“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Η Πλώρη

Η Πλώρη
Περιγραφή: Αυθεντική Ελληνική κουζίνα,ποικιλια από κρέατα,ψάρια,πιάτο ημέρας. Οι σαλάτες μας είναι χειροποίητες και τα αποστάγματα από Ελληνες Παραγωγούς.

Ένα πολύ ωραιο ταβερνάκι με πολύ φρέσκα πράγματα ότι φάγαμε ήταν φρεσκοτατο και πολυ νόστιμο μπράβο!!!και πολύ οικονομικό θα ξαναρθουμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Kostantia S

Η Πλώρη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Η Πλώρη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!