“Μπραβο σας!!!”
Κριτική για: Frutti di Mare

Frutti di Mare
Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στη Frutti di mare το slow food τρέχει γρήγορα! Το ψάρι γίνεται προσιτό σε όλους.Το κρασί ξαναγίνεται το απαραίτητο συνοδευτικό του φαγητού, όπως το ούζο και το τσίπουρο ξανασμίγουν με τη θάλασσα. Εδώ, απολαμβάνετε πάντα ποιοτικά, οικονομικά και ευφάνταστα πιάτα που μυρίζουν θάλασσα με το πιο ζεστό μας χαμόγελο και την καλύτερη εξυπηρέτηση! Καλή σας όρεξη! ...Πάμε Frutti di mare...πάμε θάλασσα!!!
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Φοβερές γεύσεις,μεγάλη ποικιλία σε θαλασσινά και κατ επέκταση νηστίσιμα, πολύ καλη εξυπηρέτηση και το επιδόρπιο σε συνδυασμό με τις 4 διαφορετικές ποικιλίες λικέρ που μας προσφέρθηκαν,απογείωσαν την εμπειρία μας!!σας ευχαριστουμε πολύ.

Ευχαριστούμε, Vivi P

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικά πιάτα με πανδαισία χρωμάτων και γεύσεων.
Μόνο αν τα δοκιμάσεις θα νιώσεις την απογείωση.
Το service είναι άψογο.

Ευχαριστούμε, iotasos
Ο/η SocialM14, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Frutti di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια!
Σας περιμένουμε με χαρά!

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ καλό σέρβις, εξαιρετικές γεύσεις, όμορφο περιβάλλον,ωραία τοποθεσία!!!!!

Ευχαριστούμε, Y5626OR_
Ο/η SocialM14, Μάρκετινγκ του Frutti di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θετική σας κριτική!

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε επειδή το βρήκαμε τυχαία στο ίντερνετ, φαινόταν καλό και είχε πολύ καλές κριτικές. Όντως οι μακαρονάδες που παραγγείλαμε ήταν πολύ γευστικές, χορταστικές μερίδες, μάλιστα μια την τελείωσε ο πολύ ευγενικός και καλός μας σερβιτόρος μπροστά μας, εξηγώντας μας όλη τη διαδικασία! Επίσης, τα μύδια που δοκιμάσαμε ήταν μαγειρεμένα σε ένα πλούσιο νόστιμο ζωμό! Αν και ακριβό σε κάποια πιάτα τους, πιστεύω αξίζει για ένα καλό δείπνο!
Αυτό που μας έκανε πολύ θετική εντύπωση, πέρα από το πολύ καλό σέρβις, ήταν και ότι σε κερνάνε ένα σπιτικό δικό τους γλυκό, μαζί με παγωτό μαστίχα, αλλά και τέσσερις πέντε διαφορετικές επιλογές λικέρ, που μπορείς να πιεις όσο θέλεις από όποια θέλεις!
Το συστήνουμε και ευχαριστούμε για την εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, Chryssa_Zel

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσαν τα πιάτα και το προσωπικό μας! Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετα καλο,με ωραίο φαγητο.Ξεχωρισαμε την ευγένεια του προσωπικού και το ωραίο κλίμα του μαγαζιού.Δεν είναι κάτι τρομερο αλλά θα το ξανά προτιμούσαμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, magdasavin

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια τόσο για το φαγητό, όσο και για το προσωπικό μας!
Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε ξανά!

Frutti di Mare: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Frutti di Mare: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!