“Οτι χειρότερο εχω φάει!!”
Κριτική για: Kreonidis

Kreonidis
Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χάλια servise το φαγητό άθλιο δεν θα πω για τις τιμες γτ αν το αξιζει προσωπικα τα δίνω. Πρωτη φορα κανω κριτικη γτ η αντιδραση απο την κοπελα που μας πηρε παραγγελια οταν την ειπαμε οτι το πιατο ειναι κρυο ηταν να με σηκωσει και να με παει στην κουζινα. Σεβομαι τη μερα (Πασχα) αλλα ο τροπος της ηταν πολυ κακος. Με ομορφο τροπο της ειπαμε να παρει το πιατο και αυτη φωναζε. Μου χαλασε τη μερα και την ορεξη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Michalis D
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Kreonidis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας, την λαμβάνουμε σοβαρά υπόψιν ώστε να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018

"To καράβι πάει από μόνο του", οπότε..... Με την έννοια, πως, όλα τα τουριστικά εστιατόρια & ταβέρνες, είτε έχουν καλό, κακό ή μέτριο φαγητό, θα "κινηθούν". Κάπως έτσι και σε αυτή την περίπτωση, στο μπαλκόνι του 'ΚΡΕΩΝΙΔΗ'. Καταπληκτική θέα, όμως, δυστυχώς, όλα τα υπόλοιπα μέτρια ή κάτω του μετρίου, με όχι και τόσο "γενναίες" μερίδες και με σχετικά ακριβές τιμές, κυρίως στα ορεκτικά, εξαιρώντας τις τις τηγανητές πατάτες. Παραγγείλαμε:Χόρτα (4,5 ευρώ !) Μπουγιουρντί (4,80 !) πατάτες (3 ευρώ) Χταπόδι (11 ευρώ), Καλαμαράκια ( 7 ευρώ), Φιλέτο κοτόπουλο (7 ευρώ), ψωμί (1,60), ένα νερό κι ένα ποτηράκι κρασί (3,40) Σύνολο 42,30 ευρώ.Πιστεύω ότι οι ιδιοκτήτες θα πρέπει να δώσουν μεγαλύτερη βαρύτητα στις γεύσεις, αλλά και στις ποσότητες, ώστε να υπάρχει ισορροπία με τις τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, milton1963

Ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη και τα σχόλια σας! Το εστιατόριο μας χρησιμοποιεί αρίστης ποιότητας υλικά και προσπαθούμε με τον καλύτερο τρόπο να διατηρήσουμε την καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η φωτογραφία μιλάει από μόνη της. Όλη πόλη στο πιάτο σου. Το φαγητό ωραίο. Γρήγορη εξυπηρέτηση. Οι τιμές προσιτές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, constantinosn2017

Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό φαγητό, σε σημείο με θέα όλη τη Θεσσαλονίκη.Το προσωπικό ευγενέστατο και τα πιάτα τους νόστιμα και προσεγμένα.Γενικά φύγαμε με καλές εντυπώσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, mariakF8696JM

Χαιρόμαστε πολύ που κερδίσαμε τις εντυπώσεις σας! Σας ευχαριστούμε

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο έχω φάει στην ζωή μου... Καλαμαρια λάστιχο κρεατικα πολύ σκληρά και τιμές πάρα μα πάρα πολύ ακριβές γι αυτό που προσφέρει. Το μόνο που αξίζει η θέα αν κάτσεις στα μπροστά τραπέζια. Επιεικώς απαράδεκτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, thanos k

Γενικά φημιζόμαστε για το καλό μας φαγητό και τις προσιτές μας τιμές, λυπούμαστε που μείνατε κάτι λιγότερο από ευχαριστημένος!

Kreonidis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Παύλος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Kreonidis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!