“Όχι κάτι το ιδιαίτερο, αξίζει μόνο η θέα”
Κριτική για: Kreonidis

Kreonidis
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο λόγος που φημίζεται το μαγαζί είναι σίγουρα η καλή του θέα.
Από κει και πέρα όμως οι μερίδες του πολύ μικρές με τεράστια πιάτα που γεμίζουν το τραπέζι άσκοπα και οι τιμές του θα έλεγα αρκετά τσιμπημένες.
Για την ποσότητα και την ποιότητα του φαγητού θα έλεγα ότι δεν έχει καλή σχέση τιμής ποιότητας.
Για επιδόρπιο μια λεπτή φετούλα καρπούζι.
Ο ένας από τους δύο σερβιτόρους θα έλεγα αδιάφορος ενώ ο άλλος προσπάθησε να εξυπηρετήσει καλύτερα.
Φεύγοντας ψάχναμε τον σερβιτόρο για να τον πληρώσουμε περίπου 15'.
Σίγουρα δεν θα το πρότεινα σε φίλους μου.
Θα έλεγα ότι είναι περισσότερο τουριστικό εστιατόριο, άλλωστε το υποδηλώνει και η επωνυμία του "το μπαλκόνι του Κρεονιδη"
Αξίζει να το επισκεφτείς μία μόνο φορά απλά για να δεις τη θέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Κώστας Π
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας ! Χαιρόμαστε που σας άρεσε η θέα από το εστιατόριο μας! Πάντα προσπαθούμε να διατηρούμε την καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής καθώς επίσης και την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση πράγμα που αντικατοπτρίζεται στις πολύ καλές κριτικές μας!

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε μεσημέρι,δεν είχε πολύ κόσμο.Το σέρβις ήταν αρκετά γρήγορο και το φαγητό γευστικό. Συμπαθητικοί και πρόθυμοι σερβιτόροι,ωραία θέα.Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, RarakosP
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ που μας προτιμήσατε, ευχαριστούμε και για την κριτική. Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2018

Φάγαμε χτες στο κατάστημα. Καλή θέα και εξυπηρετικοί αν και όταν φεύγαμε ο σερβιτόρος έπαιζε με το κινητό και έκανε 10 λεπτά να μας δει. Οι τιμές είναι νορμάλ με εξαίρεση το ότι χρεώνουν 1,7€ ένα λίτρο νερό και 3,2€ μισή φραντζόλα ψωμί, τα οποία στα φέρνουν χωρίς να τα παραγγείλεις. Το φαγητό ήταν αξιοπρεπές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη και για τις επισημάνσεις σας, θα μας βοηθήσουν να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας!

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό καλό θα έλεγα,γρήγορη εξυπηρέτηση,φιλικοί,περίμενα κάτι παραπάνω.Οι μερίδες κανονικές.Σιγουρα θα ξαναπήγαινα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Maria Z
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2018

Ευχαριστούμε πολύ! Θα σας περιμένουμε με χαρά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί ειναι καθαρά τουριστικό. Το σέρβις οχι ιδιαίτερα καλο, μας πήραν τα πιάτα και μας φέρανε γλυκό αμέσως μολις φάγαμε λες και θελαν να μας διώξουν. Οι γεύσεις μέτριες και οι τιμές σχετικά υψηλές σε συνδυασμό με την ποιότητα και την ποσότητα. Το μονο θετικό η εξαιρετική θέα αλλα δε νομιζω να ειναι αρκετό

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, giorgoss431

Ευχαριστούμε πολύ που μας επισκεφθήκατε, λυπούμαστε δεν φύγατε απόλυτα ικανοποιημένος. Προσπαθούμε πολύ για να έχουμε άριστη εξυπηρέτηση και καλή σχέση ποιότητας τιμής πράγμα που απεικονίζεται στην πιστή μας πελατεία.

Kreonidis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Παύλος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Kreonidis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!