“ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”
Κριτική για: Αετοράχη Μεζέ - Μπαρ

Αετοράχη Μεζέ - Μπαρ
Περιγραφή: Με πολλή αγάπη, δημιουργήσαμε το στέκι, που θα ‘θέλαμε να έχουμε οι ίδιοι, για όλες τις μικρές και μεγάλες μας στιγμές. Αν αναζητάς λαχταριστές γεύσεις, μουσικές επιλογές που δεν έχουν χρόνο και ηλικία, χαμογελαστούς, προσιτούς ανθρώπους, ένα “ζεστό” περιβάλλον, που μπορείς, απλά, να είσαι ο εαυτός σου, η Αετοράχη Μεζέ - Bar είναι το κατάλληλο μέρος!

Αρχικά ο κατάλογος είχε πολύ βασικές επιλογές μιας ταβέρνας και οι τιμές και οι ποσότητα των πιάτων προσπαθούσαν να μοιάσουν μεζεδοπωλείο αλλά με τρόπο απογοητευτικό. Ακριβά πιάτα, μικρή ποσότητα και χωρίς ιδιαίτερη γεύση. Το σερβις πολύ αργό και χωρίς καμία συνοχή. Δεν είχαν ρετσίνα ούτε ημίγλυκο κρασί. Πήγαμε σε μέρα που είχε Live και μας έβαλαν χωρίς καμία ενημέρωση να πληρώσουμε και 5ευρω το άτομο για την μουσική και ενώ ήμασταν μεγάλη παρέα και κάναμε μεγάλη κατανάλωση. Σίγουρα δεν θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, elenamL1

Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ελληνικό μουσικό πρόγραμμα, μουσικοί εξαιρετικοί με ζωντάνια & αλληλεπίδραση με το κοινό. Μικρός ζεστός χώρος για φαγητό, κρασί & ποτό. Στα αρνητικά: Η μυρωδιά από τα ψητά της κουζίνας πότισε μέχρι το δέρμα, το ποτό λίγο & ξεροσφύρι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, V4731ZA_
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2022

Εξαιρετικες επιλογές σχημάτων και τραγουδιστών. Υπεροχο σέρβις. Ευγενικό προσωπικό.Προσεγμενο φαγητό.

Ευχαριστούμε, V8255YP_
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το μόνο που άξιζε ήταν η μουσική. Το φαγητό δυστυχώς χάλια και το προσωπικό παρών απών. Υπήρξαν πιάτα που δεν ήρθαν ποτέ και φυσικά ένα μπάχαλο με τις αποδείξεις και την πληρωμή. Πραγματικά λυπάμαι καθώς άλλες φορές που το επισκέφτηκαν οι φίλοι μας είχαν μείνει ικανοποιημένοι. Προσωπικά ποτέ ξανά, ενώ δίνω ευκαιρίες ήταν πολλά τα ατοπήματα σε μια βραδιά. Δεν κρατάς έτσι ένα μαγαζί..

1  Ευχαριστούμε, Vasoulitsa86
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς η εμπειρια μας στο συγκεκριμένο εστιατόριο δεν ήταν πολύ καλή. Πήγαμε σε μέρα που είχε live (για το οποίο κανείς δεν ενημέρωσε ότι υπήρχε εξτρα είσοδος 4 ευρώ ανά άτομο) και το μαγαζί ήταν γεμάτο αλλα δυστυχώς τα 2 άτομα που ειχαν προσωπικό δεν μπόρεσαν να εξυπηρετησουν. Η παραγγελια ήρθε λάθος κι όταν το ειπαμε στο σερβιτόρο δεν μπήκε καν στον κοπο να μας πει να την αλλάξει. 2 μερίδες δεν ήρθαν ποτέ και τα υπόλοιπα που ηρθαν ήταν κρυα και γευστικά μετρια. Στο τέλος η αποδειξη που ήρθε δεν ηταν αναλυτική με την τιμη ανα πιάτο αλλά μια γενική με αποτέλεσμα να μην ξερουμε ακριβως τι εχουμε πληρώσει κι αν τα πιατα που δεν ηρθαν είχαν αφαιρεθεί απ το ποσό.

Ευχαριστούμε, christinamN1807NW

Αετοράχη Μεζέ - Μπαρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Αετοράχη Μεζέ - Μπαρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!