“Αξιοπρεπές”
Κριτική για: Kreonidis

Kreonidis
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε μεσημέρι,δεν είχε πολύ κόσμο.Το σέρβις ήταν αρκετά γρήγορο και το φαγητό γευστικό. Συμπαθητικοί και πρόθυμοι σερβιτόροι,ωραία θέα.Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, RarakosP
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ που μας προτιμήσατε, ευχαριστούμε και για την κριτική. Ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2018

Φάγαμε χτες στο κατάστημα. Καλή θέα και εξυπηρετικοί αν και όταν φεύγαμε ο σερβιτόρος έπαιζε με το κινητό και έκανε 10 λεπτά να μας δει. Οι τιμές είναι νορμάλ με εξαίρεση το ότι χρεώνουν 1,7€ ένα λίτρο νερό και 3,2€ μισή φραντζόλα ψωμί, τα οποία στα φέρνουν χωρίς να τα παραγγείλεις. Το φαγητό ήταν αξιοπρεπές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris T
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη και για τις επισημάνσεις σας, θα μας βοηθήσουν να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας!

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό καλό θα έλεγα,γρήγορη εξυπηρέτηση,φιλικοί,περίμενα κάτι παραπάνω.Οι μερίδες κανονικές.Σιγουρα θα ξαναπήγαινα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Maria Z
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2018

Ευχαριστούμε πολύ! Θα σας περιμένουμε με χαρά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί ειναι καθαρά τουριστικό. Το σέρβις οχι ιδιαίτερα καλο, μας πήραν τα πιάτα και μας φέρανε γλυκό αμέσως μολις φάγαμε λες και θελαν να μας διώξουν. Οι γεύσεις μέτριες και οι τιμές σχετικά υψηλές σε συνδυασμό με την ποιότητα και την ποσότητα. Το μονο θετικό η εξαιρετική θέα αλλα δε νομιζω να ειναι αρκετό

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, giorgoss431

Ευχαριστούμε πολύ που μας επισκεφθήκατε, λυπούμαστε δεν φύγατε απόλυτα ικανοποιημένος. Προσπαθούμε πολύ για να έχουμε άριστη εξυπηρέτηση και καλή σχέση ποιότητας τιμής πράγμα που απεικονίζεται στην πιστή μας πελατεία.

Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χάλια servise το φαγητό άθλιο δεν θα πω για τις τιμες γτ αν το αξιζει προσωπικα τα δίνω. Πρωτη φορα κανω κριτικη γτ η αντιδραση απο την κοπελα που μας πηρε παραγγελια οταν την ειπαμε οτι το πιατο ειναι κρυο ηταν να με σηκωσει και να με παει στην κουζινα. Σεβομαι τη μερα (Πασχα) αλλα ο τροπος της ηταν πολυ κακος. Με ομορφο τροπο της ειπαμε να παρει το πιατο και αυτη φωναζε. Μου χαλασε τη μερα και την ορεξη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Michalis D

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας, την λαμβάνουμε σοβαρά υπόψιν ώστε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας.

Kreonidis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Παύλος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Kreonidis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!