“Καρτέλ γευσεων!!!”

Το Καρτέλ των Γεύσεων
Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχει γίνει το αγαπημένο μας delivery εν όψη κοραντινας κορονοιου. Άρωμα Ελλάδας με ιδιαίτερες πινελιές του κυρίου Βαγγέλη σε κάθε πιάτο. Εξαιρετικη πρώτη υλη, καταπληκτικες γευσεις!! Ανεπιφύλακτα το προτείνουμε, γι αυτό θα συνεχίζει να δίνει ποιότητα στα βραδινά μας γεύματα στο σπιτι. Ανυπομονούμε να λήξει η καραντίνα να επισκεφτούμε το μαγαζι!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, maria p
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Εξαιρετικο φαγητό,επιλεγμένα υλικά .Το burger ειναι μια μοναδική εμπειρία!
Σίγουρα ένα απο τα αγαπημένα μου εστιατόρια!

Ευχαριστούμε, touli13
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020

Πραγματικά πολύ νόστιμο και ποιοτικό φαγητό. Εξαίσιες γεύσεις σε λογικές τιμές. Υπέροχος χώρος διακοσμημένος με πολύ μεράκι.

Ευχαριστούμε, arcvt

Το Καρτέλ των Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Το Καρτέλ των Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα