Daios Luxury Living(Θεσσαλονίκη)
Bookgreece.com
City Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Trip.com
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Astoria Hotel(Θεσσαλονίκη)
Agoda.com
  • Εστιατόριο
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Bookgreece.com
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
Priceline
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2018

Εξαιρετκη διακόσμηση προσαρμοσμένο στη Νύμφη του Θερμαϊκού..
Χαμογελαστοί ευγενικοί όλο το προσωπικό
Υπέροχα δωμάτια
Άψογη καθαριότητα
Διακόσμηση αρχοντική
Πρωινό για όλα τα γούστα .Υπεροχο room service...

Συμβουλή: Για μια φινετσάτη και κρασάτη διαμονη
Διαμονή: Ιούνιος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, mserempoukli
Ο/η M_Chatziparaschi, Guest Relations Manager του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,
Σας ευχαριστoύμε για τον χρόνο σας να μoιραστείτε εδώ την εμπειρία της διαμονής σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε.
Θα είναι χαρά μας να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον.
Μέχρι τότε σας ευχόμαστε να είστε καλά.
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι κι αν πω για λόγου σας
μα όσα κι αν κάνω παίνια
κι άλλα πολλά σας πρέπουνε
λόγια μαλαματένια!!
Σας ευχαριστούμε πολύ και θα ξαναέρθουμε!!
Παττακομανώλης
-Αρχηγός " ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΡΗΤΕΣ"
18 Μαΐου 2018

Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Γιώργος Π
Ο/η M_Chatziparaschi, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Μαΐου 2018

Από εμάς τους ερασιτέχνες:

Η Κρήτη η περήφανη
με τα όμορφα κοπέλια
τη Σαλονίκη έστειλε
ταξίδι ως τ' αστέρια.

Αρχηγέ Παττακομανώλη,
Η χαρά και η τιμή ήταν δική μας που σας γνωρίσαμε.
Η παρουσια όλων σας ήταν εξαιρετική και το δικό σας πνεύμα οξεδερκές.
Ελπίζουμε να ανταμώσουμε σύντομα. Τους χαιρετισμούς μας σε όλους σας και στην Κρήτη μας.

Οι άνθρωποι του Mediterranean Palace

Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολυτελές ξενοδοχείο στην περιοχή των λαδαδικων με θέα στη θάλασσα.
Διακόσμηση μπαρόκ, δωμάτια άνετα, προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Πρωινό καλό, με ποικιλία αρκετά καλή.
Το δωμάτιο που είχαμε στον πρώτο όροφο ήταν πολύ άνετο μα με θόρυβο από το δρόμο. Ζητήσαμε αλλαγή που έγινε άμεσα με πολλή καλή διάθεση και με περιθώριο επιλογής από εμάς.
Θα το επέλεγα και σε επόμενη επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη μια και προσφέρει την άνεση ενός πολυτελούς ξενοδοχείου και επιλογή στην έξοδο σε απόσταση αναπνοής.

Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Kope2330

Αγαπητή μας φιλοξενούμενη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η εμπειρία σας κοντά μας ήταν ευχάριστη.
Το θέμα του θορύβου ειναι γνωστό και βεβαιως πολύ καλά κάνατε και ζητήσατε αλλαγή δωματίου. Η θέση μας στο κέντρο της πόλης έχει και το τίμημά της με τα μπαρ της περιοχής. Σε κάθε περίπτωση εμείς λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψη τα σχόλιά σας και στην επικείμενη πρώτη φάση της ανακαίνισης του ξενοδοχείου μας μέσα στο καλοκαίρι του 2018 θα αντικατασταθούν τα μονωτικά υλικά των παραθυρων και μπαλκονοθυρών.
Αναμένουμε με χαρά την επόμενη επίσκεψή σας.
Με φιλικους χαιρετισμούς,
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυτελές ξενοδοχείο σε ωραία τοποθεσία, απέναντι από το λιμάνι της Θεσσαλονίκης.
Επιλέξτε δωμάτιο με front sea-view και σε ψηλό όροφο. Η θέα θα σας αποζημιώσει.
Εκπληκτικό πρωινό, με εξαιρετικές πρώτες ύλες, ποιοτικό και πλούσιο. Πολύ επαγγελματική η συμπεριφορά του προσωπικού στο χώρο του πρωινού.
Μικρό αλλά πολύ όμορφο και καλά εξοπλισμένο spa, με σάουνα, τζακούζι και πισίνα στις δωρεάν παροχές για τους ενοίκους.
Μοναδικά μειονεκτήματα: ο συνεχής θόρυβος και η δυνατή μουσική από τα, αμφιβόλου αισθητικής, "μπαράκια" της περιοχής και τα όχι και τόσο άνετα (εγώ τα βρήκα πολύ μαλακά) στρώματα.

Γενικά πολύ καλό ξενοδοχείο!

Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, dimitriosdoc
Ο/η M_Chatziparaschi, Guest Relations Manager του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Μαΐου 2018

Αγαπητέ μας φιλοξενούμενε,
Χαιρόμαστε πολύ που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία. Είναι αλήθεια πως η θέα από τα δωμάτια που βλέπουν τη θάλασσα είναι πολύ όμορφη, ειδικά στο ηλιοβασίλεμα. Τα σχόλιά σας για την ποιότητα του πρωινού μας και κυρίως για το προσωπικό μας μας δίνουν μεγάλη χαρά.
Η θέση μας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης είναι το μεγάλο μας πλεονέκτημα για να κάνει κανείς τις βόλτες του κάθε ώρα της μέρας. Η Θεσσαλονίκη είναι παράλληλα μια ζωντανή πόλη και η περιοχή επίσης και αυτό δημιουργεί κάποιο θόρυβο.Έχετε δίκιο ότι για κάποια μερίδα επισκεπτών μας αυτό είναι πολύ ενοχλητικό.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι τον Ιούλιο και Αύγουστο του 2018 θα πραγματοποιηθεί το πρώτο μέρος μιας μεγάλης ανακαίνισης στο ξενοδοχείο μας και θα βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο, στο σημείο που η αρχιτεκτονική του κτιρίου μας επιτρέπει, και τα συστήματα ηχομόνωσης.
Τα στρώματά μας είναι και αυτά καινούρια γνωστής ελληνικής εταιρείας, σε κάθε περίπτωση μας ενδιαφέρει κάθε feedback που μπορούμε να έχουμε γιατί μας βοηθάει να βελτιωνόμαστε και να επανεξετάζουμε τις επιλογές μας. Σας ευχαριστούμε πολύ!
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι.
Guest Relations Manager.

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2018

Ένα από τα πιο σύγχρονα, νεόκτιστα ξενοδοχεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, ιδανικό όχι μόνο για διαμονή αλλά και για κάθε εκδήλωση ή εταιρικό event. Εντυπωσιακή η θέα προς το λιμάνι από όλα τα δωμάτια στην πρόσοψη του ξενοδοχείου με καλύτερη επιλογή τον 7ο όροφο...

Συμβουλή: Τα μπροστινά δωμάτιο έχουν υπέροχη θέα, επίσης θα πρότεινα τα δωμάτια που είναι λίγο πιο μακριά από τα δυο ανσασέρ
  • Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Evangelos Z
Ο/η M_Chatziparaschi, Guest Relations Manager του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Απριλίου 2018

Αγαπητέ κύριε Ζουμπανέα,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και την σταθερή σας επιλογή στο ξενοδοχείο μας. Είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε κοντά μας και να συμβάλλουμε κι εμείς με τον τρόπο μας στην επιτυχία των σεμιναρίων σας.
Με το πρόγραμμα ανακαίνισης που ξεκίνησε ήδη από πέρυσι, θα συνεχιστεί φέτος το καλοκαίρι και θα ολοκληρωθεί του χρόνου το καλοκαίρι, πιστεύουμε ότι θα σας ικανοποιήσουμε σε μεγαλύτερο βαθμό.
Καλή συνέχεια στη μέρα σας.