Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 09/12/21
Priceline98 $
Travelocity98 $
Agoda.com86 $
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικο boutige hotel με τελεια οργανωση στο κεντρο κοντα στο λευκο πυργο.το επισκεφτηκαμε απο αλεξαδρουπολη για βολτα στη θεσσαλονικη.τα παιδια στη ρεσεψιον πολυ προθυμα σε οτι χρειαστηκαμε να μας βοηθησουν .ολα ηταν τελεια.ενα μεγαλο ευχαριστω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, ΒΑΣΙΛΗΣ Μ
Ο/η Sissy Ralliadou, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pillow Urban Stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ Κ.Βασίλη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Pillow urban stay,
Είναι μεγάλη μας τιμή που σας φιλοξενήσαμε στο κατάλυμα μας και καταφέραμε να κάνουμε τη διαμονή σας μια ευχάριστη εμπειρία.
Ευχόμαστε να μπορέσουμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021

Ως χώρος υποδοχής πολύ καλός, σχεδόν τέλειος. Οι ρεσεψιονίστ ευγενέστατοι κι εξυπηρετικότατοι. Το δωμάτιο που κλείσαμε θαυμάσιο, με ιδανικό κρεβάτι και υπέροχο μπάνιο. Οι κοπέλες της καθαριότητας επίσης πολύ καλές. Μόνο μια μικρή ένσταση έχω...Αυτό το "θέα στον Λευκό Πύργο" δε θα έπρεπε να γράφεται. Κοιτάς απ' τη βεράντα σου και βλέπεις δύο πολεμίστρες του Λευκού Πύργου...Δεν το λες "θέα" κάτι τέτοιο. Καλύτερα να διαγραφεί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, elmatzi

Αγαπητέ Κ.Elmatzi,
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ, που βρήκατε λίγο χρόνο για το σχόλιο σας για το Pillow urban stay, Ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή, που υπήρξατε φιλοξενούμενος μας. Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη μας, όλα τα σχόλια των πελατών μας, καθώς και τα παράπονα τους και καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να τα διορθώσουμε. Θα θέλαμε, όμως, να σας κάνουμε γνωστό ότι το Ξενοδοχείο μας διαθέτει και άλλους τύπους δωματίων σε υψηλότερο όροφο που πιθανόν να κανει τη θέα σας πιο ξεκάθαρη οπότε θα προτείναμε να το θέσετε ως αίτημα την επόμενη φορά!
Θα χαρούμε, λοιπον, να σας ξαναδούμε σε μια απο τις μελλοντικές σας επισκέψεις στην Θεσσαλονίκη και σας ευχόμαστε τα καλύτερα.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Μείναμε στο deluxe δίκλινο δωμάτιο με θέα στο Λευκό πύργο.Το δωμάτιο πεντακάθαρο,το μπάνιο εκπληκτικό και το προσωπικό πρόθυμο να μας βοηθήσει στο οτιδήποτε. Στα συν είναι και η τοποθεσία που είναι όλα κοντά. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, stavros_grigoriadis
Ο/η Ζafeiria Kougioumtzidou, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pillow Urban Stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κ. Γρηγοριάδη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Pillow urban stay για την πρόσφατη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη και που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να δημοσιεύσετε την κριτική σας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε απόλυτα ευχαριστημένος κατά την διάρκεια της διαμονής σας τόσο με την καθαριότητα όσο και με την κεντρική τοποθεσία των δωματίων μας. Τα καλά σχόλια σας συντελούν στην προσπάθεια μας να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι. Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά!
Ζαφειρία Κουγιουμτζίδου, Front Office Executive

Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2021

Εξαιρετικό! Μείναμε σε δωμάτιο που είχε θέα στο Λευκό Πύργο, φάγαμε το υπέροχο πρωινό μας με την ωραία θέα του Λευκού.Οι παροχές εξαιρετικές! Όλα τα παιδιά στη ρεσεψιόν πάντα με το χαμόγελο να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστούμε. Το κυριότερο για εμένα το ότι δεν είναι απρόσωπο. Από τη πρώτη στιγμή νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Ευχαριστούμε για όλα!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Gounari_Eleni
Ο/η Zafeiria Kougioumtzidou, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Pillow Urban Stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουνίου 2021

Αγαπητή κα. Γούναρη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Pillow urban stay για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Η βαθμολογία, τα σχόλια και κυρίως το γεγονός ότι ικανοποιηθήκατε κατά την παραμονή σας στο Pillow urban stay, μας ευχαριστούν απόλυτα. Ο πρωταρχικός μας στόχος είναι η άριστη εξυπηρέτησή σας και η επίτευξή του είναι για εμάς βασική προτεραιότητα!
Ζαφειρία Κουγιουμτζίδου,Front Office Executve

Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2021

Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την ομάδα του Pillow urban stay που έκαναν τη διαμονή μας αξέχαστη!! Από που να ξεκινήσω;;; Από την υποδοχή; Από την έκπληξη που μας περίμενε στο δωμάτιο μόλις φτάσαμε(προσωπική κάρτα καλωσορίσματος και γλυκά);;; Από τη θέα του Λευκού Πύργου από το μπαλκόνι μας; Από τα υπέροχα και πεντακάθαρα δωμάτια με τέλεια αισθητική; Από το πρωινό στο δωμάτιο; Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα!!!! Επλίζω να σας ξανά επισκεφτώ σύντομα..

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mmitsiou91

Αγαπητή κα. Μήτσιου,
Ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε χρόνο να σχολιάσετε την εμπειρία σας για το Pillow urban stay. Δείχνει ότι απολαύσατε τη διαμονή σας με τον καλύτερο τρόπο κι αυτό μας χαροποιεί ιδιαίτερα. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!
Ζαφειρία Κουγιουμτζίδου,Front Office Executive