“Τα καλύτερα vegan - νηστίσιμα γλυκά της Θεσσαλονίκης!!!!!”

Μαριάννα Ζαχαροπλαστείο

Πρέπει να δοκιμάσετε οπωσδήποτε το δεύτερο κέρασμα με καραμέλα!!!!
Το καλύτερο γλυκό δώρο!!!!!!!! Τα λατρεύουν όσοι τα δοκιμάζουν και τα ξαναζητάνε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, StellaVretta

Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ανακάλυψα τώρα τελευταία και νομίζω πως τα γλυκά του τα νηστίσιμα δεν έχουν αντίπαλο. Προφιτερολ, εκμεκ, κεράσματα, τσουρέκια, πτιφουρ και πολλά άλλα (όλα νηστίσιμα εννοείτε) που πραγματικά δεν ξέρεις τι να επιλέξεις. Πολλά συγχαρητήρια στον ζαχαροπλάστη. Εξαιρετικά όλα όσα έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής. Μπράβο σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Toronaios
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2020

Δεν υπάρχουν τα γλυκά τους είναι υπέροχα και μιλάω για τα νηστίσιμα τους που ευτυχώς υπάρχουν και πρέπει να τα δοκιμάσετε όπως και δη πότε!!!
Ευχαριστούμε για την υπέροχη τούρτα που μας κάνατε για την ποιο σημαντική μας ημέρα ❤️

Ευχαριστούμε, _G3676CN
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Koliko su dobri slatkiši govori to što svaki put kad sam u Solunu u kilama ih nosim u Hrvatsku.

Πόσο είναι καλά τα γλυκά ( κεράσματα ) λέει και αυτό ότι κάθε φορά όταν είμαι Θεσσαλονίκη στα κελιά τους πάω στην Κροατία.

Ευχαριστούμε, Safari52486147359
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικά κεράσματα με λευκή σοκολάτα και πολλές υπέροχες γεύσεις. Μεγάλη ποικιλία για vegan και νηστεύοντες από τσουρέκι, κεράσματα μέχρι τούρτες. Οπότε βρίσκομαι στην περιοχή προσπαθώ να περνάω, αξίζει να το επισκεφθείτε!

Ευχαριστούμε, lovehiking89

Μαριάννα Ζαχαροπλαστείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μαριάννα Ζαχαροπλαστείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!