως αν θα μπορουσε και ο εξωστης η τελος παντως τα δωματια οου δεν βλεπουν ομορφη θεα να μπορουν να δουν κατι αλλο οπως 3dαπικονησεις η κατι αλλο πιστευω θα εκανε το ξενοδοχειο αξεπεραστο.

Συμβουλή: Καλυτερη θεα να
Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, G2272KP_
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια για την άψογη εξυπηρέτηση στο ROOF GARDEN .Επαγγελματιες . Και οι συνεργάτες μας από εξωτερικό έμειναν πολύ ικανοποιημένοι και ενθουσιασμένοι .JUST PERFECT
Περιμένω την στιγμή να γευματισουμε πάλι εκεί και να πιούμε το καφεδάκι μας με την απόλυτη θέα

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, BILLSALAS
Η κριτική γράφτηκε 23 Απριλίου 2017

Η εμπειρία μας από τη διαμονή μας στο Electra Palace Thessaloniki ξεπέρασε κάθε προσδοκία για όσα μπορεί να προσφέρει ένα ξενοδοχείο ανάλογης ποιότητας. Αν και σύντομο το χρονικό διάστημα, μόλις δύο διανυκτερεύσεις, εν μέσω μιας ιδιαίτερα επαγγελματικά φορτισμένης περιόδου, ο χρόνος ήταν αρκετός για μια ουσιαστική ανάπαυλα και ανανέωση από κάθε άποψη. Ιδιαίτερα θα ήθελα να τονίσω τις εξαιρετικές παροχές του ξενοδοχείου σε όλους τους τομείς, την ευγένεια, την προθυμία, την άριστη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό, τονίζοντας κυρίως τη μοναδική εμπειρία ανανέωσης που μας προσφέρθηκε από το προσωπικό του SPA, ειδικότερα από την κυρία Δήμητρα, άριστα εξειδικευμένη και έμπειρη φυσικοθεραπεύτρια, από τα "χρυσά χέρια" της οποίας είχα την ευκαιρία να βιώσω για πρώτη φορά την άμεση θεραπευτική δράση ενός σουηδικού μασάζ, διάρκειας 90 λεπτών! Απόλυτη αφοσίωση στο έργο, άρτιος επαγγελματισμός, ευγένεια και ευχάριστη διάθεση είναι ορισμένα μόνο από τα χαρακτηριστικά που συνθέτουν την εικόνα της φυσικοθεραπεύτριας. Η διαμονή μας στο Electra Palace Thessaloniki ήταν πραγματικά ένα ταξίδι στην απόλαυση. Ευχαριστούμε ολόθερμα όλο το προσωπικό και ιδιαιτέρως την αγαπητή μας κυρία Δήμητρα, την οποία συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όσους και όσες επισκεφθούν το SPA του ξενοδοχείου.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, harmar2
Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2017

Εχω μεινει απειρες φορες στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο αλλα αυτη τη φορα αποφασισα να το βαθμολογησω..εχει την καλυτερη τοποθεσια, την καλυτερη θεα, το πιο αρτια εκπαιδευμενο προσωπικο..το πιο φιλικο και ευγενικο σερβις ειτε προκειται για τον κυριο που σου φερνει το αυτοκινητο απο το παρκινγκ ειτε σε καλοσωριζει στην reception..μεγαλο του ατου το πρωινο του στο roof garden με θεα τον Θερμαικο..

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ElenieAthensGreece