“Κακη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Asian House Downtown

Asian House Downtown
Κλείστε τραπέζι

Είχαμε φτάσει στο μαγαζί και περιμέναμε να αδειάσουν τα τράπεζα και καθώς περιμέναμε έρχεται ένα ζευγάρι και ζητάει να εξυπηρετηθεί. Η σερβιτόρα ενώ μας είχε δει και αφού της εξήγησα ότι περιμέναμε από νωρίτερα όποτε πρέπει να εξυπηρετήσει πρώτα εμάς, η απάντηση της ήταν δεν ξέρω, δυστυχώς πολύ κακη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Tzoulia T

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020

Γενικά είμαι επιφυλακτικός στα ασιατικά πιάτα, αλλά αυτή τη φορά όλη η παρέα ενθουσιάστηκε, με τις γεύσεις και τις τιμές. Κορυφαία η βιετναμέζικη σαλάτα, στους λάτρεις του spicy συστήνω το ινδονησιακό ρύζι. Ωραίο το σπέσιαλ ρύζι, και τα noodles. Όλα γευστικά και οικονομικά. Θα ξανάρθουμε.

1  Ευχαριστούμε, ChakiAttack
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό. Δοκιμάσαμε αρκετά πιάτα! Μας άρεσαν όλα από τα ορεκτικά μέχρι και τα κυριως. Δεν έχω φάει σε αντίστοιχο μαγαζί και έμεινα άφωνη με την νοστιμιά και την ποικιλία! Μπράβο!

Ευχαριστούμε, stst1994
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανάμεικτα συναισθήματα...μερικά πιάτα τους είναι πολύ καλά και αλλα παλι καθόλου. Θα του δώσω μια ακόμη ευκαιρία μήπως ήταν άσχημη μέρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Sirap_N
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2020

Μεγάλη ποικιλία σε γευστικά Ασιατικά πιάτα , τα οποία αξίζει να δοκιμάσεις. Θα το ξανά επισκεφτούμε σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stefmano

Asian House Downtown: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Asian House Downtown: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!