“Μακριά τους, ειδικά τις γιορτινές μέρες!! ”
Κριτική για: Kreonidis

Kreonidis
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 28 Οκτωβρίου για θαλασσινά.Έχει ωραία θέα αλλα ελλιπής εξυπηρέτηση με μικρές μερίδες που δεν ειναι ποιοτικές για να δικαιολογήσεις το μεγεθος τους. Ειμασταν μονο δύο άτομα και ζητούσαμε συνεχώς τα αυτονόητα.το ψωμί το ζητήσαμε!το νερό το ξαναζητησαμε!το αλάτι το ζητήσαμε!χαρτοπετσέτες τις ζητήσαμε!λεμόνι το ζητήσαμε!
Γενικά υπήρχε τεταμένη ατμόσφαιρα και δυστυχώς αυτο περασε σε εμάς και μας χαλασε τη διάθεση καθώς ήταν ολοφάνερο ότι είχαν χάσει καθε οργάνωση.

"Το γλυκό που ήταν διαθέσιμο κέρασμα του μαγαζιού επίσης το ζητήσαμε!"

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Dim T
Ο/η SocialM14, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Νοεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας στο μαγαζί μας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την κριτική. Έτσι μας βοηθάτε να γινόμαστε καλύτεροι. Έχουμε ήδη προωθήσει το μήνυμα σας στο αρμόδιο τμήμα και θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε ξανά, ωστέ να καταφέρουμε να σας αλλάξουμε γνώμη!

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018

Καταπληκτικό φαγητό με πολύ δημιουργικές προτάσεις. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα παρ’ όλο που η τοποθεσία σε προδιαθέτει για τουριστική ταβέρνα. Ότι και να φάγαμε ήταν πεντανόστιμο και καλομαγειρεμένο. Το service πολύ προσεγμένο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, gmilios

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τη θετική σας κριτική! Θα είναι χαρά μας να μας επισκεφτείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο λόγος που φημίζεται το μαγαζί είναι σίγουρα η καλή του θέα.
Από κει και πέρα όμως οι μερίδες του πολύ μικρές με τεράστια πιάτα που γεμίζουν το τραπέζι άσκοπα και οι τιμές του θα έλεγα αρκετά τσιμπημένες.
Για την ποσότητα και την ποιότητα του φαγητού θα έλεγα ότι δεν έχει καλή σχέση τιμής ποιότητας.
Για επιδόρπιο μια λεπτή φετούλα καρπούζι.
Ο ένας από τους δύο σερβιτόρους θα έλεγα αδιάφορος ενώ ο άλλος προσπάθησε να εξυπηρετήσει καλύτερα.
Φεύγοντας ψάχναμε τον σερβιτόρο για να τον πληρώσουμε περίπου 15'.
Σίγουρα δεν θα το πρότεινα σε φίλους μου.
Θα έλεγα ότι είναι περισσότερο τουριστικό εστιατόριο, άλλωστε το υποδηλώνει και η επωνυμία του "το μπαλκόνι του Κρεονιδη"
Αξίζει να το επισκεφτείς μία μόνο φορά απλά για να δεις τη θέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Κώστας Π
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας ! Χαιρόμαστε που σας άρεσε η θέα από το εστιατόριο μας! Πάντα προσπαθούμε να διατηρούμε την καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής καθώς επίσης και την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση πράγμα που αντικατοπτρίζεται στις πολύ καλές κριτικές μας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε μεσημέρι,δεν είχε πολύ κόσμο.Το σέρβις ήταν αρκετά γρήγορο και το φαγητό γευστικό. Συμπαθητικοί και πρόθυμοι σερβιτόροι,ωραία θέα.Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, RarakosP
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ που μας προτιμήσατε, ευχαριστούμε και για την κριτική. Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2018

Φάγαμε χτες στο κατάστημα. Καλή θέα και εξυπηρετικοί αν και όταν φεύγαμε ο σερβιτόρος έπαιζε με το κινητό και έκανε 10 λεπτά να μας δει. Οι τιμές είναι νορμάλ με εξαίρεση το ότι χρεώνουν 1,7€ ένα λίτρο νερό και 3,2€ μισή φραντζόλα ψωμί, τα οποία στα φέρνουν χωρίς να τα παραγγείλεις. Το φαγητό ήταν αξιοπρεπές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη και για τις επισημάνσεις σας, θα μας βοηθήσουν να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας!

Kreonidis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Παύλος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Kreonidis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!