Mediterranean Palace
  • Δωρεάν WiFi
Le Palace Art Hotel(Θεσσαλονίκη)
Tourist Hotel(Θεσσαλονίκη)
The Met Hotel(Θεσσαλονίκη)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
City Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Hotel Astoria(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Hotel Olympia(Θεσσαλονίκη)
  • Δωρεάν στάθμευση
Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Δωρεάν στάθμευση
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο όμορφο, καθαρό, άνετο, προσεγμένο ξενοδοχείο που θα μπορούσα να βγώ νύφη και να περάσω το πρώτο μου βράδυ με τον άντρα μου.
Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό για την υπέροχη εξυπηρέτηση !!!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, vikivikaki
Ο/η M_Chatziparaschi, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουνίου 2017

Αγαπητή Βίκη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ήταν χαρά μας να επιλέξετε το ξενοδοχείο μας αυτή την εξαιρετική μέρα της ζωής σας και είμαστε ευτυχείς που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Σας ευχόμαστε κάθε χαρά κι ευτυχία στη νέα σας ζωή.
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Μαρία Χατζηπαράσχη
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2017

Μερος της εργασίας μου ειναι τα ταξίδια.Γνωριζοντας πως ειναι η ζωη στα ξενοδοχεία μπορω με σιγουριά να πω οτι στο Mediterranean συνδυάζεται άψογα ο επαγγελματισμός με το προσωπικό ενδιαφερον πράγμα που συνεισφέρει στην φιλική ατμόσφαιρα.Το ίδιο πνευμα και το εστιατόριο,νομιζω απο τα λίγα μέρη οπου και αξιόλογη και φιλότιμη ειναι η προσπάθεια για να παρουσιαστεί η καλη ελληνικη κουζινα(δόξα ο Θεός δεν χρησιμοποιηθούν καθόλου κρέμα, δεν ειμαστε Γαλλία). Το πρωινο με αξιόλογο ελληνικο χρωμα απο τα καλυτερα στην ηπειρωτική ελλαδα.Αψογο το service και ειδα και αβίαστα χαμόγελα! Συνεχίστε με αυτο το ρυθμό.

Συμβουλή: Τα γωνιακά βλέπουν και θαλασσα και τα λαδάδικα.
  • Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, kassyp618
Ο/η M_Chatziparaschi, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Mediterranean Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιουνίου 2017

Αγαπητή κυρία,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε και για τα τόσο καλά σχόλιά σας! Σας ευχαριστούμε επίσης που μας επιλέξατε και που αποδειχθήκαμε μια τόσο ευχάριστη εμπειρία για εσάς! Πραγματικά μας κάνετε πολύ χαρούμενους και μας δίνετε δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε καλύτερες υπηρεσίες.
Ελπίζουμε να σας έχουμε κοντά μας στο άμεσο μέλλον και πάλι.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Μαρία Χατζηπαράσχη
Guest Relations Manager

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2017

Ξενοδοχειο με κλασσικη και αρχοντικη διακοσμηση και διαρυθμιση.
Πολυ εξυπηρετικο προσωπικο, καλο πρωινο και μεγαλα δωματια.
Στα θετικα και η πολυ βολικη τοποθεσια του ξενοδοχειου κοντα στο λιμανι και στην αγορα.

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Δημητριος Κ
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε καλό μέρος κοντά στη πλατεία αριστοτελους τα δωμάτια καλά το στυλ τους είναι κλασσικο και το πρωινό τους είναι πολύ καλό το προσωπικό εξυπηρετικό με το χαμόγελο να σε εξυπηρετήσουν

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Anna R
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2017

Τα δωμάτια υπέροχα και προσεγμένα στην παραμικρή τους λεπτομέρεια- καθαριότητα και διακόσμηση-, διαθέτει εξαιρετική κουζίνα, το προσωπικό εξαιρετικά φιλικό και καταρτισμένο, ο χώρος της δεξίωσης εκπληκτικός, το μπαλκόνι( roof garden) μαγευτικό....Ιδανικό για τη δεξίωση του γάμου και την βάπτιση της κόρης μας..Έχει πολύ καλή αναλογία ποιότητας-τιμής! Νίκος-Μαρία

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, kikoslights