Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο μείναμε 2 βράδια. Μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι με τα δωμάτια αν και δεν βρίσκονταν στην καλύτερη κατάσταση. Το πρωινό ήταν πάρα πολύ ικανοποιητικό και το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό.
Δυστυχώς δεν βρίσκεται σε καλή περιοχή, αλλά μικρό το καλό

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, KonstantinosV_12
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020

Είμαι σίγουρος ότι θέλει ανακαίνιση τα μπάνια να βγαίνουν απο την αποχέτευση μικρά ζωύφια το αποχωρητήριο να ακουμε διάφορους ήχους και το μικρό ανσανσερ για 8 ορόφους δεν ειναι δυνατόν.Το προσωπικό πολυ ευγενικό.προγευμα για 3 αστερια αρκετο καλο λιγο μακρια απο τον κεντρο

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mavroudisgeorge
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2019

Κάτω του μετρίου με παλιό μπάνιο π μυριζε .επειγόντως χρειάζεται ανακαινιση.ακριβοτερο από αυτά π προσφέρει.δεν θα το συνιστουσα.πρωινο δεν δοκίμασα επομένως δεν έχω άποψη.το προσωπικό ευγενικό κ πρόθυμο

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Sakis S
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Θέλει επειγόντως ανακαίνηση. Δωμάτια χάλια, ειδικά το μπάνιο. Η μικρή τηλεόραση τουλαχιστον εικοσαετίας. Μία πρίζα δούλευε στο δωμάτιο (τετράκλινο). Το χειρότερο και πάρα πολύ επικίνδυνο ήταν οι ανελκυστήρες του. Αίσχος. Το πρωινό του και η καθαριότητα μέτρια.Το προσωπικό αρκετά καλό και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Y6400CZ_
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με γκρουπ και εμεινα σε πεντακλινο . Το δωμάτιο δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο φαινόταν καθαρό σχετικά απλά σε άλλα δωμάτια είχε μπουκάλι με νερό στο ψυγείο στο δικό μας δεν έβαλαν . Το πρωινό όμως ήταν φοβερό δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πρωινό αλλού τρως και πίνεις όσο θες και υπάρχει μεγάλη ποικιλία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _M3990DI