FindHotel
Trip.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2021

Από τα καλύτερα καταλύματα στη Θεσσαλονίκη!!!
Καινούριο, πεντακάθαρο με πολύ στυλ. Ό,τι καλύτερο στο δικό μου γούστο!
Το προσωπικό πολύ φιλόξενο και κυρίως αξίζει να σημειωθεί η τοποθεσία!!!!
Δίπλα στο Λευκό Πύργο και θέα από το μπαλκόνι του δωματίου.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, ioanniskarathanasis
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
Η καθαριότητα είναι αξιοζήλευτη.
Η τοποθεσία στην καρδιά της Θεσσαλονίκης είναι ανέλπιστα βολική, ενώ παράλληλα προσφέρουν και δωρεάν πάρκιν. Η διακόσμηση μοντέρνα και μινιμαλιστική.
Το δωμάτιο πολύ ευρύχωρο τόσο στο μπάνιο όσο και στην κρεβατοκάμαρα, της οποίας το κρεβάτι ήταν κάτι παραπάνω από τεράστιο.
Για το τέλος άφησα το προσωπικό, που ήταν απίστευτα ευγενικό, εξυπηρετικό και προσιτό. Μας υποδέχονταν πάντα με χαμόγελο και πρόσχαρη διάθεση!
Θα ξαναπάμε σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία!!

Ευχαριστούμε, 686chicab
Ο/η Zafeiria Kougioumtzidou, Guest Services / Front Office του Pillow urban stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Pillower,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμησή σας και τo χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας. Χαρήκαμε πολύ διαβάζοντας τα υπέροχα λόγια σας για το προσωπικό μας, τις παροχές και τις εγκαταστάσεις του Pillow urban stay. Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα και να σας προσφέρουμε μία ακόμη πιο ξεχωριστή εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό προσωπικό πολύ ευγενικό, ωραίο περιβάλλον, συνάρτηση τιμής-παροχών εξαιρετική, πεντακάθαρο, τέλεια τοποθεσία κοντά στο κέντρο, στα συν το πάρκινγκ που απέχει ελάχιστα από το ξενοδοχείο, το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, christosch290
Ο/η Pillow urban stay, Innkeeper του Pillow urban stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Pillower,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Pillow urban stay για τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη. Ευχαριστούμε επίσης που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να γράψετε λίγα λόγια για την εμπειρία σας.. Είμαστε ευτυχείς να ακούμε ότι είχαμε μια ευχάριστη διαμονή στο ξενοδοχείο μας και ότι απολαύσατε την καθαριότητα του δωματίου, την εξυπηρέτηση του προσωπικού και τις υπηρεσίες μας . Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλη τοποθεσια και καθαρο ξενοδοχειο. Minimal αλλα λειτουργικο. Ειναι πολυ κοντα στον Λευκο Πυργο κ την νεα παραλια της Πολης. Το Δωματιο που εμεινα για 3 μερες ηταν αξιοπρεπες. Ζητας να καθαριζουν to Δωματιο λογω covid-19 .Πρωινο εαν ζητησεις παρεχεται στο Δωματιο.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Tassos-P-tripadvise
Ο/η Zafeiria Kougioumtzidou, Guest Services / Front Office του Pillow urban stay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Pillower,
Ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε χρόνο να σχολιάσετε την εμπειρία σας για το Pillow urban stay. Σας ευχαριστούμε θερμά για την βαθμολογία σας. Δείχνει ότι απολαύσατε τη διαμονή σας με τον καλύτερο τρόπο κι αυτό μας χαροποιεί ιδιαίτερα. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Βρεθήκαμε σχετικά κατά τύχη στο Pillow, καθώς υπήρξε μια ακύρωση στην πτήση μας. Ετσι, παρά το κακό αυτο γεγονός, θέλαμε να περάσουμε την μέρα μας όσο καλυτερα γινόταν. Κλείσαμε την διαμονή μας σε αυτο το κεντρικότατο κατάλυμα, όπου τα πάντα είναι κοντά. Δεν ξέραμε τί θα δουμε, καθως είναι καινουριο, αλλα πραγματικά ξεπέρασε τις προσδοκίες μας!
Πεντακάθαρο, τηρούνται όλα τα πρωτόκολλα (μας ενημέρωσαν πως μπορούμε να ελεγξουμε και τις αντίστοιχες πιστοποιήσεις), τα κρεβάτια ήταν υπέροχα και η θέα απο το μπαλκόνι μοναδική.
Το μόνο κακό, τελικά, ήταν πως μείναμε μόνο μια μέρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, moonshine240

Αγαπητή κα. Έφη, Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Pillow urban stay για την πρόσφατη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη και που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να δημοσιεύσετε την κριτική σας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε απόλυτα ευχαριστημένη κατά την διάρκεια της διαμονής σας τόσο με την καθαριότητα και την κεντρική μας τοποθεσία μας. Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας και την όμορφη πόλη μας!