“Γεύση, ποιότητα, ευχάριστος χώρος”
Κριτική για: Frutti di Mare

Frutti di Mare
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Δείπνο, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στη Frutti di mare το slow food τρέχει γρήγορα! Το ψάρι γίνεται προσιτό σε όλους.Το κρασί ξαναγίνεται το απαραίτητο συνοδευτικό του φαγητού, όπως το ούζο και το τσίπουρο ξανασμίγουν με τη θάλασσα. Εδώ, απολαμβάνετε πάντα ποιοτικά, οικονομικά και ευφάνταστα πιάτα που μυρίζουν θάλασσα με το πιο ζεστό μας χαμόγελο και την καλύτερη εξυπηρέτηση! Καλή σας όρεξη! ...Πάμε Frutti di mare...πάμε θάλασσα!!!
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο εστιατόριο μέσα στην απλότητά του. Ιδιαίτερος τρόπος σερβιρίσματος διαφόρων εδεσμάτων. Οι γευστικοί μας κάλυκες εκείνο το μεσημέρι εκπλησσονταν συνεχώς. Από τα πρώτα συνοδευτικά μέχρι και το επιδόρπιο οι συνδυασμοι, οι γεύσεις και τα χρώματα στα πιάτα ήταν μοναδικά. Η εξυπηρέτηση άψογη και γρήγορα. Όλα ήταν στην ώρα τους συνοδευόμενα με χαμόγελο. Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, elinaioannis
Ο/η Social M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Frutti di Mare, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Μαρτίου 2018

Να πούμε και εμείς με την σειρά μας ότι η κριτική σας είναι κάτι περισσότερο από εκπληκτική και πραγματικά εκτιμούμε που αφιερώσατε τόσο χρόνο για να γραψετε αυτή σας την κριτική! Να είστε καλά και σας περιμένουμε στην επόμενη επίσκεψη σας!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως από τα πιο καλά εστιατόρια στην Θεσσαλονίκη, με άψογη εξυπηρέτηση λογικές τιμές και εξαιρετική κουζίνα με θαλασσινές γεύσεις και όχι μόνο !
Υπέροχα επιδόρπια (Τιραμισού με παγωτό καϊμάκι). Συστήνεται ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Michael M

Πραγματικά ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω χάσει τον αριθμό των επισκέψεων μας στο συγκεκριμένο εστιατόριο! Οι γεύσεις του σε συνδυασμό με την όμορφη τοποθεσια του και το πολύ ευγενικό προσωπικό μας αφήνουν πάντα άφωνους!
Αυτή τη φορά δοκιμάσαμε τη γαριδομακαρονάδα τους την οποία ετοιμάζουν μπροστά στα μάτια σου! Πεντανόστιμο πιάτο το προτείνω ανεπιφύλακτα όπως και όλο το εστιατόριο!

Ευχαριστούμε, Evdokia S

Πραγματικά σας ευχαριστούμε για την εξαίρετη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που όχι μόνο σας άρεσε το φαγητό μας αλλά και το ότι μας έχετε επισκεφτεί αρκετές φορές!! Σας περιμένουμε λοιπόν στην επόμενη επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα από τις καλύτερες επιλογές ης πόλης! Τουλάχιστον για πιάτα ψαριών, μύδια και χταπόδι.
Το συνιστώ απόλυτα!

Ευχαριστούμε, rager t

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή σας να έρθετε στο εστιατόριο μας και να δοκιμάσετε την κουζίνα μας. Η κριτική σας είναι πολύ ωραία και είμαστε πολύ χαρούμενοι γιαυτό! Σας περιμένουμε στην επόμενη επίσκεψη σας!

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Δίπλα στο παλιό Χαμάμ στα λουλουδάδικα στο κέντρο της πόλης. Υπέροχες γεύσεις αρχίζοντας από το ψωμί μέχρι το μυδοπίλαφο, το χέλι με φάβα τους τσιπουρομεζέδες και τη θεαματική γαριδομακαρονάδα. Αξίζει σαν εμπειρία. Πεντανόστιμα όλα και φυσιολογικές τιμές. Επίσης φιλικό προσωπικό και γρήγορο σέρβις.

1  Ευχαριστούμε, Nicolas G

Πραγματικά ευχαριστούμε για αυτή σας την κριτική ! Και είμαστε ευγνώμων που σας άρεσε η κουζίνα μας και τα πιάτα μας!!

Frutti di Mare: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Frutti di Mare: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!