“Ωραια εξηπηρετηση ωραιο φαγητο”
Κριτική για: Frutti di Mare

Frutti di Mare
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στη Frutti di mare το slow food τρέχει γρήγορα! Το ψάρι γίνεται προσιτό σε όλους.Το κρασί ξαναγίνεται το απαραίτητο συνοδευτικό του φαγητού, όπως το ούζο και το τσίπουρο ξανασμίγουν με τη θάλασσα. Εδώ, απολαμβάνετε πάντα ποιοτικά, οικονομικά και ευφάνταστα πιάτα που μυρίζουν θάλασσα με το πιο ζεστό μας χαμόγελο και την καλύτερη εξυπηρέτηση! Καλή σας όρεξη! ...Πάμε Frutti di mare...πάμε θάλασσα!!!
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιατα που δοκιμασαμε ηταν αρκετα νοστιμα χωρις ομως να υπαρχει αυτο το πιατο που θα μου μεινει στο μυαλο σαν κατι ξεχωριστο, εντυποσιακο ηταν το τελειωμα της γαριδομακαροναδας στο διπλανο τραπεζι , πραγματικα την ζηλεψα ..!!

Ευχαριστούμε, Sigmaoffice
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Frutti di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε που μας επισκεφτήκατε! την επόμενη φορά λοιπόν μπορείτε να δοκιμάσετε την γαριδομακαρονάδα μας!!

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελευταία μας μέρα στη φοβερή Θεσσαλονίκη....Φάγαμε εδώ μετά από παρότρυνση φίλου.το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναρθουμε! Το φαγητό ήταν ότι πιο νόστιμο φάγαμε, το περιβάλλον όμορφο κ το προσωπικό ευγενικό κ χαμογελαστό. Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ευχαριστούμε, APOSPERITIS

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σας και εκτιμούμε την 5στερη κριτική σας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο εστιατόριο μέσα στην απλότητά του. Ιδιαίτερος τρόπος σερβιρίσματος διαφόρων εδεσμάτων. Οι γευστικοί μας κάλυκες εκείνο το μεσημέρι εκπλησσονταν συνεχώς. Από τα πρώτα συνοδευτικά μέχρι και το επιδόρπιο οι συνδυασμοι, οι γεύσεις και τα χρώματα στα πιάτα ήταν μοναδικά. Η εξυπηρέτηση άψογη και γρήγορα. Όλα ήταν στην ώρα τους συνοδευόμενα με χαμόγελο. Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, elinaioannis

Να πούμε και εμείς με την σειρά μας ότι η κριτική σας είναι κάτι περισσότερο από εκπληκτική και πραγματικά εκτιμούμε που αφιερώσατε τόσο χρόνο για να γραψετε αυτή σας την κριτική! Να είστε καλά και σας περιμένουμε στην επόμενη επίσκεψη σας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως από τα πιο καλά εστιατόρια στην Θεσσαλονίκη, με άψογη εξυπηρέτηση λογικές τιμές και εξαιρετική κουζίνα με θαλασσινές γεύσεις και όχι μόνο !
Υπέροχα επιδόρπια (Τιραμισού με παγωτό καϊμάκι). Συστήνεται ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Michael M

Πραγματικά ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω χάσει τον αριθμό των επισκέψεων μας στο συγκεκριμένο εστιατόριο! Οι γεύσεις του σε συνδυασμό με την όμορφη τοποθεσια του και το πολύ ευγενικό προσωπικό μας αφήνουν πάντα άφωνους!
Αυτή τη φορά δοκιμάσαμε τη γαριδομακαρονάδα τους την οποία ετοιμάζουν μπροστά στα μάτια σου! Πεντανόστιμο πιάτο το προτείνω ανεπιφύλακτα όπως και όλο το εστιατόριο!

Ευχαριστούμε, Evdokia S

Πραγματικά σας ευχαριστούμε για την εξαίρετη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που όχι μόνο σας άρεσε το φαγητό μας αλλά και το ότι μας έχετε επισκεφτεί αρκετές φορές!! Σας περιμένουμε λοιπόν στην επόμενη επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας!

Frutti di Mare: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Frutti di Mare: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!