“Ιδιαίτερο και μοναδικό!”
Κριτική για: Thess Bao

Thess Bao
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020

Από τις καλύτερες επιλογές street food στην πόλη! Ιδιαίτερες γεύσεις, φρέσκα και ποιοτικά υλικά.. Ευγενικό προσωπικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Γεωργία Δ

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Αφού πολλοί φίλοι μας επέμεναν να δοκιμάσουμε από το εν λόγω μαγαζί, παραγγείλαμε ένα μεσημέρι μέσω wolt. Ceasar's bao απλά καλό, bao με γύρο μανιταριών μετριότατο, καθώς δεν ήταν γύρος αλλά ολόκληρα μανιτάρια. Θα ξαναδοκιμάσουμε πάντως.

Ευχαριστούμε, patsman21
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικά! Μη ξεχάσετε να δοκιμάσετε το bao με το τραγανό κοτόπουλο και τις πατάτες με τη μαγιονέζα μαύρης τρούφας! Στο τέλος μας κέρασαν γλυκάκι! Τηγανιτό bao με κρέμα μπουγάτσας και κανέλα! Γιαμιιιι!

Ευχαριστούμε, Sofia P
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα ωραιότερα bao bun!!
Το επισκέφθηκα με φέτος 3 φορές μας άρεσαν ιδιαίτερα τα bao με γαρίδες και με το pulled pork! Επισης εξαιρετική βελουτε Κολοκυθάς !!
Στα must visit της Θεσσαλονίκης!

1  Ευχαριστούμε, vlahopoulouc
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πήγα πρώτη φορά ενθουσιαστηκα τόσο πολύ που ανυπομονούσα να ξαναπαω για να δοκιμάσω και τα υπόλοιπα. Εξαιρετική δουλειά, πεντανοστιμα όλα πολλά μπράβο. Αλλά σας παρακαλώ πολύ βάλτε κι άλλες χορτοφαγικες επιλογές. Εγω σαν χορτοφάγος έχω μόνο 3 επιλογές Bao Buns. Ο λόγος που έχω να πάω καιρό είναι γιατί έχω φάει τουλάχιστον από 5 φορές το καθένα και περιμένω να φάω κάτι διαφορετικό!!! Ελπίζω να γίνει!!!

Ευχαριστούμε, PerisAntiB

Thess Bao: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Thess Bao: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα