“Καλό μεν αλλά...”
Κριτική για: Volos

Volos
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Είναι ένα από τα παλιά τσιπουράδικα στην παραλιακή. Δεν το λες άσχημο αλλά δεν είναι και αντάξιο του ονόματος που φέρει. Δεν σου κάνει αυτό το "κλικ" βρε παιδί μου όταν δοκιμάζεις τα πιάτα. Από μέγεθος μερίδων ΟΚ, από τιμές θα μπορούσε αρκετά καλύτερα.Το service ευγενικό.

1  Ευχαριστούμε, Andreas G

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανακριβο χωρίς λόγο... Παραγγειλαμε 2 τσίπουρα συσκευασμένα, 2 πατάτες, 1 κολοκυθάκι και μια τυροσαλατα και πληρώσαμε ''65,30'' ευρώ. Μας έφεραν τσίπουρομεζε που δεν τον ζητήσαμε και μας τον χρέωσαν 20 ευρώ. Επέμενε ο σερβιτόρος ότι αναγράφεται στον τιμοκατάλογο και έφερε να μου δείξει(Ο σερβιτόρος ήταν ευγενικός). Όντως τον έγραφε με τιμή 16 ευρώ και όχι 20 που πληρώσαμε. Επίσης το έγραφε στα χύμα τσίπουρα σε άλλο σημείο και όχι στα συσκευασμένα. Στην τιμή του μεζέ πληρώνεις και το τσίπουρο, εμας μας χρέωσαν έξτρα τα τσίπουρα. Τέλος πάντων, τσιπουρομεζε ΔΕΝ παραγγειλαμε, μας τον έφεραν με το έτσι θέλω μόνοι τους και τον χρέωσαν. Υποθεσαμε ότι ήταν δωρεάν μαζι με το τσίπουρο, μιας και η ονομασία του τσιπουραδικου παραπέμπει στην πόλη του Βόλου, που ο τσιπουρομεζες είναι δωρεάν. Επίσης κάναμε την πρόσθεση από τα φαγητά που έφεραν και έβγαινε 63,80 και όχι 65,30. Τσιπουρομεζέδες κάτω του μετρίου ( κατεψυγμένα & κονσέρβες)... Τα υπόλοιπα κάτω του μετρίου και σε καμία περίπτωση για 65 ευρώ. Τέλος, πολύ βρώμικος ο τιμοκαταλογος, συχαινοσουν να τον πιάσεις. Μάθετε να σέβεστε τον πελάτη σας.

Ευχαριστούμε, antonisantono
Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020

Μικρές μερίδες, τα καλαμάρια ήταν κρύα, η γαριδοσαλάτα είχε 4 μικρές γαρίδες που δεν τις έβλεπες και το υπόλοιπο ήταν καβουρόψυχα. Μας είπαν ότι η γαριδοσαλάτα έχει και καβουρόψυχα. Βρώμικα μαχαιροπίρουνα και πολύ ακριβό γι' αυτό που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, _B3061DD
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020

Το φαγητο αδιαφορο και ακριβο αλλα οι σερβιτοροι οτι χειροτερο,βαριοντουσαν που ζουσαν ,πολλη κακη εξυπηρετηση και απο καθαριοτητα μηδεν .Τα ορεκτικα χαλια (το βολιωτικο ειδικα) και το ριζοτο θαλασσινων πεταμα χρηματων!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, 258ilip
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

άθλιοι απλά... περιμένεις μισή ώρα και εξυπηρετεί άλλους που ήρθαν μετά από μισή ώρα.. Και εσύ ακόμα περιμένεις διότι είστε 2 άτομα και όχι 4

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, andromachitsou

Volos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Volos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα