Helen L
Αθήνα, Ελλάδα

Ωραια διαμονη με λιγα αλλα..

Κριτική για: Mediterranean Palace
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Δεκ 2023μέσω κινητής συσκευής
Πολυ ομορφα δωματια με ολες τις ανεσεις αν και παραηταν ζεστα παρολο που κλεισαμε το κλιματιστικο. Το πρωινο ειχε πολλες επιλογες. Το προσωπικο ειναι απιστευτα ευγενικο και εξυπηρετικο. Η τοποθεσια κεντρικη, διπλα στα Λαδαδικα. Δυστυχως την ημερα που το επισκεφθηκαμε η πισινα και το τζακουζι δεν ηταν καθολου καθαρα. Ελπιζω να ηταν μεμονωμενο περιστατικο. Για 5στερο θα πρεπε ομως να το ειχαν εντοπισει.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 14 Δεκ 2023
Αγαπητή κυρία Λοβέρδου,

Εκ μέρους όλης της ομάδας μας, σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας στο Mediterranean Palace Hotel. Τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα και θα μας βοηθήσουν να διασφαλίσουμε ότι θα σας εξυπηρετούμε καλά στο μέλλον.

Όπως ειλικρινά μοιραστήκατε στην κριτική σας, έχουμε σημειώσει ότι αναφέρατε ορισμένες λεπτομέρειες που θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν να προσφέρουμε μια εξαιρετική εμπειρία επισκέπτη. Λαμβάνουμε πάντα σοβαρά υπόψη αυτά τα σχόλια και προχωρούμε στις απαραίτητες ενέργειες.

Καθώς θέλουμε πραγματικά επισκέπτες σαν εσάς να επιστρέψουν, θα χαιρόμουν να μάθω ότι θα επιστρέψετε κατά την επόμενη επίσκεψή σας στην πόλη μας.

Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε να κάνουμε την επόμενη διαμονή σας ακόμα καλύτερη!

Τις καλύτερες ευχές μας,
1.4 χλμ. από Mediterranean Palace
Δωρεάν πάρκινγκ
Θεσσαλονίκη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Φθάνοντας στην Θεσσαλονίκη μετά από πολλές ώρες ταξίδι από το εξωτερικό και εν συνεχεία από Αθήνα Θεσσαλονίκη μείναμε στο υπέροχο ξενοδοχείο με τους καλοσυνάτος και ευγενικούς υπάλληλους .μείναμε σε ένα ωραίο τρίκλινο και θαρο δωμάτια αρκετά ευρύχωρο,κοιμηθήκαμε αρκετά καλά το πρωινό πολύ καλό .ρεσεψιόν καμαριέρες σέρβις γκρουμ εξαιρετικοι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, A8987GRchris
Ο/η Ekaterina Salikyriaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2023

Αγαπητέ κ. Σταύρου,

Ευχαριστούμε για την άψογη κριτική και για κάθε λεπτομέρεια που αναφέρετε σχετικά με τη διαμονή σας στο Mediterranean Palace! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ξεχωρίζει η ποιότητα και η πολυτέλεια που προσφέρουμε, καθώς και το πλούσιο και γευστικό εστιατόριο, που μόνο θετικές εντυπώσεις μπορεί να δημιουργήσει. Θα σας περιμένουμε σε κάθε εξόρμηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης, γιατί για μας είστε πλέον μέλος της οικογένειας του Mediterranean Palace.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερα οι υπηρεσίες μασάζ είναι εξαιρετικές. Προσωπικά είχα μια ευχάριστη πρώτη εμπειρία από το θεραπευτικό μασάζ της κυρίας Σάρα, καθότι είχα επίμονες μυϊκές ενοχλήσεις. Μετά απο αυτή τη συνέδρια σχεδόν όλοι οι μυϊκοί πόνοι εξαφανίστηκαν

Συμβουλή για το δωμάτιο: Για τις θεραπείες θεραπευτικού μασάζ
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Panayotis1
Ο/η Ekaterina Salikyriaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητέ κ. Παναγιώτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική σας κριτική σχετικά με την εμπειρία σας από το Mediterranean Palace! Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες που λάβατε από τους συνεργάτες μας από την Aegeo Spa. Με μεγάλη μας χαρά θα μεταφέρουμε το σχόλιο σας στη συνεργάτη μας Σάρα!
Θα σας περιμένουμε και πάλι, και θα χαρούμε να σας περιποιηθούμε με τις πολυτελείς υπηρεσίες μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2023

Εξαιρετικής ποιότητας ξενοδοχείο,πολύ ωραίος διάκοσμος, εξαιρετικό το εστιατόριό του, ωραία θέα στην θάλασσα.
Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό.
Ησυχία, μονώσεις, χαλάρωση και ξεκούραση πλήρης.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Σπα,εσωτερική πισίνα, μασσάζ.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2023
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Magiokaf
Ο/η Eleni Leontaridou, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2023

Αγαπητέ κ. Καφετζόπουλε,

Ευχαριστούμε για την άψογη κριτική και για κάθε λεπτομέρεια που αναφέρετε σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο Mediterranean Palace! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ξεχωρίζει η ποιότητα και η πολυτέλεια που προσφέρουμε, καθώς και το πλούσιο και γευστικό εστιατόριο, που μόνο θετικές εντυπώσεις μπορεί να δημιουργήσει. Θα σας περιμένουμε σε κάθε εξόρμηση στην πόλη της Θεσσαλονίκης, γιατί για μας είστε πλέον μέλος της οικογένειας του Mediterranean Palace.

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2023

Πολλοστή φορά που επισκέπτομαι το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για διανυκτέρευση στην Θεσσαλονίκη. Αυτή την φορά μου έδωσαν μια όμορφη και άνετη σουΐτα με θέα την θάλασσα και το λιμάνι. Η συμπεριφορά των υπαλλήλων καταπληκτική. Ο παρκαδόρος, η receptionist, οι σερβιτόρες... όλοι τους ευγενικοί και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν σε ότι χρειαστείς.
Το δωμάτιο μεγάλο, με 2 υπνοδωμάτια, 2 τηλεοράσεις, μεγάλο μπάνιο. Το δε πρωινό γευστικότατο και με μεγάλη ποικιλία. Όλα ήταν καταπληκτικά, όμορφα και ξεκούραστα.
Το ξενοδοχείο αυτό είναι μία σταθερή αξία.
Θα το επισκεφθούμε ξανά και πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, LazoD
Ο/η Ekaterina Salikyriaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2023

Αγαπητέ κ. Lazo,

Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα ως εξωτερικός πελάτης το κέντρο ευεξίας για θεραπεία μασάζ σπα και πισίνα εξαιρετικός χώρος πολύ ωραίες εγκαταστάσεις καθώς το προσωπικό του ευγενέστατο έκανα ένα μασάζ πλάτης αυχένα κεφάλι για να χαλαρώσω με υποδέχτηκε η Σάρα μια εξαίρετη παρουσία με εμπειρία στο χώρο του μασάζ ευγενική και καλοδεχούμενη έμεινα παρά πολύ ευχαριστημένος και χαλάρωσα πλήρως ευχαριστώ πολύ !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Giorgos L

Αγαπητέ κ. Γιώργο,

Ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική σας κριτική σχετικά με την εμπειρία σας από το Mediterranean Palace! Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες που λάβατε από τους συνεργάτες μας από την Aegeo Spa. Με μεγάλη μας χαρά θα μεταφέρουμε το σχόλιο σας σε όλη την ομάδα μας και ειδικά στην Σάρα!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,